Hétvégi sportműsor – Szombat, vasárnap

Budapest – A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:


június 2., szombat:

Amerikaifutball
Fezen HFL:
Budapest Cowbells-Győr Sharks 12.00
TD Store Eagles-Budapest Wolves 16.00

Asztalitenisz
Extraliga négyes döntő, Szekszárd (Városi Sportcsarnok):
elődöntő:
férfiak:
PTE PEAC-Kalo Méh I. – Floratom Szeged AC Probart I. 11.00
BVSC-Zugló I. – Celldömölki VSE-Swietelsky I. 15.00
nők:
Szekszárd AC I. – PET-BAU ASE Orosháza 11.00
Budaörs 2i SC-Budapesti Erdért SE 15.00

Atlétika
Budapest Open – Schulek Ágoston Emlékverseny, Ikarus BSE pálya 13.30

Autósport
Német Túraautó Bajnokság (DTM), 5. futam, Hungaroring 13.30

Fogathajtás
55. Magyar Derby, Mélykút – maratonhajtás 9.00

Kajak-kenu
Válogatóverseny, Szeged – döntők 12.00

Kézilabda
Női Európa-bajnoki selejtező, 6. (utolsó) forduló, 7. csoport: Magyarország-Fehéroroszország, Kecskemét 16.30

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 33. (utolsó) forduló:
Budapest Honvéd-Vasas FC 19.00
Újpest FC-Debreceni VSC 19.00
Puskás Akadémia FC-Paksi FC 19.00
Balmaz Kamilla Gyógyfürdő-Ferencváros 19.00
Diósgyőri VTK-Videoton FC 19.00
Swietelsky Haladás-Mezőkövesd Zsóry FC 19.00

Ökölvívás
Magyar Ring profi gála, Várpalota 18.30

Parasport
IX. MERI sportnap, Országos Orvosi Rehabilitációs Intézet 10.00

Szabadidősport
21. Kékes csúcsfutás, Mátrafüred 11.15


június 3., vasárnap:

Amerikaifutball
Fezen HFL:
Miskolc Steelers-Fehérvár Enthroners 15.00
Nyíregyháza Tigers-DAK Acél Dunaújváros Gorillaz 15.00

Asztalitenisz
Extraliga négyes döntő, Szekszárd (Városi Sportcsarnok):
mérkőzések a 3. helyért 10.00
döntők 15.00

Autósport
Német Túraautó Bajnokság (DTM), 6. futam, Hungaroring 13.30

Fogathajtás
55. Magyar Derby, Mélykút – akadályhajtás 9.00

Kajak-kenu
Válogatóverseny, Szeged – döntők 11.30

Kosárlabda
Férfi NB I, elődöntő, 3. mérkőzések:
Szolnoki Olaj KK – Egis Körmend 15.00
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – Alba Fehérvár 18.00

Labdarúgás
Merkantil Bank Liga NB II, 38. (utolsó) forduló:
Budafoki MTE-Budaörs 17.00
ZTE FC-Mosonmagyaróvár 17.00
Kisvárda-Soproni VSE 17.00
BFC Siófok-MTK Budapest 17.00
FC Csákvár-Szeged 2011 17.00
Ceglédi VSE-Kazincbarcika, Albertirsa 17.00
Békéscsaba 1912 Előre-Soroksár SC 17.00
Vác Fc-Dorogi FC, III. ker TVE utánpótlásképző központ 17.00
Szolnoki MÁV FC-Nyíregyháza Spartacus FC 17.00
ETO FC Győr-Gyirmót FC 17.00

Triatlon
Vegyesváltó ob, Balatonfenyves

– MTI –