Hétvégi országos sportműsor

Budapest – A fontosabb hétvégi hazai sportesemények.

november 17., szombat:

Jégkorong
Osztrák liga (EBEL):
Fehérvár AV19-Dornbirn Bulldogs (osztrák) 17.30

Kézilabda
Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 8. forduló, A csoport:
Telekom Veszprém-IFK Kristianstad (svéd) 17.30
Női Bajnokok Ligája, csoportkör, 6. (utolsó) forduló:
C csoport: Győri Audi ETO KC-Podravka Koprivnica (horvát) 19.30
Női NB I:
Alba Fehérvár KC-DVSC Schaeffler 17.00
EUbility Group-Békéscsaba – Eszterházy SC 18.00

Kosárlabda
Férfi NB I: JP Auto-JKSE – Sopron KC 18.00 Egis Körmend – Naturtex-SZTE-Szedeák 18.00 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – Pécsi VSK-VEOLIA 18.00
Serco-TF-BP – KTE-Duna Aszfalt 19.00
Küzdősport
A Terrorelhárítási Központ (TEK) rendezésében budo- és küzdősportgála (BOK Csarnok) 9.00

Röplabda
Férfi NB I, alapszakasz:
A csoport:
PTE-PEAC – LV Sport Pénzügyőr SE 15.30
B csoport:
Sümegi RE-Kecskeméti RC 16.00
Szolnoki RK-Fino Kaposvár SE 16.00

Súlyemelés
Országos bajnokság, Szombathely 10.00

Torna
Mesterfokú országos bajnokság, szerenkénti döntők, Győr, Olimpiai Sportpark 11.00

Vízilabda
BENU Férfi Magyar Kupa, negyeddöntő:
első mérkőzés:
Szolnoki Dózsa – A-Híd OSC-Újbuda 18.00
visszavágó:
FTC-Telekom Waterpolo – ZF-Eger 16.15
RacioNet-Honvéd – BVSC-Zugló 19.00
PannErgy-Miskolci VLC – Debrecen VSE 19.00

november 18., vasárnap:

Jégkorong
Erste Liga:
Fehérvári Titánok-Sport Club Csíkszereda (román) 17.30
DEAC – Schiller-Vasas HC 18.30
Szlovák liga (Tipsport):
MAC Újbuda-HC Nové Zámky (szlovák) 17.30

Kézilabda
Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 7. forduló, B csoport: MOL-Pick Szeged – Skjern HB (dán) 17.00 Férfi EHF Kupa, selejtező, 3. forduló, első mérkőzés: Grundfos Tatabánya KC – OCI-LIONS (holland) 14.30 Női EHF Kupa, selejtező, 3. forduló, visszavágó: Siófok KC-Lada Toljatti (orosz) 18.45 Női NB I: MTK Budapest – GVM Europe-Vác 17.00

Kosárlabda
Férfi NB I: Alba Fehérvár-Szolnoki Olaj KK 17.00

Labdarúgás
Nemzetek Ligája, C osztály, 2. csoport:
Magyarország-Finnország, Budapest, Groupama Aréna 20.45

Röplabda
Férfi NB I, alapszakasz:
A csoport:
MÁV Előre SC-SZESE Győr 16.00
B csoport:
DEAC-Fino Kaposvár SE 18.00
Női Extraliga, alapszakasz:
Swietelsky-Békéscsabai RSE – Jászberény VT 16.00
Vasas Óbuda-Fatum Nyíregyháza 17.00

Súlyemelés
Országos bajnokság, Szombathely 10.00

Torna
Mesterfokú országos bajnokság, szerenkénti döntők, Győr, Olimpiai Sportpark 11.00

Vízilabda
BENU Férfi Magyar Kupa, negyeddöntő, visszavágó:
A-Híd OSC-Újbuda – Szolnoki Dózsa 19.00

– MTI –



További hírek a Sport kategóriából