Hétvégi sportműsor

Budapest – A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

Február 24., szombat:

Atlétika
Atlétikai téli dobó országos bajnokság, Szombathely, 14.00

Evezés
Ergométeres országos bajnokság, Győr, EYOF csarnok, 9.00

Kerékpár
BMX és MTB Európa-bajnoki futam, Budapest (Árkád) 13.00

Kézilabda
– Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 13. forduló, A csoport: MOL-Pick Szeged – PPD Zagreb (horvát) 17.30 – Férfi NB I: Sport36-Komló – Váci KSE 18.00 Balatonfüredi KSE-B.Braun Gyöngyös 18.00 CYEB Budakalász-Csurgói KK 18.00 Dabas KC-Grundfos Tatabánya KC 18.00 – Női NB I: Kecskeméti NKSE – GVM Europe-Vác 17.00 Érd HC-Vasas SC 18.00 Dunaújvárosi Kohász KA-Békéscsabai ENKSE 18.00 Siófok KC – DVSC-TVP 18.00

Kosárlabda
Női NB I:
BEAC Újbuda – CMB CARGO UNI Győr 16.00
Atomerőmű KSC Szekszárd-Vasas Akadémia 18.00
MTK-Budapest – PINKK-Pécsi 424 18.00
PEAC-Pécs – Sopron Basket 18.00
Aluinvent DVTK Miskolc-ZTE Női Kosárlabda Klub 19.15

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 20. forduló:
Videoton FC-Vasas, Felcsút 17.00
Mezőkövesd Zsóry FC-Puskás Akadémia 17.00
Debreceni VSC-Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 17.00
Paksi FC-Diósgyőri VTK 17.00
Újpest FC-Swietelsky Haladás 17.00
Ferencváros-Budapest Honvéd 19.30

Röplabda
– Férfi NB I:
PTE-PEAC – Pénzügyőr SE 14.00
– Női NB I:
Palota-TFSE 17.00
Penta Gödöllői RC-Budaörsi DSE 18.00

Sportlövészet
Légfegyveres Európa-bajnokság, Győr – női pisztoly 9.30, döntő: 11.45; férfi pisztoly 12.00, döntő 14.15; puska vegyescsapat 14.15, döntő 17.15

Tenisz:
Hungarian Ladies Open, Budapest (BOK Csarnok) 15.00

Úszás
Uszonyosúszó világkupa, Eger (Bitskey Aladár Uszoda)

Vízilabda
– E.ON férfi ob I, középszakasz, 1. forduló:
felsőház:
Szolnoki Dózsa – RacioNet-Honvéd 16.00
A-Híd OSC-Újbuda – MKB-Euroleasing-BVSC 19.00
alsóház:
Kaposvári VK – ContiTech Szeged-Diapolo 18.00
VasasPlaket – EBP Tatabánya 18.00
Metalcom-Szentes – AVUS Szombathely 18.00
PVSK Mecsek-Füszért – UVSE 19.00
– Női Euroliga, negyeddöntő, első mérkőzések:
Dunaújváros-Edipe Orizzonte (olasz) 17.00
UVSE-Plebiscito Padova (olasz) 19.00, Hajós Uszoda

Február 25., vasárnap:

Evezés
Ergométeres országos bajnokság, Győr, EYOF csarnok, 9.00

Labdarúgás
Merkantil Bank NB II, 22. forduló:
Dorog-Budaörs 14.00
Soroksár-Budafok 14.00
Kazincbarcika-Szolnoki MÁV FC, Tiszaújváros 14.00
Szeged-Vác, Gyula 14.00
Soproni VSE-Cegléd 14.00
Mosonmagyaróvár-Csákvár 14.00
MTK Budapest-Békéscsaba 15.00
ETO FC Győr-BFC Siófok 17.00
ZTE FC-Kisvárda 17.00
Nyíregyháza Spartacus-Gyirmót 17.00

Röplabda
– Férfi NB I:
MAFC-BME – Dunaferr SE 13.00
Sümegi RE-FINO Kaposvár SE 16.00
MÁV Előre SC-Szolnoki Röplabda Akadémia 16.00
HÉP-Kecskeméti RC – DEAC 17.00
– Női Extraliga:
Linamar-Békéscsabai RSE – Vasas Óbuda 16.00
Fatum-Nyíregyháza – UTE 17.00
– Női NB I:
Hungast-Haladás Szombathely – MTK Budapest 18.00

Sportlövészet
Légfegyveres Európa-bajnokság, Győr – férfi pisztoly csapat 8.30, döntő 11.45; női pisztoly csapat 10.30, döntő 14.15; női puska csapat 12.30, döntő 16.45; férfi puska csapat 14.30, döntő 19.15

Tenisz:
Hungarian Ladies Open, Budapest (BOK Csarnok) 15.00

Úszás
Uszonyosúszó világkupa, Eger (Bitskey Aladár Uszoda)

Vízilabda
E.ON férfi ob I, középszakasz, 1. forduló:
felsőház:
FTC-PQS Waterpolo – PannErgy-Miskolci VC 17.00

– MTI –








hirdetés




hirdet�s