Hétvégi sportműsor

Budapest – A fontosabb hétvégi hazai sportesemények.

február 18., szombat:

Atlétika
Fedettpályás atlétikai országos bajnokság, BOK (volt Syma) Csarnok, 1. nap, 15.00

Jégkorong
MOL Liga, negyeddöntő, harmadik mérkőzés:
DVTK Jegesmedvék-Ferencváros 18.00
UTE-Dunaújvárosi Acélbikák 18.30
MAC Budapest-Fehérvári Titánok 19.00

Kézilabda
Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 11. forduló, B csoport:
MOL-Pick Szeged – Vardar Szopje (macedón) 17.30 (FOTÓ)
Férfi NB I:
Balmazújvárosi KK-Mezőkövesdi KC 18.00
Csurgói KK – Sport36-Komló 18.00
Eger SBS Eszterházy-CYEB Budakalász 18.00
Női NB I:
Dunaújvárosi Kohász KA-MTK Budapest 18.00
EUbility Group-Békéscsaba – DVSC-TVP 18.00
FTC-Rail Cargo Hungaria – Budaörs 18.00
Mosonmagyaróvári KC-Alba Fehérvár KC 18.00
Kispest NKK – Ipress Center-Vác 19.00

Kosárlabda
Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa, Győr, helyosztók:
bronzmérkőzés 17.30
döntő 20.00
Női NB I:
ZTE Női Kosárlabda Klub – PINKK-Pécsi 424 17.00
Atomerőmű KSC Szekszárd-Vasas Akadémia 18.00
MTK-Budapest – Aluinvent DVTK Miskolc 18.00

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 20. forduló:
Videoton FC-Újpest FC, Felcsút 15.30
Gyirmót FC-Paksi FC 15.30
Mezőkövesd Zsóry FC-Diósgyőri VTK 15.30
MTK Budapest-Budapest Honvéd 15.30
Vasas-Swietelsky Haladás, Szusza Ferenc Stadion 15.30
Debreceni VSC-Ferencváros 18.00

Ökölvívás
Magyar Ring Gála, Pápa 18.30

Ritmikus gimnasztika
XIII. Grácia Kupa, nemzetközi verseny, Pestszentimre 8.00

Röplabda
Férfi NB I, az elődöntőbe jutásért, 1. mérkőzés:
Pénzügyőr SE – HÉP-Kecskeméti RC 17.00
Openhouse Szolnok-Dunaferr SE 18.00

Parasport
Kerekesszékes vívó világkupaverseny, Eger (Hotel Eger and Park) 9.00

Teke
Férfi Bajnokok Ligája, negyeddöntő, visszavágó:
Répcelaki SE – Rot-Weiss Zerbst (német) 13.00

Vízilabda
Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 6. forduló:
A csoport:
A-Híd OSC-Újbuda – Olimpiakosz (görög), Nyéki Imre Uszoda 18.00
B csoport:
ZF-Eger – Barceloneta (spanyol) 20.30
Férfi Eurokupa, elődöntő, visszavágó:
FTC-PQS Waterpolo – Jadran Carine (montenegrói), Népliget 16.15
E.ON férfi ob I, 13. fordulóból elhalasztott mérkőzés:
A csoport:
VasasPlaket – Contitech-Szeged-Diapolo, Tüske Uszuda 18.00

február 19., vasárnap:

Atlétika

Fedettpályás atlétikai országos bajnokság, BOK (volt Syma) Csarnok, 2. nap, 13.30

Jégkorong
Osztrák liga (EBEL), középszakasz, 9. forduló:
Fehérvár AV19-Moser Medical Graz99ers (osztrák) 17.00

Kézilabda
Férfi EHF Kupa, csoportkör, 2. forduló, C csoport: SC Magdeburg (német)-Grundfos Tatabánya KC 17.00 Női NB I: Érd-Siófok KC 17.00 Győri Audi ETO KC-Kisvárda Master Good SE 18.00

Kosárlabda
Női NB I:
BEAC Újbuda-CMB CARGO UNI GYŐR 16.00

Labdarúgás
Merkantil Bank NB II, 21. forduló:
BFC Siófok-ZTE FC 14.00
Nyíregyháza Spartacus-Vác 14.00
Dorogi FC-Csákvár 14.00
Szeged-Cigánd SE, Gyula 14.00
Cegléd-SZEOL SC, Albertirsa 14.00
Budaörs-Swietelsky Sopron, Tatabánya 14.00
Soroksár-Kisvárda 14.00
Szolnoki MÁV FC-Puskás Akadémia 14.00
Mosonmagyaróvár-Kozármisleny 14.00
Balmazújváros-Békéscsaba 14.30

Parasport
Kerekesszékes vívó világkupaverseny, Eger (Hotel Eger and Park) 9.00

Ritmikus gimnasztika
XIII. Grácia Kupa, nemzetközi verseny, Pestszentimre 8.00

Röplabda
Férfi Közép-európai Liga:
Vegyész RC Kazincbarcika-Spartak Miava (szlovák) 18.00
Férfi NB I, alósházi rájátszás:
Sümegi RE-DEAC 16.00
MAFC-BME – PTE-PEAC C-DOKI 18.00
Női NB I:
Palota RSC – Linamar-Békéscsaba 16.00
MTK-Budapest – Jászberényi RK 17.00
Fatum-Nyíregyháza – TFSE 17.00
Vasas Óbuda – 1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem 17.00
UTE-Penta Gödöllő 18.00

Tenisz
Budapesti női tenisztorna – BOK (volt Syma) Csarnok 10.00

– MTI –



0Hozzászólás

Herzlichen Dank für Ihren Kommentar - dieser wird nach einer Prüfung von uns freigeschaltet. Beachten Sie, dass dies gerade an Wochenenden etwas länger dauern kann. Kommentare von registrierten Usern werden sofort freigeschaltet - hier registrieren!

Még 1000 karakter

Sporthírek