Megadták a tiszteletet: komolyan vette a meccset az MVLC

Miskolc - Hazai meccset játszott a hétvégén a PannErgy-MVLC a férfi vízilabda OB I-ben.
Elutasították az MVLC óvását

Miskolc - Huszonegy nap után született döntés a szövetségben az MVLC beadványáról.

Férfi vízilabda ob I - Az újonc AVUS legyőzte az UVSE-t

Budapest - Vendégként nyert a szombathelyi újonccsapat, az AVUS az UVSE ellen a férfi vízilabda ob I szombati játéknapján.

Hétvégi országos sportműsor - 46. hét

Budapest - A fontosabb hétvégi hazai sportesemények.

Férfi vízilabda ob I - Honvéd-siker a halasztott meccsen

Budapest - A Honvéd biztosan nyert a Tatabánya ellen a férfi vízilabda ob I 6. fordulójából mostanra halasztott mérkőzésen szombaton.
MVLC: Négygólos előnnyel mennek a oroszországi visszavágóra az Európa Kupában

Miskolc - Az Európa Kupa negyeddöntőjének első felvonását szerdán este vívta a PannErgy-MVLC.

Férfi vízilabda Eurokupa - Négygólos előnyben a Miskolc

Budapest/Miskolc - A Miskolc hazai közönség előtt négy góllal legyőzte az orosz Szpartak Volgograd együttesét a férfi vízilabda Eurokupa negyeddöntőjében, a párharc első felvonásán szerdán, így kedvező helyzetből várhatja a visszavágót.
Ez már nem lesz zsíroskenyérparty: túljutna a BL-ből jött riválison az MVLC

Miskolc - A 2014-es Európa Kupa-­győztes orosz gárda a miskolci pólócsapat szerda esti vendége.
Eger vs. MVLC - A klasszis Hosnyánszky döntött

Miskolc - Szombaton idegenben játszott a PannErgy-Miskolci VLC OB I-es férfi-vízilabdacsapata.
MVLC: Legyen tartás és becsület – ez a cél

Miskolc - Szombaton 18 órától Egerben játszik OB I-es bajnokit a PannErgy-MVLC férfi-vízilabdacsapata.
Vízilabda-válogatott: két miskolci játékossal

Miskolc - Marcz Tamás, a magyar férfi vízilabda-válogatott szövetségi kapitánya november 13–14. között újabb keretedzést tart.

Férfi vízilabda ob I - A Szolnok négy góllal legyőzte a BVSC-t

Budapest - A Szolnok otthon magabiztosan győzte le a BVSC csapatát a férfi vízilabda ob I keddi játéknapján.
MVLC: Csak az utolsóban dőlt el

Miskolc - Szombaton hazai környezetben játszott bajnokit a PannErgy-MVLC OB I-es férfipóló­csapata.

Férfi vízilabda ob I - Miskolcon nyert az OSC

Budapest, Miskolc - A nemzetközi színtéren is érdekelt csapatok összecsapását az OSC nyerte vendégként a Miskolc ellen a férfi vízilabda ob I szombati játéknapján.

Férfi vízilabda ob I - Az FTC tíz góllal verte a BVSC-t

Budapest - A Ferencváros vendégként mért súlyos, tízgólos vereséget a BVSC-re a férfi vízilabda ob I szombati játéknapján.

Férfi vízilabda ob I - Döntetlen Tatabányán

Budapest - A Tatabánya a meccs hajrájában, 7-9-ről egyenlített vendége, a Pécs ellen a férfi vízilabda ob I szombati játéknapján.
Kilábalnak-e, mint a vendégek?

Miskolc - A vízilabda OB I 5. fordulójában szombaton 19 órától hazai medencében az OSC ellen száll vízbe a PannErgy-MVLC.

Hétvégi országos sportműsor

Hosnyánszky Norbert jövőre nem játszik a válogatottban

Budapest - Hosnyánszky Norbert jövőre nem játszik a magyar férfi vízilabda-válogatottban.
MVLC: Megbotlott a kuparésztvevő

Miskolc - A hétvégi, idegenbeli bajnoki összecsapáson mindössze három gólt dobott az MVLC.

Férfi vízilabda ob I - Vasas-győzelem az újoncnál

Budapest - A Vasas jó hajrájának köszönhetően, 10-10 után a negyedik negyedben kétszer is betalálva nyert az újonc szombathelyi AVUS otthonában a férfi vízilabda ob I szombati játéknapján.

Férfi vízilabda ob I - Szolnoki KO a Kaposvár ellen, péntek után szombaton is

Budapest - A bajnoki címvédő Szolnok tíz góllal nyert a Kaposvár ellen vendégként a férfi vízilabda ob I szombati játéknapján.
MVLC: Oroszok ellen kell majd megvívni az elődöntőért

Miskolc - A volgográdiak lesznek a miskolciak ellenfelei az Európa Kupa negyed­döntőjében.

Vízilabda NB I - Könnyed FTC-diadal

Budapest - Az FTC simán győzött Debrecenben a férfi vízilabda NB I pénteki játéknapján.

Férfi vízilabda Eurokupa - Orosz ellenfelek a magyar csapatoknak

Budapest/Miskolc - A címvédő Ferencváros a Szintez Kazany, a Miskolc pedig a szintén orosz Szpartak Volgográd csapatával találkozik a férfi vízilabda Eurokupa negyeddöntőjében.

Sorsoltak a vízilabda világligában

Budapest - A vizes sportokat tömörítő világszövetség (FINA) keddi, máltai ülésén elkészítették a vízilabda világliga sorsolását, mely szerint a magyar férfi csapat a holland és a spanyol válogatottal került egy csoportba.
MVLC: Ha lehetne választani, akkor a szerbekkel játszanának

Miskolc - A nemzetközi kupa­újonc MVLC remek teljesítményének köszönhetően már negyeddöntős.

Férfi vízilabda ob I - Szécsi Zoltán távozik Kaposvárról

Budapest - Távozott posztjáról Szécsi Zoltán, a Kaposvári VK férfi vízilabdacsapatának vezetőedzője.
MVLC-bravúr Franciaországban: Veretlenül az EK-negyeddöntőbe

Miskolc - A nemzetközi kupa­újonc miskolciak Franciaországban is kivívták a továbbjutást.
Férfi vízilabda Eurokupa - Csoportgyőztesként legjobb nyolcban az FTC

Budapest - Harmadik mérkőzését is magabiztosan nyerve a Ferencváros férfi vízilabdacsapata csoportelsőként jutott be az Eurokupa negyeddöntőjébe.