Igencsak kupán vágták a rakamaziak a Tarpát

Szabolcs-Szatmár-Bereg - Szerda estére kiderül, hogy melyik négy megyei focicsapatunk léphet majd pályára két hét múlva az országos főtáblára kerülésért.
Tour de Hongrie - Svájci siker az esős prológon, Lóki a 22.

Siófok - A svájci Patrick Schelling nyerte a keddi prológot Siófokon a Tour de Hongrie országúti kerékpáros körversenyen, legjobb magyarként Lóki Bence 22. lett.
Fernando Alonso az idény végén visszavonul a Forma-1-től

London - A kétszeres világbajnok spanyol Fernando Alonso az idény végén visszavonul a Forma-1-től.
Három játékosra van még szüksége a Phoenixnek

Tiszaújváros - A csapatépítés miatt a feljutás egyelőre nem lehet cél az újvárosi klubnál.
Kerékpár: Barcikán

Kazincbarcika - A hétvégén, vasárnap Kazincbarcikán, a Csónakázó tónál rendezték meg – a Team3K és a Kerékpár Klub Kazincbarcika szervezésében – a Borsod MTB Bajnoka amatőr hegyikerékpáros versenysorozat 3. futamát, amelyen népes mezőny vett részt, 9 korcsoportban. Egy kör hossza 4,5 km volt.
Nyírbátori FC: Egygólos meccs volt, ám végül a vendégek örültek

Nyírbátor - Szilágyi Krisztián nem érti, csapata miért csak a kiállítás és a tizenegyes után kezdett el igazán focizni.

Kosárlabda NB I - Az újoncok nevezését is elfogadta a szövetség

Budapest - Teljessé vált a férfi és a női kosárlabda NB I mezőnye, miután a magyar szövetség (MKOSZ) elnöksége mindkét újonc, a Tehetséges Fiatalok és a Csata DSE nevezését is elfogadta.
Mario Mandzukic lemondta a válogatottságot

Zágráb - A világbajnoki ezüstérmes Mario Mandzukic kedden bejelentette, hogy nem szerepel többé a horvát labdarúgó-válogatottban.
Kisvárda Master Good SE - Csapatot szeretne kovácsolni

Kisvárda - A héten még három edzőmérkőzés vár a kisvárdai lányokra.

A Honvéd ellen lépnek pályára a kosarasok

Miskolc - A szeptember közepén rajtoló férfi NB I/B-s kosárlabda bajnokságra gőzerővel készül a Miskolci EAFC gárdája.
A Loki lányait nem téveszti meg a siker

Debrecen - Oguntoye Viktória szerint a győzelmek építik az önbizalmat és a közösséget.
Újoncként is sikerült felvennie a ritmust Kálmánházának

Kálmánháza - A kálmánházi csapat a mérkőzés végére elfáradt, a Kótaj megbüntette a hibákat.
Százötvenes tempóhoz nem elég az egyes, de még a kettes sem

Aszaló, Miskolc - Az NB I-ben is megfordult Hanyecz Béla a megyei II. osztályban dolgozik.
Sényő-Carnifex FC - Előre aláírták volna, de így…

Sényő - A sényőiek még nem tudják, örüljenek vagy szomorkodjanak a döntetlen után.
Gyászol a salakos társadalom: elhunyt Tomasz Jedrzejak

Lengyelország - Tragikus hirtelenséggel életét vesztette Tomasz Jedrzejak, a Stal Rzeszów salakmotorversenyzője – adta hírül a Sportowefakty.pl.
Szpari: át kell lépni a hazai pálya árnyékát!

Nyíregyháza - A visszapasszok a taktika részei voltak, hiba volt nem a saját játékra koncentrálni.
Balaton-átúszás, mégpedig hosszában!

Debrecen - Négy napig szelt a habokat napkeltétől napnyugtáig.
Győzedelmeskedtek a komádi srácok az Európa Kupában

Komádi - Idén is a Bihari Gyermekotthoni Központ Komádi csapata diadalmaskodott a Gyermekotthonok Grassroots Labdarúgó Európa Kupa Döntőjében, amit immár tizennyolcadik alkalommal, ezúttal július 30. és augusztus 3. között rendeztek meg Kecskeméten.
Legyőzhető lengyel ellen játszik Fucsovics Cincinattiban

Nyíregyháza - Amerikai túrája újabb állomáshelyére érkezett Fucsovics Márton. A világranglistabeli helyezésén ismét javított a nyíregyházi teniszező, a múlt heti 51. helyről a 48.-ra lépett. Tovább javíthat, hiszen kedden pályára lép Cincinattiben az ATP 1000-es keménypályás tornán.
DVSE: az új igazolás örülne a felsőházi szereplésnek

Debrecen - Kósik Soma szerint az elvégzett munkára biztos nem lesz panasz.
Viola egyesben, Béke párosban kajak-kenu világbajnok

Tiszaújváros, Miskolc - A múlt hétvégén Szolnokon megrendezett Egyetemi és Főiskolai kajak-kenu világbajnokságon a Tiszaújvárosi KKSE lapátosa, Béke Kornél K-2 1000 méteren aranyérmet szerzett.

Kajak-kenu: a mieink az éremtáblázat élén

Szolnok - A magyar versenyzők 20 éremmel zárták az egyetemi és főiskolai vb-t Szolnokon.
Kisvárda Master Good - Ezt már nem veszik el tőle

Kisvárda - Kocsis Jánosnak két élvonalbeli meccs adatott eddig, de szeretne többet.

Megalakult a Kosárlabdázók Érdekvédelmi Szervezete

Budapest - Megalakult a Kosárlabdázók Érdekvédelmi Szervezete (KÉSZ).

Férfi röplabda Eb-selejtező - A kijutást célozza meg a magyar válogatott

Budapest - Az Európa-bajnoki részvétel a célja a férfi röplabda-válogatottnak, amely szerdán, hazai pályán, Macedónia ellen kezdi meg selejtezős szereplését.

MLSZ - Az MTK és Gulácsi az élen a produktivitási rendszerben

Budapest - A klubok között az MTK, a játékosoknál pedig Gulácsi Péter termelte a legtöbb pontot az elmúlt három szezon alapján a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) mostani idénytől bevezetett produktivitási rendszerében.

Élő tv-sportközvetítések - Kedd, szerda

Budapest - A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

Úszó Eb - Kapás Boglárka: a harmadik 50 méter volt a kulcs a győzelemhez

Budapest - Kapás Boglárka szerint a harmadik 50 méter volt a kulcs ahhoz, hogy aranyérmet nyerjen egy hete 200 méter pillangón Glasgow-ban az úszó Európa-bajnokságon.

Női labdarúgó BL - Kiesett az MTK

Budapest - A magyar bajnok MTK Hungária FC hazai pályán 4-1-re kikapott a cseh Slavia Prahától a női labdarúgó Bajnokok Ligája budapesti selejtezőcsoportjának harmadik fordulójában, így nem jutott főtáblára.