Ibrány–Balkány 2–0 (2–0)
Ibrány, 400 néző, v.: Kocsis.
Ibrány: Tóth N. — Kató, Kántor, Kovács M., Csáki I., Korsoveczki, Milka, Laskai M., Szilágyi V. (Varga), Fekete Á. (Imre), Simon (Koczogh). Edző: Németh Károly.
Balkány: Vadon — Dán, Czifrák, Frida, Daru, Vass (Meszesán), Lovas (Ulveczki), Tóth Z., Szabó P., Dobos Z. (Szabó I.), Balás. Edző: Mirgai László.
Az első félidőben többet birtokolta a labdát az Ibrány, a sok helyzetnek két gól lett az eredménye. Térfélcsere után a listavezető változtatott a taktikáján, meddő mezőnyfölényben játszott a Balkány. A házigazdák jól szervezték meg a védekezésüket, sikerült megőrizniük a kétgólos előnyüket. Gól: Laskai M. (27.), Fekete Á. (32.). Jó: Tóth N., Milka, Laskai M., Fekete Á., Kántor, illetve Czifrák, Ulveczki. (Tudósító: Vígh Sándor)
Németh Károly: – Egy feszült hangulatú mérkőzésen végig nagyon koncentráltunk. A megszerzett előnyünket jól tartottuk a második félidőben nagyszerűen futballozó Balkány ellen.
Mirgai László: – Három perc alatt kaptunk két óvodás gólt. Ahhoz, hogy kiegyenlítsük a hátrányt, túl gyengén futballoztunk. Gratulálok az Ibránynak, megérdemelten nyert.

Volán-Sényő–Rakamaz        4–2 (1–0)
Sényő, 150 néző, v.: Puskás.
Volán-Sényő: Fucsovics — Pljutyinszkij, Torda, Jeddi, Fiumei, Bagoly, Asztalos, Haburcsák (Tóth Cs.), Székely Z. (Farkas), Tóth T., Nyisztor. Játékos-edző: Rubóczki Tibor.
Rakamaz: Farkas — Debróczki, Galambosi, Székely Á., Koskovits, Balogh (Csikai), Török, Marcsek, Bodnár (Gáspár), Ondó, Zsarnai. Edző: Veigli Géza. A sényői csapat az első félidőben előnyhöz jutott, amit később három gólosra hízlalt. A vendégek nem adták fel, két találatukkal szorossá tették a hajrát. A csereként beállt Tóth Cs. bebiztosította a házigazdák győzelmét. Gól: Tóth T. (9., 52., az elsőt tizenegyesből), Bagoly (60.), Tóth Cs. (88.), illetve Ondó (68.), Zsarnai (78.). Jó: Tóth T., Székely Z., Asztalos, illetve Zsarnai, Marcsek. (Tudósító: Pehely Zoltán)
Rubóczki Tibor: – Tíz ember ellen 3–0-nál majdnem sikerült nehézzé tenni a meccset, de végül megérdemelten nyertünk.
Veigli Géza: – Ki-ki mérkőzés volt, amelyből a hazaiak jöttek ki jobban. A játékvezető ténykedése döntően befolyásolta a végeredményt.

Nyíradony–Mátészalka       2–2 (0–0)
Nyíradony, 300 néző, v.: Séra.
Mátészalka: Gergely — Nagy A., Magyari, Garamvölgyi, Molnár, Dobai, Risai, Rézműves, Patály, Tóth P., Nagy Sz. Edző: Tóth Zoltán.
Az első negyvenöt percben a zártan és fegyelmezetten játszó szalkai csapat rendre veszélyes kontrákat vezetett, amiből kapufát is szerzett. Nagy Szabolcsot a 35. percben lerántották, a játékvezető előbb tizenegyest ítélt, aztán lesintésre hivatkozva visszavonta. A második félidőben is a tinédzser vendégek voltak a pályán, akik két gólos előnyüket rutintalanságuk miatt nem tudták megőrizni. Gól: Kovács N. (81.), Szemán (86.). illetve Risai (70.), Nagy Sz. (75.). : az egész vendégcsapat.
Tóth Zoltán: – Előzőleg kiegyeztem volna ezzel az eredménnyel, de mivel vezettünk két góllal, van némi hiányérzetem. Ám ismerve a körülményeinket, így sem vagyok elkeseredve.Taktikusan és okosan játszottunk, ezzel megőriztük a sokak által nem várt tavaszi veretlenségünket.

Berettyóújfalu–Nyírmada    3–3 (1–3)
Berettyóújfalu, 200 néző, v.: Nyircsák.
Berettyóújfalu: Szántó – Lovas N., Szitkó, Ékes, Varga Zs., Nagy T. (Balogh B.), Bánk, Sáfár, Trencsényi, Kasza (Kolompár), Csordás. Edző: Kártik József.
Nyírmada: Papp G. – Fejes, Benkő, Tóth Sz., Bancsi, Papp Z. (Mátyus), Vadicska, Szőke I., Danku (Tóth Zs.), Orosz Zs., Fekete G. Edző: Szilágyi Bertalan.
A jól játszó vendégek az első félidőben megérdemelten jutottak kétgólos vezetéshez, de nehezítette dolgukat, hogy Vadicska kiállítása miatt emberhátrányba kerültek. Igaz, emberhátrányban játszva három gólt is szereztek a madaiak, de ebből csak kettőt adott meg a játékvezető… A második félidőben sem csökkent a játékvezetői nyomás, mindezt a hazai rohamokkal együtt nem bírta el a nyírmadai csapat, és a hajrában egyenlítettek a hajdúságiak. Gól: Sáfár (23.), Bánk (53.), Szitkó (88.), illetve Fekete G. (18. és 42.), Danku (36.). Kiállítva: Vadicska (reklamálásért, 24.). Jó: Tóth Sz., Fekete G., Bancsi.
Kártik József: – Nagy hajrával megérdemelten mentettünk pontot.
Szilágyi Bertalan: – Az első félidőben a játékvezető elfelejtett megadni egy tizenegyest a javunkra, ráadásul ebben a szituációban Vadicskát ki is állította. Szünet után egy szabályos góltól is megfosztottak bennünket – ez így együtt sok volt a számunkra.

További eredmények: Létavértes–Hajdúszoboszló 5–0, Balmazújváros–Hajdúböszörmény 3–0, Sátoraljaújhely–Hajdúnánás 1–0.