Egy meccset megnyertek a magyar röpisek

Kazincbarcika - Múlt hét végén Svédország ellen játszott idegenbeli felkészülési mérkőzéseket a magyar férfiröplabda-­válogatott: előbb 3:0-ra kikapott, aztán 3:2-re győzött, majd ismét 3:0-ra alulmaradt.
Vegyész RC: Szeretnék, ha Barcikán maradna Szabó Dávid

Kazincbarcika - Elkezdődik a keretkialakítás a Vegyész RC-nél, a vezetőedző személye nem változik.

A röplabda-szövetség anyagi helyzete stabil, de tartalékai nincsenek

Budapest - A Magyar Röplabda Szövetségnek (MRSZ) tavaly sikerült rendbe tennie gazdálkodását, új támogatói is vannak és a sportág visszakapta helyét a televízió képernyőjén is - jelentette ki Kovács Ferenc elnök.

Férfi felkészülési röplabdatorna - Mindkét magyar válogatott győzelemmel zárt

Budapest/Dunaújváros - A magyar A és B válogatott is győzött vasárnap a Dunaújvárosban rendezett nemzetközi férfi röplabdatornán.

Férfi felkészülési röplabdatorna - Mindkét magyar válogatott kikapott

Budapest/Dunaújváros - A magyar A és a B válogatott is kikapott szombaton a Dunaújvárosban zajló nemzetközi férfi röplabdatornán.

Férfi röplabda NB I - Ötödik a Kecskemét

Budapest - A Kecskemét szerezte meg az ötödik helyet a férfi röplabda NB I-ben, az utolsó helyosztó tornán szombaton a MAFC együttesét győzte le.

Férfi felkészülési röplabdatorna - Az "A" csapat nyerte a magyar meccset

Budapest/Dunaújváros - A magyar "A" válogatott 3-1-re legyőzte a keret másik részét a Dunaújvárosban zajló nemzetközi férfi röplabdatorna pénteki nyitónapján.

Férfi röplabda NB I - Kecskeméti siker

Budapest - A házigazda Kecskemét három szettben győzött a Dunaferr ellen a férfi röplabda NB I pénteki helyosztóján.

Kikapott a férfi röplabda-válogatott Svédországban

Örebro - A pénteki vereséget és a szombati győzelmet követően vasárnap három játszmában kikapott a magyar férfi röplabda-válogatott Svédország vendégeként.

Férfi röplabda NB I - Egy-egy kecskeméti győzelem és vereség

Dunaújváros - A Kecskemét egy-egy győzelmet és vereséget könyvelhetett el a férfi röplabda NB I 5-7. helyért zajló vasárnapi helyosztóin, melynek küzdelme jövő hétvégén folytatódik.

Férfi röplabda NB I - Sima dunaújvárosi siker

Budapest - A Dunaferr három játszmában legyőzte a MAFC-BME együttesét a férfi röplabda NB I pénteki helyosztóján.

Vereséggel mutatkozott be a férfi röplabda-válogatott új szövetségi kapitánya

Örebro - A magyar férfi röplabda-válogatott pénteken felkészülési mérkőzésen három játszmában kikapott Svédországban a házigazda együttestől.

Bemutatták a férfi röplabda-válogatott új kapitányát

Budapest - Hivatalosan is bemutatták a magyar férfi röplabda-válogatott új szövetségi kapitányát, az argentin Juan Manuel Barrialt.

Férfi röplabda NB I - Megvédte bajnoki címét a Kaposvár

Budapest - A Kaposvár megvédte bajnoki címét a férfi röplabda NB I-ben, mivel a döntő utolsó, ötödik mérkőzésén házigazdaként 3-2-re legyőzte a Pénzügyőr csapatát kedden.

Férfi röplabda NB I - Egyenlített a Kaposvár a döntőben

Budapest - A címvédő Kaposvár 2-0-ás hátrányból egyenlített a férfi röplabda NB I három győzelemig tartó párharcában, mivel szerda este négy játszmában nyert a Pénzügyőr otthonában.

Férfi röplabda NB I - Szépített a címvédő Kaposvár a döntőben

Budapest/Kaposvár - Szépített a címvédő Kaposvár a férfi röplabda NB I fináléjában, mivel a döntő harmadik felvonásán 3-1-re legyőzte az első bajnoki címére hajtó Pénzügyőrt.
Vegyész RC Kazincbarcika: A bronz is szépen fénylik

Kazincbarcika - Kiharcolta a harmadik helyet a Vegyész RC az NB I-es férfi röplabda bajnokságban.

Férfi röplabda NB I - Kazincbarcikára került a bronzérem

Kazincbarcika - A Kazincbarcika harmadszor is legyőzte a Magyar Kupa-győztes Szolnokot a férfi röplabda NB I bronzpárharcában, így a harmadik helyen zárta az idényt.

Férfi röplabda NB I - Véget értek az alsóházi küzdelmek

Budapest - Annak ellenére is a Sümeg végzett a nyolcadik helyen a férfi röplabda NB I alsóházában, hogy az idény utolsó, szombati mérkőzésén kikapott a Debrecentől.

Férfi röplabda NB I - A Kecskemét legyőzte a MAFC-ot

Budapest - A Kecskemét könnyedén, 3-0-ra győzött a MAFC ellen a férfi röplabda NB I szombati helyosztóján.
Már az utolsó táncra készülnek a kazincbarcikaiak

Kazincbarcika - A bronzcsata harmadik meccsét otthon vívja szombaton este a Vegyész RC Kazincbarcika férfi röplabdaegyüttese.

Férfi röplabda NB I - Idegenben nyert a Dunaferr

Budapest - A Dunaferr három szettben győzött a MAFC vendégeként a férfi röplabda NB I pénteki helyosztó mérkőzésén.

Női röplabda válogatott - Görögország ellen kezd a magyar csapat a vb-selejtezőben

Budapest - Görögország ellen játszik először a magyar női röplabda-válogatott a május 31. és június 4. között Zágrábban sorra kerülő világbajnoki selejtezőben.

Hétvégi sportműsor

Budapest - A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

Férfi röplabda NB I - Egy meccsre a bajnoki címtől a Pénzügyőr

Budapest - A története első fináléját játszó Pénzügyőr 3-0-ra győzött a címvédő Kaposvár ellen a férfi röplabda NB I döntőjének második mérkőzésén szerdán, így egy sikerre került a bajnoki címtől.
Szombaton már bronzos lehet a Vegyész RC

Kazincbarcika - A 3. helyért zajló párharc második meccsén is nyerni tudott a barcikai f­­érfiröplabda-csapat.

Férfi röplabda NB I - A bronzérem közelében a Kazincbarcika

Szolnok - A Kazincbarcika három játszmában győzött Szolnokon a férfi röplabda NB I harmadik helyéért zajló párharc második mérkőzésén, így már csak egyetlen siker választja el a bronzéremtől.
Más Tisza-parti gárdával számolnak Kazincbarcikán

Kazincbarcika - Kedden 19 órától S­­zolnokon vendégszerepel a Vegyés­­z RC együttese.

Férfi röplabda NB I - A Pénzügyőr idegenben került előnybe a döntőben

Kaposvár/Budapest - A vendég Pénzügyőr idegenben nyert a címvédő Kaposvár ellen a férfi röplabda NB I döntőjének vasárnapi első mérkőzésén.
Vegyész RC: Egy lépés az érem felé

Kazincbarcika - A bronzcsata első találkozóját hazai pályán simán nyerték meg a barcikai röplabdázók.