Hétvégi sportműsor

Budapest – A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

november 28., szombat:

Erőemelés
Para-erőemelő Európa-bajnokság, Eger

Fallabda
Magyar Kupa országos csapatverseny (City Squash Club, II., Marczibányi tér) 9.30

Kézilabda
Férfi BL, A csoport, 9. forduló:
MVM Veszprém – PSG (francia) 15.00 (+FOTÓ)
Férfi EHF Kupa, 3. forduló (a 16-os középdöntőbe jutásért), visszavágó:
Csurgó-SC Magdeburg (német), Nagyatád 18.00
Férfi NB I:
Sport36-Komló – Balatonfüred 17.00

Kosárlabda
Kelet-Nyugat All Star-gála, Syma Csarnok 20.15

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 17. forduló:
Vasas-Puskás Akadémia 15.30
Budapest Honvéd-Békéscsaba 1912 Előre 15.30 (+FOTÓ)
Szombathelyi-Swietelsky Haladás – Újpest FC 15.30
Diósgyőri VTK-Paksi FC 15.30
Videoton FC-MTK Budapest 15.30
Ferencváros – DVSC-TEVA 18.00
Merkantil Bank NB II, 15. forduló:
Szolnoki MÁV FC-Kisvárda 13.00
Vác-Budaörs 13.00
BFC Siófok-Gyirmót 13.00
Balmazújváros-Szigetszentmiklós 13.00
Soproni VSE-Soroksár 13.00
Csákvár-Szeged 16.00
Ajka-ZTE FC 16.00
Nem a bőrszín számít! – antirasszista terembajnokság (Hegyvidéki Sportközpont, XII., Városmajor 29/B.) 10.00
Kárpát-haza torna, Diósd 7.30

Lovassport
Lovas világkupa, Papp László Sportaréna 8.00 – díjugrató vk 14.15

Műkorcsolya
9. Mikulás Kupa műkorcsolya- és jégtánc-verseny (Tüskecsarnok) 9.00

Röplabda
Férfi NB I:
PTE-PEAC C-DOKI – Dág KSE 16.00
Debreceni EAC – MAFC-BME 17.00
Vegyész RC Kazincbarcika – Sümegi RE 17.30
Női NB I:
MTK Budapest – Pincelakat RÖPKE SE 17.00

Sakk
I. Magyar Sakkhagyományokért Fesztivál (MVM Zrt. székháza, III., Anikó u. 4.) 9.45

Sportlövészet
Hungarian open nemzetközi légfegyveres verseny, Győr 8.00

Vízilabda
Férfi BL, 3. forduló:
– A csoport:
ZF-Eger – Barceloneta (spanyol) 19.15
– B csoport:
A-Híd OSC Újbuda – Pro Recco (olasz) 20.15
Női Magyar Kupa, elődöntő, Hajós uszoda:
Dunaújvárosi FVE – UVSE 16.00
BVSC-Zugló – ZF-Eger-EKF 17.30

november 29., vasárnap:

Jégkorong
MOL Liga:
Dunaújvárosi Acélbikák-MAC Budapest 18.15
Debrecen-Ferencváros 18.30
Osztrák liga (EBEL):
Fehérvár AV19 – Znojmo (cseh) 17.30

Kézilabda
Férfi EHF Kupa, 3. forduló (a 16-os középdöntőbe jutásért):
Grundfos-Tatabánya – Ystads IF (svéd) 15.00

Labdarúgás
Női Eb-selejtező: Magyarország-Oroszország, Felcsút 16.30
Kárpát-haza torna, Diósd 7.30

Lovassport
Lovas világkupa, Papp László Sportaréna 8.00

Műkorcsolya
9. Mikulás Kupa műkorcsolya- és jégtánc-verseny (Tüskecsarnok) 9.00

Röplabda
Férfi NB I:
Kecskeméti RC – FINO Kaposvár 17.00
Női NB I:
Albrecht MVSC MVSI – 1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem 16.00
Fatum-Nyíregyháza – Budaörsi DSE 16.00
LINAMAR-Békéscsaba – Újpesti TE 16.00
Vasas Óbuda-Jászberényi RK 18.00
TEVA Gödöllői RC-TFSE 18.00

Sportlövészet
Hungarian Open nemzetközi légfegyveres verseny, Győr 8.00

Vízilabda
Női Magyar Kupa, döntő, Hajós uszoda, 19.05

– MTI –