Videó: Mulatni is tudnak a lányaink

Nancy - A magyar női kézilabda-válogatott Románia legyőzésével zárta a franciaországi Európa-bajnokságot szerdán este, ezzel a hetedik helyen végzett.
Női kézilabda Eb - A csapatkapitány maradéktalanul elégedett

Nancy - Kovacsics Anikó csapatkapitány maradéktalanul elégedett a magyar női kézilabda-válogatott hetedik helyezésével a franciaországi Európa-bajnokságon.

Ebben a szezonban már nem játszhat Danick Snelder kézilabdázó

Budapest - Porckorongsérv miatt megműtötték, így ebben az idényben már nem állhat csapata, az FTC-Rail Cargo Hungaria rendelkezésére a kézilabdázó Danick Snelder.

Női kézilabda Eb - Hetedik a magyar válogatott, nem lesz norvég címvédés

Nancy - A magyar női kézilabda-válogatott a hetedik helyen végzett a franciaországi Európa-bajnokságon, amelynek középdöntője szerda este zárult le.

Női kézilabda Eb - Először kaptak szabadnapot a magyar játékosok

Nancy - A magyar női kézilabda-válogatott játékosai hétfőn kaptak első alkalommal szabadnapot a franciaországi Európa-bajnokságon.
Női kézilabda Eb - A magyar válogatott csak győzelemmel lehet elődöntős

Nancy - A magyar női kézilabda-válogatott csak akkor juthat elődöntőbe a franciaországi Európa-bajnokságon, ha legyőzi Románia csapatát a középdöntő harmadik fordulójában, szerdán Nancyban.
Női kézilabda Eb - Rasmussen: szerencsések és jók is voltunk

Nancy - Kim Rasmussen szövetségi kapitány szerint a magyar női kézilabda-válogatott jól teljesített és szerencséje is volt, ennek köszönheti, hogy 26-25-re legyőzte Németországot a franciaországi Európa-bajnokság középdöntőjének második fordulójában, vasárnap Nancyban.
Női kézilabda Eb - Óriási küzdelemben magyar siker a németek ellen

Nancy - A magyar női kézilabda-válogatott 26-25-re legyőzte Németországot a franciaországi Európa-bajnokság középdöntőjének második fordulójában, vasárnap Nancyban, így továbbra is van esélye a továbbjutásra.

Női kézilabda Eb - Rasmussen: egy lépéssel az ellenfél mögött voltunk

Nancy - Kim Rasmussen szövetségi kapitány úgy fogalmazott, a magyar női kézilabda-válogatott végig egy lépéssel Norvégia csapata mögött volt, ezért kapott ki 13 góllal a franciaországi Európa-bajnokság középdöntőjének első fordulójában, péntek este Nancyban.

Női kézilabda Eb - Lakatos Rita visszakerült a magyar keretbe

Nancy - Az irányító Lakatos Rita visszakerült a magyar női kézilabda-válogatott 16 fős keretébe a franciaországi Európa-bajnokság pénteki játéknapja előtt.

Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

Budapest - A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

Női kézilabda Eb - Montenegró simán legyőzte Svédországot

Nantes - Montenegró válogatottja két góllal legyőzte Svédország csapatát a franciaországi női kézilabda Európa-bajnokság középdöntőjének első fordulójában, csütörtök este.

Női kézilabda Eb - A németekkel találkoznak a magyarok a középdöntőben

Montbéliard - A német női kézilabda-válogatott két góllal legyőzte Csehország csapatát a franciaországi Európa-bajnokság csoportkörének harmadik, utolsó fordulójában szerdán, így továbbjutott a középdöntő magyar érdekeltségű csoportjába.

Női kézilabda Eb - Kovacsics Anikó: még tudatosabb játékra van szükség

Montbéliard - Kovacsics Anikó csapatkapitány szerint a magyar női kézilabda-válogatottnak az eddiginél is tudatosabb játékra lesz szüksége a franciaországi Európa-bajnokság csoportkörének utolsó fordulójában, szerdán Spanyolország ellen.

Női kézilabda Eb - A győri légiós szerint a leggyönyörűbb két pontjukat szerezték

Montbéliard - Nycke Groot, a Győri Audi ETO KC irányítója szerint a holland női kézilabda-válogatott a leggyönyörűbb két pontját szerezte hétfő este, amikor 28-27-re legyőzte Spanyolországot a franciaországi Európa-bajnokság csoportkörének második fordulójában, Montbéliard-ban.

Élő tv-sportközvetítések - Kedd, szerda

Budapest - A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

Női kézilabda Eb - Utolsó másodperces góllal nyertek a hollandok

Montbéliard - Hollandia 28-27-re legyőzte Spanyolországot a franciaországi Európa-bajnokság csoportkörének második fordulójában, hétfőn Montbéliard-ban.

Női kézilabda Eb - Rasmussen: az elsődleges célunkat teljesítettük

Montbéliard - Kim Rasmussen, a magyar női kézilabda-válogatott szövetségi kapitánya úgy fogalmazott, teljesítették elsődleges céljukat, a középdöntőbe jutást, mivel 24-18-ra legyőzték Horvátországot hétfőn a franciaországi Európa-bajnokság csoportkörének második fordulójában.
Női kézilabda Eb - A horvátok legyőzésével közel a továbbjutás

Montbéliard - A magyar női kézilabda-válogatott 24-18-ra legyőzte Horvátország csapatát a franciaországi Európa-bajnokság csoportkörének második fordulójában, hétfőn Montbéliard-ban, ezzel nagy lépést tett a középdöntőbe jutás felé.

Női kézilabda Eb - Pálinger: meg kell vernünk a horvátokat

Montbéliard - Pálinger Katalin, a Magyar Kézilabda Szövetség alelnöke szerint a női válogatottnak le kell győznie Horvátország csapatát a franciaországi Európa-bajnokság csoportkörének második fordulójában, hétfőn.

Női kézilabda Eb - Izgalmas hajrában győzött a dán válogatott

Nantes - Dánia válogatottja pénteken 30-29-re legyőzte Svédország csapatát a Franciaországban zajló női kézilabda Európa-bajnokság első fordulójában.
Női kézilabda Eb - Bíró Blanka: a feszes védekezés lehet az erősségünk

Montbéliard - A kapus Bíró Blanka szerint a feszes védekezés lehet a magyar női kézilabda-válogatott erőssége a franciaországi Európa-bajnokságon.

Női kézilabda Eb - Kiss Nikolett marad itthon

Budapest - Kim Rasmussen szövetségi kapitány kijelölte a magyar női kézilabda-válogatott 18 fős keretét, ez alapján az érdi átlövő, Kiss Nikolett nem utazik a franciaországi Európa-bajnokságra.

Möbelringen Kupa - Rasmussen elégedett a magyar csapat teljesítményével

Budapest - Bár a magyar női kézilabda-válogatott három vereséggel zárta a Möbelrigen Kupa nemzetközi felkészülési tornát, Kim Rasmussen szövetségi kapitány elégedett volt a látottakkal.

Möbelringen Kupa - Vereség a házigazda norvégoktól

Budapest/Fornebu - A magyar női kézilabda-válogatott hat góllal kikapott az Európa-bajnok, házigazda Norvégia csapatától a Möbelringen Kupa nemzetközi felkészülési torna csütörtöki első fordulójában.

Női kézilabda NB I - Pal Oldrup Jensen helyett Köstner Vilmos irányít Debrecenben

Budapest, Debrecen - Köstner Vilmos irányítja a jövőben a Debreceni VSC-Schaeffler női kézilabdacsapatát, miután a klub vezetősége közös megegyezéssel szerződést bontott a nyáron érkezett edzővel, a norvég Pal Oldrup Jensennel.

Női kézilabda Eb - Kovacsics: a motivációval nem lesz gond

Budapest - Kovacsics Anikó, a magyar női kézilabda-válogatott csapatkapitánya szerint rendkívül motiváltan készülnek a jövő csütörtökön kezdődő franciaországi Európa-bajnokságra.
Kisvárda Master Good SE - Az Érd ellen kupáznak majd

Kisvárda - Idegenben lépnek pályára egy erős ellenféllel szemben.

Möbelringen Kupa - Norvégiában készülnek az Európa-bajnokságra a magyarok

Budapest - A magyar női kézilabda-válogatott csütörtöktől vasárnapig az Oslóhoz közeli Fornebuban sorra kerülő hagyományos Möbelringen Kupán készül a jövő héten kezdődő franciaországi Európa-bajnokságra.

Női kézilabda Eb - Az FTC holland beállója lemarad a tornáról

Budapest/Amszterdam - Danick Snelder, a Ferencváros holland beállója sérülés miatt lemarad a jövő csütörtökön kezdődő franciaországi női kézilabda Európa-bajnokságról.