MVLC: A históriás könyvben lenne

Miskolc - A hét végén a Magyar Kupa négyes döntőjében szerepel a Pann­Ergy-MVLC pólócsapata.
Újabb miskolci pólóválogatott - „Örült, hogy nem unatkozott”

Miskolc - Csoma Kristóf hétfőn debütált a magyar vízilabda-válogatottban.

Férfi vízilabda eredményei

Miskolc - A Komjádi Kupa (21 éven aluliak kupája), D-csoport, 1. fordulójában, győzött a PannErgy–MVLC Budapesten. PannErgy–MVLC – FTC-Telekom 17–6 (4–0, 4–2, 6–2, 3–2) Miskolci gólszerzők: Vadovics (4), Vismeg B. (4), Nagy Á.
Kiváló sportolókat díjaztak Miskolcon

Miskolc - A miskolci Művészetek Házában hétfőn este tartották az idei esztendőben kiválóan szerepelt miskolci sportolók díjátadó gálaünnepségét.
MVLC: Félidőnkénti hét góllal teljesítették a feladatot

Miskolc - Biztos győzelmet aratott szombaton idegenben a PannErgy-Miskolci VLC élvonalbeli pólógárdája.

Vízilabda ob I - Fölényes győzelmet aratott a Szolnok és a Miskolc

Budapest - A legutóbbi idényben ezüstérmes Szolnok és a Miskolc is felettébb magabiztos győzelmet aratott a férfi vízilabda ob I szombati játéknapján.
MVLC: A zsűriasztaltól vissza a kispadhoz

Miskolc - A hét végén elkezdődik az alapszakasz második köre a vízilabda OB I-ben.
MVLC: Otthon jobbnak bizonyult az Európa Kupa résztvevője

Miskolc - Idegenben játszott tegnap bajnoki mérkőzést a PannErgy-MVLC csapata.

Férfi vízilabda ob I - Százszázalékos az OSC

Budapest - Továbbra is százszázalékos az A-Híd OSC Újbuda a férfi vízilabda ob I-ben: az újbudai együttes csütörtökön három góllal győzte le a vendég Miskolc csapatát.
MVLC: Eltiltott trénerük nélkül a miskolciak

Miskolc - Idegenben száll vízbe csütörtökön a PannErgy-MVLC OB I-es pólócsapata.
Nagy lehetőség előtt az MVLC

Miskolc - A miskolciak a BVSC ellen játszanak a fináléért a vízilabda Magyar Kupában.

Férfi vízilabda világliga - Märcz Tamás keretet hirdetett Málta ellen

Budapest - Kihirdette keretét Märcz Tamás, a Málta elleni, december 10-i világliga-mérkőzésre készülő magyar férfi vízilabda-válogatott szövetségi kapitánya.
MVLC: Nüansznyival nyert a Szolnok

Miskolc - Az élvonal hatodik for­du­ló­jában vasárnap ha­zai meccset játszott a Pann­Ergy-MVLC csapata.

Férfi vízilabda ob I - Kétgólos szolnoki győzelem Miskolcon

Budapest/Miskolc - A Szolnok két góllal, 12-10-re győzött a Miskolc vendégeként a férfi vízilabda ob I hatodik fordulójának vasárnapi játéknapján.

Férfi vízilabda ob I - A BVSC vendégeként nyert az Eger

Budapest - Az Eger négy góllal győzött a BVSC vendégeként a férfi vízilabda ob I. hatodik fordulójának szombati játéknapján.
MVLC: A 2017-es BL-győztes lesz a vendég

Miskolc - A Szolnok ellen játszik vasárnap a Pann­Ergy-MVLC a dr. Kemény Dénes városi sportuszodában.
MVLC: Tovább tart a veretlenségük

Miskolc - Korábban elmaradt meccsét pótolta be szerdán idegenben a PannErgy-Miskolci VLC csapata.

Férfi vízilabda ob I - Könnyed miskolci győzelem

Debrecen - A Miskolc magabiztos győzelmet aratott Debrecenben a férfi vízilabda ob I 5. fordulójából elhalasztott, szerdán pótolt mérkőzésén.
MVLC: Szükség volt új impulzusra

Miskolc - Az MVLC világbajnoka bízik benne, hogy vissza tud kerülni a válogatottba.
A négyes döntőben az MVLC

Miskolc - A visszavágót is bizto­san nyerte meg a Pann­Ergy-MVLC a férfi vízilabda Magyar Kupában.

Férfi vízilabda MK - Utolsóként az OSC jutott a legjobb négy közé

Budapest - Az OSC Újbuda a férfi vízilabda Magyar Kupa negyeddöntőjének hazai visszavágóján döntetlent játszott a Szolnoki Dózsa csapatával, így bejutott a négyes döntőbe.

Férfi vízilabda MK - Simán jutott a legjobb négy közé a BVSC és a Miskolc

Budapest - A BVSC és a Miskolc is kettős győzelemmel jutott a férfi vízilabda Magyar Kupa négyes döntőjébe: a negyeddöntő szombati visszavágóin a zuglóiak a Honvéd otthonában nyertek simán, a miskolciak pedig a vendég Debrecent ütötték ki.
PannErgy-Miskolci VLC: Aligha lehet már ezt a remek eredményt szombat este elrontani

Miskolc - Az MK negyeddöntőjének első felvonását pénteken Debrecenben vívta a PannErgy-MVLC csapata.

Hétvégi országos sportműsor

Budapest - A fontosabb hétvégi hazai sportesemények.
MVLC: Nyolc negyed van a továbbjutásra

Miskolc - Pénteken idegenben, szombaton hazai környezetben játszik Magyar Kupa negyeddöntőt a Pann­Ergy-MVLC.
MVLC: Megbetegedések miatt elmarad

Miskolc - Debrecenben ugrott volna szombaton medencébe a PannErgy-MVLC pólógárdája.
Az alapítvány is segíti Margarita gyógyulását

Miskolc, Budapest - Margaritának egy fővárosi alapítvány is segített. Így könnyebb lesz a gyógyulás.
MVLC: Meglett a negyedik bajnoki siker is

Miskolc - A VasasPlaket vendége volt szerdán a PannErgy-MVLC a férfi OB I-ben.
MVLC: A cél eléréséhez ez a mérkőzés is kell

Miskolc - A Vasas Plaket vendége lesz szerda este a Pann­Ergy-MVLC OB I-es férfi vízilabda csapata.
MVLC: A Debrecen ellen a négyért

Miskolc - Idegenben kezdi majd a negyeddöntős csatát a PannErgy-MVLC gárdája.