Hétvégi országos sportműsor

Budapest – A fontosabb hétvégi hazai sportesemények.

április 13., szombat:

Jégkorong
Női divízió 1/A vb, Káposztásmegyeri Jégcentrum:
Magyarország-Ausztria 19.30

Kézilabda
Női Bajnokok Ligája, negyeddöntő, visszavágók:
Győri Audi ETO KC-Odense Handbold (dán) 17.30 (+FOTÓ)
Női NB I:
MTK Budapest-Dunaújvárosi Kohász KA 17.00
Moyra-Budaörs – Alba Fehérvár KC 17.00
Eszterházy SC – GVM Europe-Vác 18.00

Kosárlabda
Férfi NB I, rájátszás, felsőház:
Pécsi VSK-VEOLIA – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 18.00
JP Auto-JKSE – Egis Körmend 18.00
középház:
Atomerőmű SE-Sopron KC 19.00
alsóház:
Alba Fehérvár – Serco-TF-BP 18.00
Női NB I, rájátszás, alsóház:
Vasas Akadémia-BEAC Újbuda 15.00
MTK-Budapest – PINKK-Pécsi 424 18.00

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 28. forduló:
Budapest Honvéd-Debreceni VSC, Új Hidegkuti Nándor Stadion 17.00
Mezőkövesd Zsóry FC-Ferencváros 17.00
Paksi FC-Puskás Akadémia FC 17.00
Kisvárda Master Good-Diósgyőri VTK 17.00
Szombathelyi Haladás-MTK Budapest 17.00
MOL Vidi FC-Újpest FC 19.30

Szabadidősport
34. Telekom Vivicittá Városvédő Futás (Budapest, Margitsziget, központi út, a Margitszigeti Víztorony közelében) 10.30

Vízilabda
E.ON férfi vízilabda ob I, középszakasz, az 1. fordulóból elhalaszott mérkőzés:
B csoport (alsóház):
Metalcom Szentes-VasasPlaket 18.00
Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 12. forduló:
A csoport:
FTC-Telekom Waterpolo – Pro Recco (olasz) 18.30
B csoport:
Szolnoki Dózsa-Jug Dubrovnik (horvát) 19.00
Női ob I, elődöntő, 3. mérkőzés:
Dunaújvárosi Egyetem-Maarsk Graphics – BVSC-Zugló Diapolo, Komjádi Uszoda 15.00

április 14., vasárnap:

Kézilabda
Férfi Európa-bajnoki selejtező, 4. forduló, 7. csoport:
Magyarország-Oroszország, Érd 16.00

Kosárlabda
Női Euroliga négyes döntő, Sopron:
bronzmérkőzés 17.30
döntő 20.30
Férfi NB I, rájátszás, középház:
Zalakerámia ZTE KK – KTE-Duna Aszfalt 19.00

Labdarúgás
Merkantil Bank Liga NB II, 32. forduló:
Vác FC-Aqvital FC Csákvár 16.30
Ceglédi VSE-Credobus Mosonmagyaróvár 16.30
BSS Monor-Gyirmót FC Győr, III. ker TVE utánpótlásképző központ 16.30
Budaörs-Budafoki MTE, Tatabánya 16.30
WKW ETO FC Győr-Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 17.00
Békéscsaba 1912 Előre-Duna Aszfalt TVSE 17.00
ZTE FC-Kazincbarcika 17.00
Vasas FC-Soroksár SC, Szusza Ferenc Stadion 17.00
BFC Siófok-Dorogi FC 17.00
Nyíregyháza Spartacus FC-Kaposvári Rákóczi FC 18.00

Röplabda
Férfi Extraliga, elődöntő, 4. mérkőzés:
Fino Kaposvár SE-Vegyész RC Kazincbarcika 18.30

Szabadidősport
34. Telekom Vivicittá Városvédő Futás (Budapest, Margitsziget, Központi út, a Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda bekötőútja közelében) 9.00

– MTI –



Sporthírek