Hétvégi sportműsor

Akt.:
Budapest – A fontosabb hétvégi hazai sportesemények.

április 7., szombat:

Amerikaifutball
Fezen HFL:
Nyíregyháza Tigers-Fehérvár Enthroners 15.00

Kézilabda
– Női Bajnokok Ligája, negyeddöntő, 1. mérkőzés: FTC-Rail Cargo Hungaria – Rosztov-Don (orosz), Dabas 17.00 – Női NB I: Kecskeméti NKSE-Vasas SC 17.00 Alba Fehérvár KC-Budaörs 17.00 GVM Europe-Vác – Békéscsabai ENKSE 18.00 Siófok KC-Dunaújvárosi Kohász KA 20.15

Kosárlabda
Férfi NB I, középszakasz, felsőház:
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – KTE-Duna Aszfalt 18.00
Alba Fehérvár-Egis Körmend 19.00
– középház:
Zalakerámia ZTE KK – Naturtex-SZTE-Szedeák 18.00
Pécsi VSK-VEOLIA – Kaposvári KK 18.30

Női NB I, negyeddöntő, 2. mérkőzések:
PINKK-Pécsi 424 – Atomerőmű KSC Szekszárd 16.00
Aluinvent DVTK Miskolc-ZTE Női Kosárlabda Klub 19.15
– rájátszás, alsóház:
MTK-Budapest – BEAC Újbuda 18.00

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 25. forduló:
Ferencváros-Mezőkövesd Zsóry FC 14.30
Budapest Honvéd-Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 17.00
Vasas FC-Puskás Akadémia FC, Szusza Ferenc Stadion 17.00
Paksi FC-Debreceni VSC 17.00
Diósgyőri VTK-Swietelsky Haladás, Mezőkövesd 17.00
Videoton FC-Újpest FC, Felcsút 19.30

Röplabda
– Férfi NB I, elődöntő, 2. mérkőzések:
FINO Kaposvár SE – HÉP-Kecskeméti RC 17.00
Pénzügyőr SE-Vegyész RC Kazincbarcika 17.00
– Női NB I, elődöntő, 3. mérkőzések:
MTK Budapest-Budaörsi DSE 17.00
Penta Gödöllői RC – Hungast-Haladás 18.00

Sportlövészet
Légfegyveres országos bajnokság, Százhalombatta, férfi, női és vegyespáros légpisztoly 8.15

Vízilabda
Női ob I, elődöntő, 1. mérkőzés
UVSE-FTC, Hajós Uszoda 19.00

április 8., vasárnap:

Amerikaifutball
Fezen HFL:
Miskolc Steelers-Budapest Cowbells 12.00
Budapest Wolves-DAK Acél Dunaújváros Gorillaz 14.00
Győr Sharks-Budapest Eagles 15.00

Kézilabda
Férfi felkészülési mérkőzés:
Magyarország-Brazília, Siófok 14.30

Kosárlabda
Női NB I, negyeddöntő, 3. mérkőzések (ha szükségesek):
Sopron Basket – PEAC-Pécs 18.00
CMB CARGO UNI Győr-VBW CEKK Cegléd 18.00

Labdarúgás
Merkantil Bank Liga NB II, 29. forduló:
Vác FC-BFC Siófok, III. ker TVE Sporttelep 16.30
Budaörs-ETO FC Győr, Tatabánya 16.30
Dorogi FC-Soproni VSE 16.30
Soroksár SC-MTK Budapest 16.30
Kazincbarcika-Szeged 2011, Tiszaújváros 16.30
Gyirmót FC-Ceglédi VSE 17.00
Békéscsaba 1912 Előre-FC Csákvár 17.00
Budafoki MTE-ZTE FC 17.00
Nyíregyháza Spartacus FC-Mosonmagyaróvár 17.00
Szolnoki MÁV FC-Kisvárda 19.30

Röplabda
– Férfi NB I, az 5. helyért, 2. mérkőzések:
MÁV Előre-Szolnoki Röplabda Akadémia 16.00
Dunaferr – MAFC-BME 17.00
– Női Extraliga, elődöntő, 3. mérkőzés:
Linamar-Békéscsabai RSE – Jászberény VT 16.00

– MTI –



További hírek a Sport kategóriából

Sporthírek