Hétvégi országos sportműsor

Budapest – A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

november 14., szombat:

Fitness
IFBB világbajnokság, Budapest (Millenáris Park)

Jégkorong
MOL Liga:
DVTK Jegesmedvék-Corona Brasov (román) 18.30

Kerékpár
Veszprém Cross, nemzetközi cyclocross Magyar Kupa-futam (Veszprém, Gyula domb) 15.00

Kézilabda
Női BL, C csoport, 5. forduló:
Győri Audi ETO KC – Vardar Szkopje (macedón) 16.30
Férfi BL, B csoport, 7. forduló:
MOL-Pick Szeged – Kristianstad (svéd) 19.00
Férfi NB I:
Sport36-Komló – Cegléd 17.00
B.Braun Gyöngyös – Csurgó 18.00
PLER-Budapest – Grundfos-Tatabánya 18.00
Mezőkövesd-Balatonfüred 18.00
Női EHF Kupa, 3. forduló (a 16 közé jutásért):
1. mérkőzés:
Dunaújvárosi Kohász KA – Conversano (olasz) 17.00
visszavágó:
Alavarium/Love Tiles (portugál) – Siófok KC, Siófok 18.00

Kosárlabda
Férfi NB I:
Atomerőmű SE – JP-TOP COP Jászberény 18.00
Szolnoki Olaj KK – PVSK-PANNONPOWER 18.00
Sopron KC – TLI-Alba Fehérvár 19.00
Női NB I:
UNIQA Sopron-Vasas Akadémia 16.30
PINKK-Pécsi – ELTE-BEAC Újbuda 424 18.00

Ritmikus gimnasztika
Magyar Kupa, egyéni- és együttes-kéziszer csapatverseny (Mogyoródi Sportcsarnok) 18.20

Röplabda
Férfi NB I:
Dág-Vegyész RC Kazincbarcika 16.00
PTE-PEAC Andragora – MAFC-BME 16.00
Női NB I:
Budaörsi DSE-Vasas Óbuda 18.00

Úszás
Rövidpályás országos bajnokság, Százhalombatta, döntők: 15.00

Vízilabda
E.ON férfi ob I:
B csoport:
Debreceni VSE-VasasPlaket 14.30

Tekvondó
Országos bajnokság, Soroksári Sportcsarnok 9.30

november 15., vasárnap:

Fitness
IFBB világbajnokság, Budapest (Millenáris Park)

Jégkorong
MOL Liga:
MAC Budapest-Ferencváros, Tüskecsarnok 18.00
Dunaújvárosi Acélbikák-Fehérvár AV19 18.15
Debrecen-HSC Csíkszereda (román) 18.30
Osztrák liga (EBEL):
Fehérvár AV19-Olimpija Ljubljana (szlovén) 17.30

Kerékpár
Veszprém Cross, nemzetközi cyclocross Magyar Kupa-futam, (Veszprém, Gyula domb) 10.45

Kézilabda
Férfi NB I:
Eger SBS-Eszterházy – Orosháza-Linamar 17.00
Vác – Kőnig Trade-Balmazújváros 18.00

Kosárlabda
Férfi NB I:
MARSO Nyíregyháza – KTE-Duna Aszfalt 16.30
Falco-Trend Optika KC Szombathely – Kaposvári KK 18.00
Naturtex-SZTE-Szedeák – MAFC 18.00
Női NB I:
CMB CARGO UNI GYŐR-Ceglédi EKK 18.00
PEAC-Pécs – ZTE Női Kosárlabda Klub 18.00

Labdarúgás
Európa-bajnoki pótselejtező, visszavágó: Magyarország-Norvégia, Groupama Aréna 20.45

Röplabda
Férfi NB I :
Szolnoki Főiskola RKSI-Sümegi RE 16.00
Kecskeméti RC-Dunaferr SE 17.00
Vegyész RC Kazincbarcika-FINO Kaposvár SE 17.30
Női NB I:
UTE – Albrecht MVSC MVSI 16.00
Linamar-Békéscsaba – Jászberényi RK 16.00
TEVA Gödöllői RC – Fatum-Nyíregyháza 18.00

Vízilabda
E.ON férfi ob I:
A csoport:
BVSC-Wáberer Hungária-Zugló – Kaposvár, Szőnyi út 14.30

– MTI –



Sporthírek