Hétvégi országos sportműsor

Akt.:
Budapest – A fontosabb hétvégi hazai sportesemények.

szeptember 30., szombat:

Fogathajtás
Országos bajnokság, Izsák – maratonhajtás 9.00

Jégkorong
Kilencven éves a Magyar Jégkorong Szövetség – gála, Papp László Budapest Sportaréna – gyerekhokitorna 8.00, Magyarország-Lengyelország felnőtt női mérkőzés 12.00, Magyarország-Finnország öregfiúk 16.00, Magyarország-Lengyelország felnőtt férfi mérkőzés 19.00

Kerékpár
4. Riczu Imre Emlékverseny és parakerékpáros ob, Törökbálint 9.00 (elitverseny 15.00)

Kézilabda
Férfi NB I: Eger SBS Eszterházy – Ferencvárosi TC 18.00 Orosházi FKSE-Linamar – Sport36-Komló 18.00 Csurgói KK-Balatonfüredi KSE 18.00 Dabas KC-CYEB Budakalász 18.00

Kosárlabda
– Férfi NB I: Atomerőmű SE – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 18.00 JP Auto-JKSE – Egis Körmend 18.00 Pécsi VSK-VEOLIA – Szolnoki Olaj KK 18.00 Zalakerámia ZTE KK – KTE-Duna Aszfalt 18.00 Sopron KC-MAFC 19.00 –

Női NB I: Atomerőmű KSC Szekszárd – MTK-Budapest 18.00 PINKK-Pécsi 424 – CMB CARGO UNI Győr 18.00 Ceglédi EKK – PEAC-Pécs 18.00

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 11. forduló:
Újpest FC-Debreceni VSC 18.00
Puskás Akadémia-Paksi FC 18.00
Balmaz Kamilla Gyógyfürdő-Ferencvárosi TC 18.00
Diósgyőri VTK-Videoton FC, Debrecen 18.00
Swietelsky Haladás-Mezőkövesd Zsóry FC, Sopron 18.00
Budapest Honvéd-Vasas FC 20.30

Merkantil Bank Liga NB II, 11. forduló:
Szolnoki MÁV FC-BFC Siófok 15.00

Rövidpályás gyorskorcsolya
Olimpiai kvalifikációs világkupa, BOK Csarnok – 500 és 1500 m, döntőig és váltó elődöntők 13.45

Sportlövészet
Futócéllövő országos bajnokság, Keszthely, 50 méter 30+30 9.00
Koronglövő országos bajnokság, skeet, Balatonfűzfő 10.00

Tenisz
Országos bajnokság, Székesfehérvár 10.00

Vízilabda
Bajnokok Ligája, 2. selejtezőkör, F csoport (Nyéki Imre Uszoda):
CN Marseille (francia)-ANC Glyfada (görög) 17.25
CC Napoli (olasz) – A-Híd-OSC-Újbuda 19.10

Férfi Eurokupa, 1. selejtezőkör, A csoport (Miskolc): PannErgy Miskolci VSC – Hannover (német) 9.00
Sturm Csehov (orosz)-Primorac Kotor (montenegrói) 10.30
Hornets Kosice (szlovák)-CN Mataro (spanyol) 12.00
Hornets Kosice (szlovák)-Sturm Csehov (orosz) 17.00
PannErgy Miskolci VSC-Primorac Kotor (montenegrói) 18.30
Hannover (német)-CN Mataro (spanyol) 20.00


október 1., vasárnap:

Fogathajtás
Országos bajnokság, Izsák – akadályhajtás 9.00

Kézilabda
Férfi Bajnokok Ligája, 2. forduló, A csoport: MOL-Pick Szeged – IFK Kristianstad (svéd) 17.00

Labdarúgás
Merkantil Bank Liga NB II, 11. forduló:
Budaörs-ZTE FC, Tatabánya 15.00
Budafoki MTE-Kisvárda 15.00
Vác FC-FC Csákvár, III. ker. TVE Sporttelep 15.00
Kazincbarcika SC-MTK Budapest, Tiszaújváros 15.00
Soroksár SC-Soproni VSE, Dabas 15.00
Dorogi FC-Mosonmagyaróvár 15.00
Békéscsaba 1912 Előre-Ceglédi VSE 17.00
Nyíregyháza Spartacus-ETO FC Győr 17.00
Gyirmót FC-Szeged 2011 17.00

Röplabda
Férfi NB I:
MAFC-BME – MÁV Előre SC 16.00
Sümegi RE-Pénzügyőr SE 16.00
FINO Kaposvár SE-Debreceni AC 17.00
HÉP-Kecskeméti RC-Szolnoki Röplabda Akadémia 17.00

Rövidpályás gyorskorcsolya
Olimpiai kvalifikációs világkupa, BOK Csarnok – 1000 m és váltó, döntőig 14.00

Sportlövészet
Futócéllövő országos bajnokság, Keszthely, 50 méter 40 vegyes 9.00
Koronglövő országos bajnokság, skeet, dupla trap, Balatonfűzfő 10.00

Tenisz
Országos bajnoság, Székesfehérvár 10.00

Vízilabda
Bajnokok Ligája, 2. selejtezőkör, F csoport (Nyéki Imre Uszoda):
A-Híd-OSC-Újbuda – CN Marseille (francia) 13.00

Férfi Eurokupa, 1. selejtezőkör, A csoport (Miskolc):
CN Mataro (spanyol)-Sturm Csehov (orosz) 10.00
Hannover (német)-Primorac Kotor (montenegrói) 11.30
PannErgy Miskolci VSC-Hornets Kosice (szlovák) 13.00

– MTI –








hirdet�s