Hétvégi országos sportműsor

Budapest, 2015. október 2., péntek (MTI) – A fontosabb hétvégi hazai sportesemények.

október 3., szombat:

Jégkorong
MOL Liga:
Ferencváros – Corona Brasov (román) 17.00
DVTK Jegesmedvék – HSC Csíkszereda (román) 18.30

Kerékpár
II. Riczu Imre emlékverseny, Törökbálint, Szabadság tér 13.00

Kézilabda
Férfi NB I:
Sport36-Komló – PLER-Budapest 17.00
Orosháza-Linamar – Grundfos-Tatabánya 18.00
Női NB I:
Siófok-Galérius Fürdő – FTC-Rail Cargo Hungaria 14.00
Fehérvár KC-Dunaújvárosi Kohász KA 17.00
Érd – DVSC-TVP 18.00
Ipress Center-Vác – Budaörs 18.00

Kosárlabda
Férfi NB I:
Atomerőmű SE-Kaposvári KK 18.00
MARSO Nyíregyháza-MAFC 18.00
Sopron KC – PVSK-PANNONPOWER 18.00
Szolnoki Olaj KK – JP-TOP COP Jászberény 18.00
TLI-Alba Fehérvár – Zalakerámia ZTE KK 19.00
Női NB I:
CMB CARGO UNI Győr – PEAC-Pécs 18.00
PINKK-Pécsi 424 – ZTE Női Kosárlabda Klub 19.30

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 11. forduló:
Diósgyőri VTK – Szombathelyi-Swietelsky Haladás 18.00
DVSC-TEVA – Újpest FC 18.00
Békéscsaba 1912 Előre-MTK Budapest 18.00
Vasas-Paksi FC 18.00
Videoton FC-Puskás Akadémia 18.00
Ferencváros-Budapest Honvéd 20.30 (+FOTÓ)
Merkantil Bank NB II, 9. forduló:
Budaörs-Soroksár 15.00
Szigetszentmiklós-Ajka 15.00
Vác-Gyirmót 15.00
BFC Siófok-Soproni Vasutas 15.00
Balmazújváros-Csákvár 15.00
Dunaújváros-Szeged 18.00
ZTE FC-Szolnoki MÁV FC 18.00

Röplabda
Férfi NB I:
MAFC-BME – Pénzűgyőr SE 16.00
PTE-PEAC Andragora – Vegyész RC Kazincbarcika 16.00
Dág KSE – Kecskeméti RC 18.00

Vízilabda
E.ON férfi ob I:
A csoport:
Miskolci VLC – BVSC-Zugló, Miskolc 15.00
Kaposvári Vízilabda – ZF-Eger, Kaposvári Városi Fürdő 15.00
Valdor Szentes-Tatabánya, Szentesi Uszoda 18.00
B csoport:
KSI SE-Debreceni VSE, Margitsziget 11.00
Férfi Euro Kupa selejtező (FTC Uszoda):
Jadran Split (horvát)-Acquachiara (olasz) 9.00
FTC-PQS-Waterpolo – Esslingen (német) 10.40
Tiszavirág-Szeged-Diapolo – Primorac Kotor (montenegrói) 12.20
Primorac Kotor-Esslingen 17.00
FTC-PQS-Waterpolo – Tiszavirág Szeged Diapolo 18.40
Strasbourg-Jadran Split 20.20

október 4., vasárnap:

Jégkorong
Osztrák liga (EBEL):
Fehérvár AV19 – Black Wings Linz (osztrák) 17.30

Kézilabda
Férfi BL, B csoport, 3. forduló:
MOL-Pick Szeged – Barcelona (spanyol) 17.00
Férfi NB I:
Eger SBS-Eszterházy – Mezőkövesd 17.00
Vác-B.Braun Gyöngyös 18.00
Balatonfüred-Csurgó 18.00
Női NB I:
EUbility Group-Békéscsaba – MTK Budapest 18.00

Kosárlabda
Női NB I:
UNIQA Sopron-Atomerőmű KSC Szekszárd 18.00

Labdarúgás
Merkantil Bank NB II, 9. forduló:
Mezőkövesd Zsóry FC-Kisvárda 16.00

Röplabda
Férfi NB I:
MAFC-BME – Pénzűgyőr SE 16.00
Sümegi RE – Dunaferr SE 18.00

Vízilabda
E.ON férfi ob I:
A csoport:
PannErgy-Miskolci VLC – BVSC-Zugló, Miskolc 18.30
Férfi Euro Kupa selejtező (FTC Uszoda):
Strasbourg (francia)-Primorac Kotor (montenegrói) 9.00
Tiszavirág-Szeged-Diapolo – Jadran Split (horvát) 10.40
Acquachiara (olasz)-Esslingen (német) 12.20

– MTI –








hirdetés