Hétvégi országos sportműsor

Budapest – A fontosabb hétvégi hazai sportesemények.

május 7., szombat:

Evezés
Dunai Regatta, Műegyetem rakpart 11.00

Kézilabda
Női BL, négyes döntő (Papp László Budapest Sportaréna) elődöntő: Buducnost Podgorica (montenegrói) – Győri Audi ETO KC 15.15 (+FOTÓ) CSM Bucuresti (román)-Vardar Szkopje (macedón) 17.45 (+FOTÓ)
K&H férfi liga: rájátszás: az 1-6. helyért: MOL-Pick Szeged – Csurgó 18.00 MVM Veszprém – Grundfos-Tatabánya 18.00 a 7-14. helyért: Mezőkövesd – B.Braun Gyöngyös 18.00

Kosárlabda
Férfi NB I, negyeddöntő, 2. mérkőzések: PVSK-PANNONPOWER – Szolnoki Olaj KK 18.00 Sopron KC-Atomerőmű SE 18.00 Zalakerámia ZTE KK-Egis Körmend 18.00 a bennmaradásért, 3. mérkőzés: MAFC-MARSO Nyíregyháza 18.00

Labdarúgás
Magyar Kupa, döntő:
Újpest FC-Ferencváros, Groupama Aréna 20.30

Lovassport
Nemzetközi fogathajtóverseny, Fábiánsebestyén – maratonhajtás 9.00

Torna
Férfi és női egyéni országos bajnokság, Budapest (Tornacsarnok), szerenkénti döntők 10.30

Vízilabda
E.ON férfi ob I:
Döntő, 1. mérkőzés:
Szolnoki Dózsa-Közgép – ZF-Eger 16.30 (+FOTÓ)
A 3. helyért, 1. mérkőzés:
A-Híd OSC Újbuda – FTC-PQS Waterpolo 19.00
Az 5. helyért, 1. mérkőzés:
ContiTech-Szeged-Diapolo – BVSC-Wáberer Hungária-Zugló 16.30
A 9. helyért, 1. mérkőzés:
Debreceni VSE – PannErgy-MVLC 19.30
A 11. helyért, 1. mérkőzés:
Valdor Szentes-Kaposvár 16.00
A 13. helyért, 1. mérkőzés:
PVSK-Mecsek Fűszért – UVSE-Hunguest Hotels 19.00
A 15. helyért, 1. mérkőzés:
EBP Tatabánya-KSI SE 16.00


május 8., vasárnap:

Kézilabda
Női BL, négyes döntő (Papp László Budapest Sportaréna): a 3. helyért: 15.15 (+FOTÓ) döntő 17.45 (+FOTÓ) K&H férfi liga: rájátszás: az 1-6. helyért: Balatonfüred-Vác 18.30 a 7-14. helyért: Eger SBS-Eszterházy – Orosháza-Linamar 17.00

Labdarúgás
Merkantil Bank NB II, 26. forduló:
Kisvárda-Vác 15.00
ZTE FC-Gyirmót 15.00
Soroksár-Dunaújváros 17.30
Szigetszentmiklós-Budaörs 17.30
Szeged-Balmazújváros 17.30
Ajka-Mezőkövesd Zsóry FC 17.30
Szolnoki MÁV FC-BFC Siófok 19.00

Lovassport
Nemzetközi fogathajtóverseny, Fábiánsebestyén – akadályhajtás 9.00

Torna
Férfi és női egyéni országos bajnokság, Budapest (Tornacsarnok), szerenkénti döntők 10.30

Vízilabda
Női ob I, döntő, 1. mérkőzés:
UVSE-Dunaújváros, Hajós Uszoda 20.30

– MTI –








hirdetés