Mátyus Lili Ek-bronzot hozott Alanyából

Tiszaújváros - A törökországi Alanyában két korosztály részére rendeztek triatlon Európa-kupa futamot az elmúlt hétvégén.
Óriási futása aranyérmet ért Lehmann Csongornak

Tiszaújváros - Lehmann Csongor tiszteletére játszották el a himnuszt a triatlon vb junior eredményhirdetésén.

Triatlon-vb-sorozat - Luis nyerte a döntőt, Mola megvédte vb-címét

Budapest/Gold Coast - A férfiaknál a francia Vincent Luis győzött a triatlonosok világbajnoki sorozatát lezáró ausztráliai döntőben, míg a pontversenyben a spanyol Mario Mola megvédte vb-címét.

Triatlon-vb - Bicsák Bence bronzérmes U23-ban

Budapest/Gold Coast - A triatlonos Bicsák Bence bronzérmet nyert az U23-as korosztályban az ausztráliai Gold Coaston zajló világbajnokságon pénteken.

Jövőre július 13-14-én rendezik a tiszaújvárosi triatlon világkupát

Budapest - Jövőre július 13-án és 14-én rendezik meg Tiszaújvárosban a triatlon világkupa-sorozat tizedik, magyarországi versenyét.

Horváth Karolina ezüstérmes a triatlon ifjúsági Eb-n

Budapest/Lutraki - Horváth Karolina ezüstérmet szerzett a görögországi Lutrakiban zajló triatlon ifjúsági Európa-bajnokságon.
Két edzőtábor között indultak az Ek-n a tiszaújvárosi triatlonosok

Tiszaújváros - Székesfehérvárott versenyeztek a napokban tiszaújvárosi triatlonozók.

Triatlon Ek - Vanek Margit harmadik, Király István negyedik Székesfehérváron

Székesfehérvár, 2018. augusztus 25., szombat (MTI) - Legjobb magyarként a férfiaknál Király István a negyedik, a nőknél Vanek Margit a harmadik helyen végzett a triatlonosok Székesfehérváron rendezett Európa-kupa-versenyén, szombaton.

Tiszaújvárosi triatlon bajnoki érmek és értékes helyezések Pécsről

Tiszaújváros - Négy aranyérem mellett dobogós helyezéseket érdemeltek ki a Tiszaújvárosi Triatlon Klub sportolói a napokban Pécsen rendezett utánpótlás- és váltó országos bajnokságon.

Bicsák Bence negyedik lett a svájci triatlon vk-n

Lausanne - A legjobb magyarként Bicsák Bence negyedik helyen végzett a triatlonosok szombati világkupaversenyén Lausanne-ban.

Petsuk és Szentpétery sikere a hosszú távú triatlon ob-n

Budapest, Nagyatád - A férfiaknál Petsuk Zoltán, a nőknél Szentpétery Diána diadalmaskodott szombaton a triatlonosok hosszú távú országos bajnokságán Nagyatádon.

Bronzérmet szerzett Lehmann Csongor

Tiszaújváros - Legjobb magyarként a férfiaknál Tóth Tamás a hatodik, a nőknél Bragmayer Zsanett a tizedik helyen végzett az észtországi Tartuban rendezett triatlon sprint Európa-bajnokság felnőtt versenyében, Lehmann Bence (Tiszaújvárosi TK) 43. lett.

Triatlon Eb - Tóth Tamás hatodik, Bragmayer Zsanett tizedik

Budapest/Tartu - Legjobb magyarként a férfiaknál Tóth Tamás a hatodik, a nőknél Bragmayer Zsanett a tizedik helyen végzett az észtországi Tartuban rendezett triatlon sprint Európa-bajnokság felnőtt versenyében.
Észtországi pályán a háromtusások

Tiszaújváros - Péntektől a tartui kontinensbajnokságon szerepelnek az újvárosi triatlonosok.
20. MOL Petrolkémia Triatlon Nagyhét nagy pillanatai

Tiszaújváros - Június 30. és július 8. között rendezték a 20. Triatlon Nagyhét versenyeit.
20. MOL Petrolkémia Triatlon Nagyhét –  A vízibicikli után az eső megállította a Vk-t

20. MOL Petrolkémia Triatlon Nagyhét – A vízibicikli után az eső megállította a Vk-t

Tiszaújváros - Félbeszakadt a tiszaújvárosi triatlon Világkupa férfi mezőnyének küzdelme az időjárás miatt.
Magyar győzelem a junior EK-n Tiszaújvárosban

Tiszaújváros – A tiszaújvárosi triatlon junior Európa-kupa férfi számát Karai Levente nyerte vasárnap.
Hét (!) magyar a tiszaújvárosi világkupa fináléjában

Tiszaújváros - Bragmayer Zsanett, Kovács Zsófia, Vanek Margit, Bicsák Bence, Tóth Tamás, Lehmann Csongor és Ifj. Faldum Gábor is ott lesz a tiszaújvárosi 22. ITU Triatlon Világkupa július 8-i, vasárnapi döntőjében, méghozzá többen éremeséllyel.
Huszonhárom (!) magyar finalista a tiszaújvárosi Európa-kupán

Tiszaújváros - A tiszaújvárosi 20. MOL Petrolkémia Triatlon Nagyhét első nemzetközi versenyének, a nyílt 13. ETU Triatlon Junior Európa-kupának szombati középdöntőiből a magyarok közül 11 nő és 12 férfi harcolta ki a vasárnapi döntőben való indulás jogát.
Szombaton nagy csaták várhatók a vasárnapi döntős helyekért Tiszaújvárosban

Szombaton nagy csaták várhatók a vasárnapi döntős helyekért Tiszaújvárosban

Tiszaújváros - A 20. MOL Petrolkémia Triatlon Nagyhét a csúcspontjához közeledik.
20. MOL Petrolkémia Triatlon Nagyhét - Futás-bringa-futás „szendvics” volt a folytatás

Tiszaújváros - Duatlon-váltók versengésével folytatódott a 20. MOL Petrolkémia Triatlon Nagyhét tömegsport eseménysorozata. A csütörtök Tiszaújváros Napon köszöntötték a hétvégi nemzetközi versenyekre 40 országból érkezett sportolókat, sportvezetőket, edzőket, vendégeket is.
20. MOL Petrolkémia Triatlon Nagyhét - A „Csapatnév” nyerte az extrém-váltót

Tiszaújváros - A 20. MOL Petrolkémia Triatlon Nagyhét csütörtöki, MB Barter Napján kora délután a hagyományos sakk snell versenyen, majd ezt követően extrém-váltóban lehetett tovább gyarapítani a tömegsport események teljesítéséért járó tombolaszelvényeket.
20. MOL Petrolkémia Triatlon Nagyhét - Magyar éremremények

Tiszaújváros - Vasárnap immár 22. alkalommal rendeznek Triatlon Világkupa-futamot Tiszaújvárosban.
20. MOL Petrolkémia Triatlon Nagyhét - Óriás „bringás-kígyó” Tiszaújváros utcáin

Tiszaújváros - Ezúttal kerékpáron lehetett tesztelni a hétvégi triatlon versenypályát.
906 amatőr futó a hétvégi világkupa pályáján Tiszaújvárosban

Tiszaújváros - A 20. MOL Petrolkémia Triatlon Nagyhét hétfői, Birla Carbon Hungary Napján az amatőr futók, szám szerint 906-an gyűjtötték be a teljesítésért járó tombolaszelvényeket, no és sok százan az ajándékpólókat is.
Fotók: Főzésben vetélkedtek a tiszaújvárosiak a Triatlon Nagyhéten

Tiszaújváros - A Triatlon Nagyhét 2018 Bogratlon-bajnoka, egyben „Arany-bogrács” birtokosa a káposztás bárányt készítő Nagyiváni Betyárok együttese lett.
20. MOL Petrolkémia Triatlon - A legjobb evezős hetes: „Mi az arany vegyjele?”

Tiszaújváros - Hét tagú csapatok evezős versenyével folytatódott a tömegsport program a tiszaújvárosi 20. MOL Petrolkémia Triatlon Nagyhét mai, INNO-Comp Napján.
Futással rajtolt el a 20. MOL Petrolkémia Nagyhét Tiszaújvárosban

Tiszaújváros - Bicsák Flóra és Gregor László abszolút sikerét hozta a tiszaújvárosi 20. MOL Petrolkémia Triatlon Nagyhét mai nyitónapján megrendezett Jabil 1/3 Maraton nemzetközi utcai futóverseny 14 km-es távja.
Már az olimpiára (is) tekintenek Tiszaújvárosban

Tiszaújváros - Negyven ország sportolóit várják a tiszaújvárosi 20. Triatlon Nagyhétre.

Bicsák Bence és Bragmayer Zsanett címvédése a triatlon sprint ob-n

Baja - A férfiaknál Bicsák Bence, a nőknél Bragmayer Zsanett védte meg címét szombaton a triatlonosok sprinttávú országos bajnokságán Baján.