DVTK Jegesmedvék: Újabb bravúros győzelem a Kontinentális Kupában

Ritten - A Kontinentális Kupa E csoportkörének harmadik mérkőzésén a DVTK Jegesmedvék a francia élvonalbeli Grenoble Bruleours de Loups együttesével találkozott. A kemény és izgalmas mérkőzés hosszabbítással végződött, ahol Vas János találata győzelmet ért csapatunknak.
„Gratulálok mindenkinek, aki hozzátett ehhez az őszi elsőséghez!”

Miskolc - A labdarúgó megyei I. osztály 15. fordulóját szombaton rendezték meg.
Csúfos cívisvárosi vereség

Debrecen - Saját otthonában kapott ki a DVSE az eddig nyeretlen Kaposvár csapatától.

Labdarúgó NB I – Góllövőlista – 16. forduló – 2017/2018.

Balmazújváros/Budapest/Debrecen/Mezőkövesd/Miskolc - A labdarúgó OTP Bank Liga góllövőlistája.
Labdarúgó NB I - Eredmények és tabella - 16. forduló - 2017/2018.

Balmazújváros/Budapest/Debrecen/Mezőkövesd/Miskolc - A listavezető Videoton és a második Ferencváros tíz pontra növelte előnyét a Debrecen, illetve a címvédő Honvéd előtt a labdarúgó OTP Bank Liga 16. fordulójában.

Labdarúgó NB I - Kiütéses Videoton-győzelem Debrecenben

Debrecen - Fölényesen, 5-2-re győzött a listavezető Videoton a Debrecen otthonában az OTP Bank Liga 16. fordulójának szombati mérkőzésén.

Férfi kosárlabda NB I - Utolsó másodperces dobással nyert a Pécs

Budapest - Elképesztő mérkőzésen, két ponttal nyert a Pécs a Kaposvár otthonában a férfi kosárlabda NB I alapszakaszának szombati játéknapján.

Súlyemelő ob - Két címvédés az első napon

Budapest - Kilenc kategóriában hirdettek győztest a súlyemelők országos bajnokságának szombati nyitónapján a BKV Előre SC sportcsarnokában, ahol ketten tudták megvédeni címüket.
„Még jó, hogy a szertárosunknak nem kellett beállnia”

A labdarúgó megyei II. osztály Keleti csoportjának 15. fordulójában négy meccset játszottak szombaton.

Síugró vk - Norvég siker, holtverseny a második helyen a wislai csapatversenyen

Wisla - A norvégok nyerték a csapatversenyt szombaton a síugrók lengyelországi világkupa-fordulójában, Wislában.

Női kézilabda EHF Kupa - Kettős vereséggel búcsúzott a Dunaújváros

Budapest/Dunaújváros - A Dunaújváros kettős vereséggel búcsúzott a női kézilabda EHF Kupa selejtezőjének harmadik fordulójában.

Női röplabda NB I - Visszavágott az UTE a Haladásnak

Budapest - Az UTE négy játszmában nyert a Haladás otthonában a női röplabda NB I szombati játéknapján, ezzel visszavágott szombathelyi riválisának az egy nappal korábbi Magyar Kupa-vereségért.

Férfi vízilabda ob I - Az újonc AVUS legyőzte az UVSE-t

Budapest - Vendégként nyert a szombathelyi újonccsapat, az AVUS az UVSE ellen a férfi vízilabda ob I szombati játéknapján.

Férfi kosárlabda NB I - Továbbra is jó formában a Fehérvár

Budapest - Sorozatban hatodik tétmérkőzését nyerte az Alba Fehérvár, amely ezúttal az Atomerőmű otthonában diadalmaskodott a férfi kosárlabda NB I alapszakaszának szombati játéknapján.

Vívó-vk - Kettős magyar siker férfi pájbajtőrben Legnanóban

Legnano - Rédli András arany-, Berta Dániel ezüstérmet nyert a férfi párbajtőrözők legnanói világkupaversenyén.
"Jól játszottunk, helyenként még szépen is"

Hajdú-Bihar - Íme, a Megye II-es déli bajnokság 14. fordulójának jegyzőkönyve.

Férfi kézilabda NB I - Először győzött a Vác

Budapest - Egy döntetlen és nyolc vereség után megszerezte első győzelmét a Vác a férfi kézilabda NB I-ben: a sereghajtó gárda a szombati mérkőzésen négy góllal bizonyult jobbnak a vendég Dabasnál, és sikere nyomán elmozdult az utolsó helyről.
„A csapatomat nem érheti szemrehányás”

Debrecen – A DVSC vs. Videoton (2-5) NB I-es mérkőzés után a két edző, Herczeg András és Marko Nikolics értékelte a látottakat.
Szpari - Tréning Telkiben, meccs a Hévízi úton

Nyíregyháza - Ezer forintos jegy várja a Szpari szurkolóit vasárnap a Vác elleni meccsen.
"Érdekes, hogy csak hátrányban akartunk futballozni"

Hajdú-Bihar - Íme, a Megye II-es északi bajnokság 14. fordulójának jegyzőkönyve.

Férfi vízilabda ob I - Nem bírt egymással a Vasas és a BVSC

Budapest - Döntetlenre végzett egymással a Vasas és a BVSC a férfi vízilabda ob I szombati játéknapján.

Férfi vízilabda ob I - A Szolnok nyerte a rangadót

Budapest - A címvédő, Bajnokok Ligája-győztes Szolnok nyerte az Eurokupa-nyertes, az új idényre tovább erődösödött FTC elleni rangadót a férfi vízilabda ob I szombati játéknapján.
Férfi kézilabda BL - Otthon sem bírt a PSG-vel a Veszprém

Budapest - A Telekom Veszprém öt góllal kikapott a vendég Paris Saint-Germaintől a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének szombati játéknapján.
„Közönségszórakoztató mérkőzést nyertünk”

Miskolc - A labdarúgó NB III Keleti csoportjának 15. fordulójában szombaton megyei meccset is rendeztek.

Női kézilabda NB I - Nyolcadszor is kikapott a Békéscsaba

Budapest - A félidőben egy góllal még vezetett ugyan vendégével, a Budaörssel szemben, végül azonban alulmaradt a Békéscsaba a női kézilabda NB I szombati mérkőzésén.

Curling Eb - Győzelemmel kezdett a magyar női csapat

Budapest, St. Gallen - A magyar női csapat győzelemmel kezdte meg szereplését a St. Gallen-i curling Európa-bajnokságon.

Magyar-angol emléktábla-állítás Buzánszky Jenő tiszteletére

Budapest - Kétnyelvű - magyar és angol - emléktáblát állított az Ovi-Sport Alapítvány a 2015. január 15-én elhunyt Buzánszky Jenő díszsírhelyénél a Szent István-bazilika altemplomában szombaton.
„A sárral és az ellenféllel megküzdve...”

Miskolc - A labdarúgó megyei II. osztály Közép csoportjának 15. fordulójában négy meccset játszottak szombaton.
„Egy pontocska sikerült”

Miskolc - A labdarúgó megyei II. osztály Észai csoportjának 15. fordulójában két meccset játszottak szombaton.

Férfi vízilabda ob I - Tatabányán nyert a Szentes

Budapest - Tatabányán győzött a Szentes a férfi vízilabda ob I szombati játéknapján.