Hétvégi országos sportműsor

Akt.:
Budapest – A fontosabb hétvégi hazai sportesemények.

január 20., szombat:

Asztalitenisz

World Tour-verseny (BOK Sportcsarnok) – negyed- és elődöntők 10.00

Atlétika

Nyílt Budapest-bajnokság, BOK-csarnok 11.00

Jégkorong

– Magyar Jégkorong Napja (Városligeti Műjégpálya, XIV., Olof Palme sétány 5.) 10.00
– Magyar Kupa, döntő
DVTK Jegesmedvék-UTE, Miskolc 17.15

Kézilabda

– Női NB I:
GVM Europe-Vác – FTC-Rail Cargo Hungaria 15.00

Kosárlabda

– Férfi NB I:
DEAC-Alba Fehérvár 17.00
Atomerőmű SE-Zalakerámia ZTE KK 18.00
Egis Körmend-Sopron KC 18.00
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – JP Auto-JKSE 18.00
Kaposvári KK-MAFC 18.00
Naturtex-SZTE-Szedeák – Pécsi VSK-VEOLIA 18.00
KTE-Duna Aszfalt – Szolnoki Olaj KK 20.00
– Női NB I:
BEAC Újbuda – MTK-Budapest 16.00
CMB CARGO UNI Győr-Vasas Akadémia 17.00
ZTE Női Kosárlabda Klub-Sopron Basket 17.00
Aluinvent DVTK Miskolc-VBW CEKK Cegléd 17.30
PEAC-Pécs – PINKK-Pécsi 424 18.00

Röplabda

– Férfi NB I:
HÉP-Kecskeméti RC – MAFC-BME 17.00
– Női NB I:
Palota-MTK Budapest 17.00
Haladás Szombathely-Budaörsi DSE 18.00

Vízilabda

– E.ON férfi ob I, alapszakasz, 10. forduló:
A csoport:
UVSE – FTC-PQS Waterpolo 15.30
Kaposvári VK-VasasPlaket 16.00
AVUS Szombathely – MKB-Euroleasing-BVSC 18.0
Debreceni VE-Szolnoki Dózsa 19.15
B csoport:
EBP Tatabánya – A-Híd OSC-Újbuda 16.00
ContiTech Szeged-Diapolo – RacioNet-Honvéd 18.00
Metalcom-Szentes – PannErgy-Miskolci VC 19.00
PVSK Mecsek-Füszért – ZF-Eger 19.00
– Női Euroliga, selejtező:
G csoport (Budapest):
UVSE-Kirisi (orosz) 18.15
BVSC-Zugló – Vuliagmeni (görög) 19.45

január 21., vasárnap:

Asztalitenisz

World Tour-verseny (BOK Sportcsarnok) – döntők 15.00

Röplabda

– Férfi NB I:
Sümegi RE – PTE-PEAC 16.00
FINO Kaposvár SE-Szolnoki Röplabda Akadémia 17.00
DEAC-Pénzügyőr SE 17.30
Vegyész RC Kazinbarcika-MÁV Előre SC 17.30
– Női Extraliga:
Fatum-Nyíregyháza – Vasas Óbuda 17.00
– Női NB I:
Penta Gödöllői RC-TFSE 17.00

Vízilabda

– Női Euroliga, selejtező:
G csoport (Budapest):
UVSE-Kirisi (orosz) 18.15
BVSC-Zugló – Vuliagmeni (görög) 19.45

– MTI –