Hétvégi országos sportműsor

Budapest – A fontosabb hétvégi hazai sportesemények.

február 20., szombat:

Atlétika
Fedettpályás országos bajnokság (Syma Csarnok) 15.00

Futsal
Férfi Magyar Kupa, Gyöngyös, elődöntő:
Rába ETO-MVFC Berettyóújfalu 15.30
Dunaújváros-Ferencváros 18.00

Jégkorong
MOL Liga:
az elődöntőbe jutásért, 2. mérkőzés:
Fehérvár AV19-Ferencváros 17.00
Debrecen-UTE 18.30

Kézilabda
Női KEK, negyeddöntő, 1. mérkőzés:
Érd – Issy Paris (francia) 17.00
K&H férfi liga:
Sport36-Komló – Mezőkövesd 17.00
Orosháza-Linamar – Csurgó 18.00
Vác – PLER-Budapest 18.00
Kőnig-Trade Balmazújváros – B.Braun Gyöngyös 18.00
K&H női liga:
Dunaújvárosi Kohász KA – Fehérvár KC 18.00
MTK Budapest – EUbility Group-Békéscsaba 18.00

Kosárlabda
Férfi Magyar Kupa, elődöntő, Syma Csarnok 16.30 és 19.00 Női Európa-bajnoki selejtező, 3. forduló, E csoport, Pécs: Magyarország-Szlovákia 19.30

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 21. forduló:
Diósgyőri VTK-Budapest Honvéd 15.00
Vasas – Szombathelyi-Swietelsky Haladás 15.30
Ferencváros-Puskás Akadémia 15.30
Videoton FC-Békéscsaba 1912 Előre 15.30
DVSC-TEVA – Paksi FC 15.30
Újpest FC-MTK Budapest 17.00
Merkantil Bank NB II, 16. forduló:
Vác-Mezőkövesd Zsóry FC 14.00
Szolnoki MÁV FC-Soroksár 14.00
Dunaújváros Pase-BFC Siófok 14.00
ZTE FC-Szigetszentmiklós 14.00
Swietelsky-Soproni VSE-Ajka 17.00
Balmazújváros-Budaörs 17.00
Csákvár-Kisvárda 17.00

Ökölvívás
Profi gála, Salgótarján

Röplabda
Férfi NB I:
Dunaferr SE-Kecskeméti RC 16.00

Teke
Bajnokok Ligája, férfiak, negyeddöntő, visszavágó:
Répcelaki SE-SKV Rot-Weiss Zerbst (német) 13.00
Szegedi TE-KK Zapresic (horvát) 13.00

Vízilabda
E.ON férfi ob I:
A csoport:
Kaposvár-Valdor Szentes 16.00


február 21., vasárnap:

Atlétika
Fedettpályás országos bajnokság (Syma Csarnok) 13.30

Futsal
Magyar Kupa, Gyöngyös: női döntő 14.00, férfi döntő 16.30

Jégkorong
MOL Liga:
az elődöntőbe jutásért, 3. mérkőzés (ha szükséges):
Fehérvár AV19-Ferencváros 14.00
Debrecen-UTE 18.30
Osztrák liga (EBEL):
középszakasz, 10. (utolsó) forduló:
Fehérvár AV19-Olimpija Ljubljana (szlovén) 17.40

Kézilabda
Férfi BL, 12. forduló:
A csoport:
MVM Veszprém – PPD Zagreb (horvát) 15.00
K&H férfi liga:
Balatonfüred – Grundfos-Tatabánya 18.00
K&H női liga:
Budaörs – Ipress Center-Vác 18.00

Kosárlabda
Férfi Magyar Kupa, helyosztók, Syma Csarnok:
bronzmérkőzés 15.00
döntő 17.30
Férfi NB I:
MAFC-MARSO Nyíregyháza 16.00

Labdarúgás
Merkantil Bank NB II, 16. forduló:
Gyirmót-Szeged 15.00

Röplabda
Férfi NB I:
Pénzűgyőr SE-DEAC 15.00
Sümegi RE-Szolnoki Főiskola RKSI 15.30
MAFC-BME – PTE-PEAC C-DOKI 16.00
Női NB I:
1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem – Albrecht MVSC MVSI 16.00
Pincelakat RÖPKE SE-MTK-Budapest 17.00
Budaörsi DSE – Fatum-Nyíregyháza 17.00
UTE-Linamar Békéscsaba 17.00

Vízilabda
E.ON férfi ob I:
A csoport:
ZF-Eger – Szolnoki Dózsa-Közgép 18.00
BVSC-Wáberer Hungária-Zugló – EBP Tatabánya 18.30
ContiTech-Szeged-Diapolo – PannErgy-MVLC 18.30
B csoport:
Debreceni VSE – PVSK-Mecsek Fűszért 17.00
FTC-PQS Waterpolo – A-Híd OSC Újbuda 18.00
VasasPlaket – UVSE-Hunguest Hotels 18.00

– MTI –



További hírek a Sport kategóriából