Hétvégi országos sportműsor

Budapest – A fontosabb hétvégi hazai sportesemények.

október 6., szombat:

Kézilabda

Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 4. forduló:
B csoport:
MOL-Pick Szeged – Celje PL (szlovén) 17.30
Női Bajnokok Ligája, csoportkör, 1. forduló:
C csoport:
Győri Audi ETO KC-Krim Mercator Ljubljana (szlovén) 19.30

Férfi NB I:
HE-DO B. Braun Gyöngyös – CYEB Budakalász 18.00
Dabasi KC VSE-Csurgói KK 18.00

Női NB I:
Eszterházy SC – Moyra-Budaörs 18.00
Kisvárda Master Good SE-Dunaújvárosi Kohász KA 18.00
MTK Budapest-Alba Fehérvár KC 18.00
Érd HC – Eu-Fire Mosonmagyaróvár 18.00

Kosárlabda

Férfi NB I:

Szolnoki Olaj KK – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 18.00
Egis Körmend-Alba Fehérvár 18.00
Kaposvári KK – Naturtex-SZTE-Szedeák 18.00
Atomerőmű SE – TF-BP-Serco 18.00

Női NB I:

ELTE BEAC Újbuda-CMB CARGO UNI Győr 15.00
ZTE NKK-VBW CEKK Cegléd 17.00
Sopron Basket-Aluinvent DVTK 18.00
NKE-Csata – Atomerőmű KSC Szekszárd 18.30

Labdarúgás

OTP Bank Liga, 10. forduló:

Budapest Honvéd-Diósgyőri VTK, Új Hidegkuti Nándor Stadion 14.45
Újpest FC-Puskás Akadémia 17.00
Mezőkövesd Zsóry FC-Szombathelyi Haladás 17.00
Paksi FC-Kisvárda 17.00
Ferencvárosi TC-Debreceni VSC 19.30

U17-es Európa-bajnoki selejtező, Magyarország-Szerbia, Telki 12.30

Női U19-es Európa-bajnoki selejtező, Magyarország-Macedónia, Üllő 15.30

Röplabda

Férfi NB I, B csoport:

Sümegi RE-Dunaferr SE 16.00

Női Extraliga, alapszakasz:

Vasas Óbuda-Haladás Szombathely 17.00
UTE-Békéscsabai RSE 19.30

Rövidpályás gyorskorcsolya

Országos bajnokság, Gyakorló Jégcsarnok 9.00

Szabadidősport

33. Spar Budapest Maraton Fesztivál, ELTE lánymányosi campus 10.00

Úszás

Világkupa, Duna Aréna, előfutamok 9.30, döntők 17.00

Vízilabda

E.ON férfi vízilabda ob I, alapszakasz, 1. forduló:

B csoport:
Tatabánya-Debreceni VSE 16.00

Férfi Bajnokok Ligája, selejtező, rájátszás (a főtáblára jutásért), első mérkőzés:

FTC-Telekom Waterpolo – Vuliagmeni (görög) 16.30

október 7., vasárnap:

Atlétika/Szabadidősport

33. Spar Budapest Maraton Fesztivál, ELTE lánymányosi campus, maratoni ob 9.00

Jégkorong

Erste Liga:

Dunaújvárosi Acélbikák-DEAC 17.00
Schiller-Vasas HC – Corona Brasov (román) 17.40
UTE-EV Vienna Capitals II (osztrák) 18.30

Osztrák Liga (EBEL):

Fehérvár AV19-HC Orli Znojmo (cseh) 17.30
Szlovák Liga (Tipsport):
MAC Újbuda-HC 07 Detva (szlovák) 18.00

Kézilabda

Férfi NB I:

Vecsési SE-Balatonfüredi KSE 18.00
Mezőkövesdi KC – DVTK-Eger 18.00

Női NB I:

EUbility Group-Békéscsaba – Siófok KC 19.00

Kosárlabda

Női NB I: PEAC-Pécs – MTK-Budapest 17.00

Labdarúgás

OTP Bank Liga, 10. forduló:

MOL Vidi FC-MTK Budapest, Felcsút 18.00

Merkantil Bank NB II, 12. forduló:

Soroksár SC-BSS Monor 15.00
Ceglédi VSE-Kazincbarcikai BSC, Tiszakécske 15.00
Budaörs-Credobus Mosonmagyaróvár, Tatabánya 15.00
Nyíregyháza Spartacus FC-Budafoki MTE 17.00
Békéscsaba 1912 Előre-Kaposvári Rákóczi 17.00
WKW ETO FC Győr-Duna Aszfalt Tiszakécske 17.00
Csákvár-Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 17.00
BFC Siófok-Vác FC 17.00
Vasas FC-Dorogi FC, Szusza Ferenc Stadion 17.00
ZTE FC-Gyirmót FC Győr 17.00

Röplabda

Férfi NB I, alapszakasz:

A csoport:
MÁV Előre SC-Pénzügyőr SE, Székesfehérvár 16.00
MAFC-Wellis SZESE 19.00

B csoport:
Fino Kaposvár SE-DEAC 16.00

Rövidpályás gyorskorcsolya

Országos bajnokság, Gyakorló Jégcsarnok 9.00

– MTI –



További hírek a Sport kategóriából

Sporthírek