Hétvégi országos sportműsor

Budapest – A fontosabb hétvégi hazai sportesemények.

február 3., szombat:

Atlétika
Nyílt nemzetközi verseny, BOK-csarnok 14.00

Kézilabda
Férfi NB I:
Grundfos Tatabánya KC-Balatonfüredi KSE 18.00
Csurgói KK – Sport36-Komló 18.00
B.Braun Gyöngyös-Telekom Veszprém 18.00
Váci KSE-Eger SBS Eszterházy 18.00
CYEB Budakalász-Ferencvárosi TC 18.00
Női NB I:
Alba Fehérvár KC-Dunaújvárosi Kohász KA 17.00

Kosárlabda
Férfi NB I:
Egis Körmend-DEAC 18.00
JP Auto-JKSE – Pécsi VSK-VEOLIA 18.00
Kaposvári KK – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 18.00
KTE-Duna Aszfalt – Atomerőmű SE 18.00
MAFC – Zalakerámia ZTE KK 18.00
Sopron KC – Naturtex-SZTE-Szedeák 18.00
Szolnoki Olaj KK-Alba Fehérvár 18.00
Női NB I:
Aluinvent DVTK Miskolc – PINKK-Pécsi 424 17.30
MTK-Budapest – Vasas Akadémia 18.00
PEAC-Pécs – ZTE Női Kosárlabda Klub 18.00
VBW CEKK Cegléd-Sopron Basket 18.00

Tánc
TáncSport magyar bajnokság, Szigetszentmiklós

Tenisz
ATP-Challenger torna, selejtezők, BOK-csarnok 10.00

Tollaslabda
Tollaslabda ob, Pécs

Vízilabda
E.ON férfi ob I, alapszakasz, 12. forduló:
A csoport:
MKB-Euroleasing-BVSC – Szolnoki Dózsa 17.00
VasasPlaket – FTC-PQS Waterpolo 18.00
AVUS Szombathely-Debreceni VSE 18.00
UVSE-Kaposvári VK 19.00
B csoport:
EBP Tatabánya – RacioNet-Honvéd 16.00
ContiTech Szeged-Diapolo – A-Híd OSC-Újbuda 18.00
Metalcom-Szentes – PVSK Mecsek-Füszért 18.00
PannErgy-Miskolci VC – ZF-Eger 20.00

február 4., vasárnap:

Atlétika
Nyílt nemzetközi verseny, BOK-csarnok 12.00

Jégkorong
Erste Liga, középszakasz:
felsőház:
UTE-MAC Budapest 18.30
Osztrák Liga (EBEL):
középszakasz, alsóház:
Fehérvár AV19-Moser Medical Graz99ers (osztrák) 17.45

Kézilabda
Férfi NB I:
Dabas KC-Ceglédi KKSE 18.00
Női NB I:
Kecskeméti NKSE-Kisvárda Master Good SE 17.00
Vasas SC-Siófok KC 18.00

Kosárlabda
Női NB I:
Atomerőmű KSC Szekszárd-CMB CARGO UNI Győr 19.00

Röplabda
Férfi NB I:
Sümegi RE – HÉP-Kecskeméti RC 16.00
Dunaferr SE-Szolnoki Röplabda Akadémia 16.30
FINO Kaposvár SE – PTE-PEAC 17.00
DEAC-MÁV Előre SC 17.30
Vegyész RC Kazincbarcika – MAFC-BME 17.30
Női Extraliga:
UTE – 1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem 17.00
Jászberény VT – Fatum-Nyíregyháza 18.00
Női NB I:
Budaörsi DSE-Palota 17.00
MTK Budapest-TFSE 17.00
Hungast-Haladás Szombathely – Penta Gödöllői RC 18.00

Tenisz
ATP-Challenger torna, selejtezők, BOK-csarnok 10.00

Tollaslabda
Tollaslabda ob, Pécs

– MTI –








hirdetés










hirdet�s