Húszig meg sem állt a Tiszaújváros

A megyei II. Közép csoport huszadik játéknapján – talán a forduló sorszámát követve? – húsz gólig meg sem állt az éllovas Tiszaújváros. Ezt a Tiszatarján bánta… Az emődiek valószínűleg viszont a rossz cseréjüket bánják, mert a Sajósenye máris jelezte: megóvja a mérkőzést!

Tiszapalkonya – Bogács       0-0

Tiszapalkonya, 200 néző. V.: Petus (Kalász, Kaló)

Tiszapalkonya: Serki – Tomori, Barna, Mátyás, Gellérfi, Farkas T., Kiss, Csipi (Kovács), Bucz (Farkas Z.), Hangácsi, Bakó. Edző: Vámosi Károly. Bogács: Bencsik – Guba, Varga, Pető, Farkas, Dudás, Orosz, Petrik (Huszár), Fehér (Bajzáth), Bóta, Tóth. Csapatvezető: Papp Sándor. Jók: Gellérfi, Csipi, Barna, ill. Pető, Farkas. Ifi: 0-3.

Vámosi Károly: – Igazságos eredmény született a rangadón. A legnagyobb ellenfél a pálya talaja volt.

Papp Sándor: – Gyenge pályán, gyenge játékkal fegyelmezettségünk hozott egy pontot.

Tiszakeszi – Ináncs   3-2 (2-0)

Tiszakeszi, 100 néző. V.: Demeter (Radványi, Kiss Z.)

Tiszakeszi: Eszes -  Kántor, Deák, Bartók, Szőke Sz., Boros (Glonczi), Kulcsár, Szabó, Tóth (Balogh), Perge (Szalai), Simon. Edző: Kápolnai László. Ináncs: Kurovics D. – Mika I. T., Grebely, Pásztor, Tóth R., Nagy J., Mikola, Mika II. T., Gál, Sándor T. (Lesinszki), Nagy R.  Csapatvezető: Csizmár József. G.: Bartók (2), Szabó, ill. Nagy J., Mika II. T. Jók: Eszes, Kántor, Bartók, Kulcsár, ill. senki. Ifi: 1-0.

Kápolnai László: – 75 perc könnyed örömfoci, az utolsó 15 perc viszont tanulságos. Ezt a győzelmet elnökünk közelgő névnapjára és születendő gyermeke egészségére ajánljuk!

Csizmár József: – Nagy előnyt adtunk a hazai csapatnak, utána már csak futottunk az eredmény után. Helyzet nélkül nem lehet mérkőzést nyerni. Jó volt a játékvezetés.

Szentistván  – Bükkszentkereszt      2-1 (1-1)

Szentistván, 250 néző. V.: Fábián B. (Molnár M., Jakab II: T.)

Szentistván: Bukta – Tóth (Szepesi), Bacsik, Ferenczi A. (Nagy), Hegyi, Dósa, Karancsi, Ferenczi Gy., Csuhai, Veréb, Szeghő (Gomba). Edző: Kubinyi József.  Bükkszentkereszt: Bodzán – Tassy, Kömeli V.,  Forgó, Kruzsely, Soltész (Bodnár), Orosz, Kömlei J., Magyari, Varanai, Fábián. Edző: Kömlei Viktor. G.: Ferenczi Gy,., Veréb, ill. Kömlei V. Kiállítva: Forgó (62.). Jók: Bukta, Ferenczi Gy,. Veréb, ill. az egész csapat. Ifi: 5-0.

Kubinyi József: – Ez a keserves győzelem is 3 pontot ér. Köszönjük a szponzorok önzetlen támogatását.

Kömlei Viktor: – Nem érdemeltünk vereséget, de a játékvezető a második félidőben nem, teremtett egyenlő feltételeket. Gratulálok  csapatomnak.

Emőd – Sajósenye     2-0 (1-0)

Emőd, 200 néző. V.: Kalász R. (Koleszár I., Koleszár J.)

Emőd: Besenyei – Veres, Mezei, Szőllősi, Baba, Kundrák, Vass (Inzsöl), Vitárius (Borbély), Ambrus (Boncsér), Lakatos (Szvercsok), Ivánkai. Edző: Besenyei Béla. Sajósenye: Molnár – Oláh, Balogh, Szakos, Séllei (Szabó), Janó, Komjáti, Brahó, Turai, Sugár, Kiss. Csapatvezető: Szabó István. G.: Balogh (öngól), Ivánkai. Kiállítva: Besenyei (5.). Jók: Baba, Mezei, Szőllősi, ill. Oláh, Balogh, Szakos, Szabó, Sugár, Brahó.  Ifi: 3-3.

Besenyei Béla: – 85 percet emberhátrányban játszó csapatomnak a 89. percben vereséget érő öngólt rúgtam:  de, hogy ez április elsején történjen meg… Elnézést kérek mindenkitől!

Szabó István: – Rengeteg helyzetet kihagytunk Szerencse a szerencsétlenségben, hogy a hazai szakvezetés négy főt cserélt!

Sajóvámos – Tiszalúc            1-1 (1-0)

Sajóvámos, 300 néző. V.: Bárczi (Farkas Zs., Czókoly)

Sajóvámos: Bordás – Juhász, Fejes, Hajkó, Molnár, Ákos (Váradi), Szatmári, Mohácsi (Pazsternák), Husonyicza, Kovács, Pálinkás. Edző: Szűcs Géza. Tiszalúc: Faragó – Lövei, Barcsai, Árvai, Czidor, Nagy (Felföldi), Rehóczki, Macsó, Végső, Koczka, Ruszó. Edző: Majdanics Péter. G.: Mohácsi, ill. Rehoczki. Kiállítva. Koczka (35.). Jók: Juhász, Ágoston, Molnár, Hajkó, Bordás, Kovács, ill. Lövei (a mezőny legjobbja) és az egész csapat. Ifi: 3-1.

Szűcs Géza: – Megfiatalított csapatunk korán vezetést szerzett, de a végére elfáradtunk.

Majdanics Péter: – Ez a csapat sokkal több odafigyelést és szeretetet érdemelne, ha a világ összefog ellenünk mi akkor is küzdünk tovább. Minden elismerésem a csapaté.

Sajószöged – Bükkábrány    5-1 (2-0)

Sajóörös, 150 néző. V.: Schnek (Vodila S., Márkus P.)

Sajószöged: Bán – Vass, Vámosi, Hegedüs, Juhász, Koszta, Mangel (Varjas), Szilágyi (Szokol), Nagy R., Kovács (Lengyel), Versényi. Szakosztályelnök: Ládi Balázs. Bükkábrány: Jaksi – Cseh, Suszter (Tóth), Kerekes, Visegrádi, Nagy L., Makó, Gyöngy I., Rémiás, Gyöngy V., Palcsák. Edző: Rémiás Róbert. G.: Versényi (2), Vámosi, Szilágyi, Nagy R., ill. Rémiás. Jók: az egész csapat, ill. senki. Ifi: 10-0.

Ládi Balázs: – Örülök, hogy a házigazda örösiek vendéglátását és szurkolását jó játékkal és gólokkal tudtuk megköszönni.

Rémiás Róbert: – Megérdemelt hazai győzelem, amelyhez gratulálok.

Tiszatarján – Tiszaújváros    0-20 (0-4)

Tiszatarján, 100 néző. V.: Simkó (Molnár G., Leveleki)

Tiszatarján: Gazdig – Balogh F., Oláh M. (Váradi G.), Farkas B., Balogh Zs., G. Nagy, Farkas Z., Kiss J., Balogh T., Farkas Gy. (Balogh S.), Szabó F. Edző: Barna Róbert. Tiszaújváros: Molnár – Fodor, Adorján, Bodnár (Kurucz), Gulácsi T., Kovács R. (Pap), Makó, Kovács P., Boros (Orosz), Horváth T., Kovács T.,  Edző: Orlóczki Tibor. G.: Kovács P. (6). Kovács T. (4), Kurucz (2), Boros (2), Adorján, Pap, Horváth T., Gulácsi T., Fodor, Bodnár. Jók: Kiss J., ill az egész csapat. Ifi: 0-7

Barna Róbert: – Sportszerűségből és a focihoz való alázatból a csapat jelesre vizsgázott. A futball igaz értéke ez. Köszönöm a játékosaimnak!

Orlóczki Tibor: – Nem áprilisi tréfa az eredmény. Ilyen még nem fordult elő a pályafutásom alatt!