Hétvégi országos sportműsor

Budapest, 2015. szeptember 25., péntek (MTI)0 – A jelentősebb hétvégi hazai sportesemények.

szeptember 26., szombat:

Kézilabda
Férfi BL, A csoport, 2. forduló:
MVM Veszprém – Flensburg-Handewitt (német) 17.30
Férfi NB I:
B.Braun Gyöngyös – Sport36-Komló 18.00
Női NB I:
FTC-Rail Cargo Hungaria – Fehérvár KC 18.00

Kosárlabda
A Magyar Kosárlabdázás Napja, Városligeti Műjégpálya 9.00

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 10. forduló:
Szombathelyi Swietelsky-Haladás – Vasas 18.00
Budapest Honvéd-Diósgyőri VTK 18.00
Békéscsaba Előre 1912-Videoton FC 18.00
Paksi FC – DVSC-TEVA 18.00
Puskás Akadémia-Ferencváros 18.00
Újpest FC-MTK Budapest 20.30
Merkantil Bank NB II, 8. forduló:
Soroksár-Szigetszentmiklós 16.00
Kisvárda-Budaörs 16.00
Szeged-Mezőkövesd Zsóry FC 16.00
Soproni Vasutas-ZTE FC 16.00
Gyirmót-Dunaújváros 17.30
Ajka-BFC Siófok 19.00
Szolnoki MÁV FC-Balmazújváros 19.00

Motorsport
Salakmotoros páros Európa-bajnoki döntő, Debrecen 16.00

Öttusa
UIPM Masters váltó nyílt Európa-bajnokság, Győr 11.00

Röplabda
Férfi NB I:
Dunaferr SE – MAFC-BME 16.00
DEAC-Dág KSE 17.00

Torna
Magyar GP, Szombathely – egyéni összetett, 15.00

Vízilabda
E.ON férfi ob I:
A csoport:
BVSC-Zugló – Valdor Szentes, Szőnyi út 17.00
ZF-Eger – Tatabánya 18.00
B csoport:
Debreceni VSE – UVSE-Hunguest Hotels, Debreceni uszoda 17.00
FTC-PQS Waterpolo – PVSK-Mecsek-Fűszért, Népliget 18.00

szeptember 27., vasárnap:

Amerikaifutball
Barátságos mérkőzés:
Magyarország-Csehország, BVSC Stadion 15.00

Jégkorong
MOL Liga:
Újpest-MAC Budapest 18.30
Osztrák liga (EBEL):
Fehérvár AV19-Znojmo (cseh) 17.30

Kézilabda
Férfi NB I:
Balatonfüred – Orosháza-Linamar 18.00
Női NB I:
Dunaújvárosi Kohász KA – Ipress Center-Vác 18.00
Mosonmagyaróvár – EUbility Group-Békéscsaba 18.00
Budaörs-Győri Audi ETO KC 18.00
MTK Budapest-Érd 18.45

Labdarúgás
Merkantil Bank NB II, 8. forduló:
Csákvár-Vác 15.00

Röplabda
Férfi NB I:
Pénzügyőr SE-FINO Kaposvár SE 15.00
Kecskeméti RC-Sümegi RE 17.00

Torna
Magyar GP, Szombathely – szerenkénti döntők 15.00

Vízilabda
E.ON férfi ob I:
B csoport:
RacioNet-Honvéd – A-Híd OSC Újbuda, Kőér utcai uszoda 17.00

– MTI –



Sporthírek