Hétvégi sportműsor – 9. hét

Budapest – A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

március 3., szombat:

Asztalitenisz
Országos bajnokság (Budapest, Ormai László Csarnok) 10.00

Futsal
Magyar Kupa négyes döntő, Nyíregyháza
női elődöntők:
Ricsilla Futsal – Brandmission-Artifex Tolna-Mözs 10.30
Astra-4IG-Kiskunfélegyházi Bulls – Hajdúböszörményi TE 13.00
férfi elődöntők:
Swietelsky Haladás VSE – MVFC-Berettyóújfalu 15.30
Debreceni Egyetemi AC – Rubeola FC Csömör 18.00

Jégkorong
Erste Liga, negyeddöntő, 6. mérkőzés:
Ferencváros-MAC Budapest 18.00

Kézilabda
Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 14. (utolsó) forduló, B csoport:
Telekom Veszprém-Celje PL (szlovén) 17.30

Női Bajnokok Ligája, középdöntő, 5. forduló:
2. csoport: FTC-Rail Cargo Hungaria – Metz HB (francia), Dabas 15.30
Női NB I:
Alba Fehérvár KC-Kecskeméti NKSE 17.00
MTK Budapest-Érd HC 18.00
GVM Europe-Vác – DVSC-TVP 18.00

Kosárlabda
Férfi NB I:
Atomerőmű SE-Szolnoki Olaj KK 18.00
Alba Fehérvár – Pécsi VSK-VEOLIA 19.00
Női NB I:
ZTE Női Kosárlabda Klub-BEAC Újbuda 17.00
Vasas Akadémia – PEAC-Pécs 18.00
Sopron Basket-Atomerőmű KSC Szekszárd 18.00
PINKK-Pécsi 424 – VBW CEKK Cegléd 20.00

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 21. forduló:
Swietelsky Haladás-Vasas 17.00
Diósgyőri VTK-Ferencváros, Debrecen 17.00
Balmaz Kamilla Gyógyfürdő-Paksi FC 17.00
Puskás Akadémia-Debreceni VSC 17.00
Újpest FC-Mezőkövesd Zsóry FC 17.00
Budapest Honvéd-Videoton FC 19.30

Műkorcsolya
Budapest Kupa 2018 – nemzetközi szinkronkorcsolya verseny (Vasas Jégcentrum, IV., Homoktövis u. 1.) – megnyitó 18.15, ISU csapatok rövidprogramja 19.10

Röplabda
Női Extraliga:
Linamar-Békéscsabai RSE – Fatum-Nyíregyháza 17.00
UTE-Vasas Óbuda 18.00
Női NB I:
Hungast-Haladás Szombathely – Palota 11.00
MTK Budapest-Penta Gödöllői RC 17.00
Budaörsi DSE-TFSE 17.00

Vízilabda
E.ON férfi ob I, középszakasz, 2. forduló:
felsőház:
ZF-Eger – FTC PQS Waterpolo 18.00
Debreceni VSE – PannErgy-Miskolci VC 18.00
Szolnoki Dózsa – A-Híd OSC-Újbuda 18.00
RacioNet-Honvéd – MKB-Euroleasing-BVSC 19.00
alsóház:
ContiTech Szeged-Diapolo – AVUS Szombathely 11.00
Kaposvári VK – Metalcom-Szentes 16.00
PVSK Mecsek-Füszért – VasasPlaket 19.00
UVSE-EBP Tatabánya 19.45

március 4., vasárnap:

Asztalitenisz
Országos bajnokság (Budapest, Ormai László Csarnok) 10.00 – (női, férfi páros döntő 17.30, női egyes döntő 18.00, férfi egyes döntő 18.45)

Futsal
Magyar Kupa négyes döntő, Nyíregyháza – női döntő 16.00, férfi döntő 19.30

Kézilabda
Női NB I:
Vasas SC-Dunaújvárosi Kohász KA 18.00

Kosárlabda
Férfi NB I: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – Egis Körmend 18.00 Női NB I: CMB CARGO UNI Győr-Aluinvent DVTK Miskolc 17.00

Labdarúgás
Merkantil Bank NB II, 23. forduló:
Gyirmót-Kisvárda 14.00
Cegléd-Mosonmagyaróvár 14.30
Vác FC-MTK Budapest, III. kerületi TVE Sporttelep 14.30
Szolnoki MÁV FC-Szeged 14.30
Budafok-Kazincbarcika 14.30
Budaörs-Soroksár, Tatabánya 14.30
BFC Siófok-ZTE FC 17.00
Békéscsaba-Soproni VSE 17.00
Csákvár-ETO Győr 17.00
Nyíregyháza Spartacus-Dorogi FC 17.00

Műkorcsolya
Budapest Kupa 2018 – nemzetközi szinkronkorcsolya verseny (Vasas Jégcentrum, IV., Homoktövis u. 1.) – interclub és ISU csapatok kűrjei 12.55

Röplabda
Férfi NB I:
DEAC – Sümegi RE 13.00
Dunaferr – HÉP-Kecskeméti RC 16.30
Szolnoki Röplabda Akadémia – PTE-PEAC 17.00
Pénzügyőr SE – MAFC-BME 17.00
FINO Kaposvár SE-Vegyész RC Kazincbarcika 17.00

Súlyemelés
VII. Tóth Géza emlékverseny a Savaria Kupáért

– MTI –