“3-0 után azt hittük, hogy vége…”

"3-0 után azt hittük, hogy vége..."
A labdarúgó megyei II. osztály Északi csoportjának 9. fordulójában három mérkőzést játszottak szombaton.

Önnek melyik a kedvenc csapata a megyei II. osztály Északi csoportjában?

Eredmények megtekintése

Loading ... Loading ...

Bódvaszilas – Szendrő 2-3 (0-1)

Bódvaszilas, 200 néző. V.: Farkas Zs.

Bódvaszilas: Kavicsányi G. – Horváth, Varga (Falucskai), Lukács Máté, Takács, Fóris, Spisák, Fialka, Bári, Bastyúr, Lukács Martin. Edző: Takács László.

Szendrő: Ihász – Váradi, Dániel, Dányi, Zupkó (Beri András), Dudu (Veres), Lakatos, Jancsurák, Horváth (Beri Attila), Pusi (Kálló), Bári (Kiss). Edző: Bernai Béla.

G.: Spisák, Bári, ill. Lakatos, Horváth, Beri András. Jók: Spisák, Fialka, ill. Dániel, Váradi, Beri András, Jancsurák, Lakatos. Ifi: 3-2.

Takács László: – Az ifik újabb győzelméhez gratulálok. Egy-két játékosomnak el kell gondolkodnia, hogy ettől sokkal több kell. Teljesen megérdemelt szendrői győzelem.

Szaniszló Richárd szakosztályvezető: – Az eredmény csalóka, mert elszórakoztuk a végét. 3-0 után azt hittük, hogy vége, de a lelkes hazaiak nem adták fel. A győzelem megérdemelt, de nagyobb fegyelem kell. Sok sikert szilasi barátainknak. Jó volt a játékvezetés.

Mályinka – Sajósenye 2-0 (0-0)

Mályinka, 80 néző. V.: Pipicz.

Mályinka: Brindzár – Pál Kutas, Tózsa Dédesi, Béres, Kulcsár (Szabó), Lázár, Kovács, Váradi, Pápai (Mező), Tiba, Pál I. (Metykó). Edző: Gór Bálint.

Sajósenye: Kovács – Verebélyi, Mata, Sáfár, Pekár, Janó (Gulyás), Nyirkó, Sándor (Figeczki), Balog, Dányi, Hankó (Ermidi). Edző: Takács István.

G.: Pápai, Váradi. Jók: az egész csapat, ill. Kovács, Mata, Pekár. Ifi: 2-0.

Gór Bálint: – Egyenlő erők mérkőzésén mi jobban akartuk a győzelmet ezért megérdemelten nyertünk. Megvan az első hazai győzelem. Hajrá Mályinka!

Takács István: – A mai teljesítményünk értékelhetetlen volt. Ezért a hazai csapat győzelme megérdemeltnek mondható.

Rudabánya – Parasznya 2-0 (0-0)

Rudabánya, 150 néző. V.: Mező I.

Rudabánya: Benedek – Tátrai, Toma (Theisz), Kovács, Stefán (Kőrösi), Holló, Karaiz (Guba), Ádám, Káló, Szajkó Zs., Szajkó D. (Kiss). Edző: Kovács Gyula.

Parasznya: Tóth – Gál, Molnár, Metykó, Király (Zsarnai), Szamkó, Mizser (Horváth), Szaniszló (Tóth), Schmidt (Toldi), Horváth, Váradi. Edző: Bodnár József.

G.: Holló, Guba. Jók: az egész csapat, ill. Tóth, Molnár, Szaniszló, Szamkó. Ifi: 3-1.

Kovács Gyula: – 60 percig nem volt velünk Fortuna. Az utolsó 30 percet meghajtva megérdemelten győztünk egy jó csapat ellen. Gratulálok az ifi győzelméhez.

Bodnár József: – 80 percig bírtuk. Egy jól eltalált lövés mindent eldöntött. Gratulálok a hazaiaknak.

Labdarúgó fegyelmi határozatok: 2016. március 30-ig eltiltották a bódvaszilasi focistát

A Magyar Labdarúgó Szövetség Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Igazgatóságának fegyelmi bizottsága a következő büntetéseket osztotta ki az előző fordulóban a megye I-es és megye II-es mérkőzéseken kiállított játékosoknak.

A megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság Északi csoportjának őszi sorsolása – 2015/2016

A 2015/2016-os B.-A.-Z. megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság Északi csoportjának őszi órarendje. tovább »