Hiába vezetett a Felsőtelekes

Fordulatos meccseket hozott a labdarúgó Intersport megyei II. osztály Északi csoportjának 9. fordulója.

Szendrő – Serényfalva 3-1 (3-0)
Szendrő, 200 néző, v.: Nagy F.
Szendrő: Perczel J. (Majoros) – Hegedűs, Varga, Szegő (Kalocsai L.), Béres, Nagy P., Szaniszló, Kalocsai A., Fülöp (Fenyves), Petránszki, Gál. Csapatvezető: Zsebik András.
Serényfalva: Kanabé – Manócki, Lengyel, Oravecz (Tóth G.), Bodnár (Erki), Svejczer, Lázi L., Büd, Fükő, Lázi Gy., Gráczer. Edző: Holló Gábor.
G.: Petránszki 3, ill. Tóth G. Jók: Petránszki (a mezőny legjobbja), Gál, Perczel, Hegedűs, Nagy, ill. Kanabé. Ifi: 0-1.
Zsebik András: – Nagyon jó csapatot győztünk le magabiztos játékkal. Jó volt a játékvezetés!
Holló Gábor: – Gratulálok a lelkes hazaiaknak.

Dédestapolcsány – Homrogd 1-2 (0-0)
Dédestapolcsány, 50 néző, v.: Zám.
Dédestapolcsány: Kovács – Sütő, Molnár, Németh, Kiss, Goór (Lezák), Szalóki K., Szalóki Cs., Ivacs, Kassai (Szabó), Szert. Edző: Németh Gyula.
Homrogd: Beczánics – Mogyoró, Gagyi M., Horváth, Fazekas, Kópé T. (Barcsa), Kiss J. (Szilágyi), Krajnyák, Balázs, Fehér (Kópé Cs.), Farkas. Edző: Tiszóczki Attila.
G.: Szalóki K., ill. Farkas, Krajnyák. Jók: Szalóki K., Szalóki Cs., Kiss, Sütő, Szert, ill. Mogyoró, Gagyi M., Krajnyák, Horváth, Farkas. Ifi: 8-0.
Németh Gyula: – Jó iramú mérkőzésen vezettünk és kaptunk két elkerülhető gólt. Remélem, hogy a következő meccsen megszakad ez a rossz sorozat.
Tiszóczki Attila: – Játékunk a kapott gólt követően javult fel. Fortuna segítségével egy nagyszerű csapatot győztünk le. További sok sikert a Dédesnek!

Felsőtelekes – BTE Edelény 1-4 (1-0)
Felsőtelekes, 70 néző, v.: Borza
Felsőtelekes: Marsi – Szarka, Musa, Erdei, Veres, Kovács S., Kótai, Fürjes, Galyas, Takács, Kavalyec (Balogh). Edző: Musa Attila.
BTE Edelény: Pórcs – Hársasi, Tóth, Pavlánszki, Miskolci, Benke, Vajda, Gogolya, Molnár, Károly, Csikós (Raji). Edző: Göndör Béla.
G.: Kavalyec, ill. Pavlánszki, Molnár 2, Vajda. Jók: Marsi, Kovács S., Kavalyec, Szarka, ill. Tóth, Gogolya. Ifi: 0-2.
Musa Attila: – Egy félidőt bírtunk a bajnokesélyes Edelény ellen. A második félidőben elfáradtunk, így megérdemelt vendéggyőzelem született. Jó volt a játékvezetés. Részvétünk a borsodnádasdi csapatnak!
Göndör Béla: – Saját magunk számára tettük nehézé a meccset. Gyenge volt a helyzetkihasználásunk, de ez is az én csapatom. Gratulálok a rendkívül szimpatikus vendéglátó csapatnak. Részvétünk a borsodnádasdiaknak!

Bódvaszilas – Borsodszirák 2-3 (2-1)
Bódvaszilas, 50 néző, v.: Vágási.
Bódvaszilas: Szoták – Gál (Varga), Dobos, Kleiber, Kalász, Béres, Tóth M., Rácz, Tóth L., Nagy, Kapczi. Edző: Nagy Attila.
Borsodszirák: Juhász – Lakatos R., Lakatos Cs., Szemán, Ambrus, Bari Gy., Bari G., Károlyi, Bari Sz., Bari K., Szabó. Edző: Szabó Béla.
G.: Rácz, Kalász, ill. Bari K., Bari G. Károlyi. Kiállítva: Bari G. (70.). Jók: senki, ill. Ambrus (a mezőny legjobbja) és az egész csapat. Ifi: 4-0.
Nagy Attila: – Szégyellem magam, remélem a csapat is… Teljesen megérdemelt a vendéggyőzelem.
Szabó Béla: – Ha ma kikaptunk volna, az a sors kegyetlensége lett volna ellenünk. Valahogy így kell lelkesedni!

Zemplén FC – Borsodnádasd 1-1 (0-1)
Megyaszó, 50 néző, v.: Butkai II J.
Zemplén FC: Mida – Roha Róbert, Földvári , Hozdik, Balogh (Csikja), Roha Richard, Tóth, Bastyúr, Nagy, Bódi Gábor, Bódi Gergő. Játékosedző: Földvári Tibor.
Borsodnádasd: Venczel – Érsek, Farkas, Mészáros, Papp, Csóka, Berda, Göndör, Ország, Lázár, Nagy (Uzonyi). Edző: Bilesch Gyula.
G.: Csikja, ill. Göndör. Jók: Nagy, Hozdik, Tóth, Csikja, ill. Farkas, Mészáros, Berda, Érsek, Papp, Venczel. Ifi: 3-1.
Béres András (elnök): – Szívből osztozunk ellenfelünk gyászában. Sajnos az időjárás mostohán bánt minden ma játszó csapattal. Az eredmény a pillanatnyi formát tükrözi, így igazságos. Jobbulást kívánunk a borsodnádasdi ifistának!
Bilesch Gyula: – Irreális időjárási viszonyok között az első félidőben el kellet volna döntenünk a mérkőzést a javunkra. A hazai csapat vitatható büntetővel egyenlített.