Hétvégi országos sportműsor

Budapest – A fontosabb hétvégi hazai sportesemények.

február 13., szombat:

Atlétika
Fedettpályás összetett bajnokság és nyílt verseny (Syma Csarnok) 10.00

Kézilabda
Női BL, középdöntő, 1. csoport, 4. forduló:
FTC-Rail Cargo Hungaria – Rosztov-Don (orosz), Syma csarnok 15.00 (+FOTÓ)
K&H férfi liga:
Grundfos-Tatabánya – Orosháza-Linamar 18.00
Csurgó-Cegléd 18.00
B.Braun Gyöngyös-Vác 18.00
Mezőkövesd – Eger-SBS-Eszterházy 18.00
K&H női liga:
Budaörs-Siófok KC 18.00
DVSC-TVP – Érd 18.00

Kosárlabda
Férfi NB I:
MARSO Nyíregyháza – Naturtex-SZTE-Szedeák 16.30
MAFC-Szolnoki Olaj KK 17.30
Egis Körmend-Atomerőmű SE 18.00
KTE-Duna Aszfalt – Sopron KC 18.00
TLI-Alba Fehérvár – JP-TOP COP Jászberény 19.00
Zalakerámia ZTE KK – Falco-Trend Optika KC Szombathely 19.00
Női NB I:
ELTE-BEAC Újbuda – PINKK-Pécsi 424 15.00
ZTE Női Kosárlabda Klub – PEAC-Pécs 16.45
Ceglédi EKK-CMB CARGO UNI GYŐR 17.00
Vasas Akadémia-UNIQA Sopron 17.00
Atomerőmű KSC Szekszárd-Aluinvent DVTK Miskolc 18.00

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 20. forduló:
Puskás Akadémia-Diósgyőri VTK 15.30
Budapest Honvéd – Szombathelyi-Swietelsky Haladás 15.30
DVSC-TEVA – Vasas 15.30 (+FOTÓ)
Békéscsaba 1912 Előre-Ferencváros 15.30
Újpest FC-Videoton FC 18.00

Parasport
Kerekesszékes vívó világkupa-verseny, Eger (Hotel Eger & Park) – döntők 12.00

Röplabda
Férfi NB I:
PTE-PEAC C-DOKI – Dunaferr SE 16.00

Úszás
Univer 24 – Az úszás ünnepe, Kecskeméti Fürdő 10.00

Vízilabda
E.ON férfi ob I:
A csoport:
Kaposvári Vízilabda – ContiTech-Szeged Diapolo 16.00
PannErgy-MVLC – EBP Tatabánya 17.00
Valdor Szentes – Szolnoki Dózsa-Közgép 18.00
B csoport:
KSI SE – PVSK-Mecsek Fűszért 16.00
Debreceni VSE – FTC-PQS Waterpolo 17.00
VasasPlaket – RacioNet-Honvéd 18.00
UVSE-Hunguest Hotels – A-Híd OSC Újbuda 19.00


február 14., vasárnap:

Amerikaifutball
X. Cellect Aréna Kupa (Sport11 Sport-és Szabadidő Központ, XI Kánai út 2.) 8.30

Atlétika
Fedettpályás összetett bajnokság és nyílt verseny (Syma Csarnok) 10.00

Jégkorong
Olimpiai selejtező (Papp László Sportaréna)
3. forduló:
Észtország-Litvánia 14.30
Magyarország-Lengyelország 18.00

Kézilabda
Férfi BL, B csoport, 11. forduló:
MOL-Pick Szeged – Kolding (dán) 17.00 (+FOTÓ)

Kosárlabda
U16-os kosárlabda Szent István Kupa, helyosztók (Vodafone Sportcentrum)

Férfi NB I:
PVSK-PANNONPOWER – Kaposvári KK 18.30

Parasport
Kerekesszékes vívó világkupa-verseny, Eger (Hotel Eger & Park) – döntők 12.00

Röplabda
Férfi NB I:
Szolnoki Főiskola RKSI-Pénzűgyőr SE 16.00

Vízilabda
E.ON férfi ob I:
A csoport:
BVSC-Wáberer Hungária-Zugló – ZF-Eger 17.00

– MTI –