Hétvégi országos sportműsor

Budapest – A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

február 4., szombat:

Atlétika
Fedettpályás nyílt verseny, BOK (volt Syma) Csarnok 15.30

Jégkorong
MOL Liga:
Dunaújvárosi Acélbikák-HK Beograd (szerb) 18.00

Kajak-kenu
Kajak ergométeres bajnokság és medencés sárkányhajó kupa (Aquaworld Resort Budapest, IV., Íves út 16.) 10.00

Kézilabda
Női Bajnokok Ligája, 2. csoportkör, 2. forduló, 1. csoport:
FTC-Rail Cargo Hungaria – Thüringer HC (német), Dabas 15.00
EHF Kupa, nők, csoportkör, 5. forduló, B csoport:
Alba Fehérvár-Kubany Krasznodar (orosz) 17.15
SEHA Liga:
Telekom Veszprém-Metalurg Szkopje (macedón) 18.00
Férfi NB I:
MOL-Pick Szeged – Mezőkövesdi KC 18.00

Kosárlabda
Férfi NB I:
Egis Körmend – KTE-Duna Aszfalt 18.00
JP Auto-JKSE – Atomerőmű SE 18.00
Kaposvári KK – PVSK-PANNONPOWER 18.00
Női NB I:
BEAC Újbuda-ZTE Női Kosárlabda Klub 16.00
Atomerőmű KSC Szekszárd-Aluinvent DVTK Miskolc 18.00
PINKK-Pécsi 424 – VBW CEKK CEGLÉD, Kozármisleny 18.00
UNIQA Sopron-CMB CARGO UNI GYŐR 18.00

Röplabda
Férfi NB I:
Juniorválogatott – HÉP-Kecskeméti RC, Izsák 14.00
MAFC-BME – DEAC 16.00
Juniorválogatott – PTE-PEAC C-DOKI, Izsák 17.00
Vegyész RC Kazincbarcika – Pénzügyőr SE 18.00
Női NB I:
Budaörsi DSE-Palota RSC 17.00
Vasas Óbuda-Jászberényi RK 17.00

Sportlövészet
10 méteres futócéllövő országos bajnokság, Keszthely

Vízilabda
E.ON férfi ob I, alapszakasz 14. (utolsó) forduló:
A csoport:
KSI SE-VasasPlaket 11.00
Szolnoki Dózsa-Közgép – PVSK-Mecsek Fűszért 16.00
ContiTech-Szeged-Diapolo – Debreceni VSE 17.00
A-Híd OSC Újbuda – Metalcom-Szentes 19.00
B csoport:
EBP Tatabánya – RacioNet-Honvéd 12.00
MKB-Euroleasing-BVSC – PannErgy-Miskolci Vízilabda Club 17.00
ZF-Eger – UVSE 18.00
FTC-PQS Waterpolo – Kaposvári VK 18.00

február 5., vasárnap:

Jégkorong
MOL Liga:
Fehérvári Titánok-Dunaújvárosi Acélbikák 17.30
Ferencváros-DVTK Jegesmedvék 18.00
UTE-MAC Budapest 18.30

Kézilabda
EHF Kupa, nők, csoportkör, 5. forduló, C csoport:
Érd – Rosztov-Don (orosz) 15.00
SEHA Liga:
Telekom Veszprem-RK Izvidac (bosnyák) 19.15

Kosárlabda
Férfi NB I:
MAFC-Vasas Budapest 16.00
Alba Fehérvár-Sopron KC 18.00
Falco KC Szombathely-Szolnoki Olaj KK 18.00
Naturtex-SZTE-Szedeák – Zalakerámia ZTE KK 18.00

Röplabda
Férfi NB I:
Juniorválogatott-Fino Kaposvár, Izsák 13.00

Sportlövészet
10 méteres futócéllövő országos bajnokság, Keszthely

– MTI –








hirdet�s