Hétvégi országos sportműsor

Budapest, 2015. szeptember 4., péntek (MTI) – A fontosabb hétvégi hazai sportesemények.

szeptember 5., szombat:

Asztalitenisz
Férfi Extraliga:
PTE-PEAC – BVSC, Pécs 15.00
Pénzügyőr-Turris SE Sopron, Szállás utca 18.00
Női Extraliga:
Budapesti Erdért – UNIVER-Sport Kft., Istvánmezei út 11.00
MTK Budapest-Budaörsi 2i SC, Róna utca 11.00

Atlétika
Magyar Szuper Liga-döntő, Debrecen, 1. nap 14.45

Autósport
Kamion Európa-bajnokság, Hungaroring 9.30

Jégkorong
Ifj. Ocskay Gábor Emléktorna (ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnok):
HK 36 HANT Skalica (szlovák)-Moser Medical Graz 99ers (osztrák) 15.30
Fehérvár AV19-HDD Telemach Olimpija (szlovén) 19.00

Karate
Nyílt Shinkyokushin Szolnok Kupa (Szolnok, Tiszaliget Sportcsarnok) 13.00

Kézilabda
Férfi NB I:
MOL-Pick Szeged – PLER-Budapest 18.00
Csurgó-Mezőkövesd 18.00
Grundfos-Tatabánya – Eger SBS 18.00
Orosháza-Linamar – Vác 18.00
Cegléd – Kőnig-Trade-Balmazújváros 18.00
Balatonfüred – Sport36-Komló 18.00
Női NB I:
Ipress Center-Vác – DVSC-TVP 18.00
Győri Audi ETO KC – Siófok-Galérius Fürdő 20.00

Rövidpályás gyorskorcsolya
Országos Bajnokság, Gyakorló Jégcsarnok 11.00

Szabadidősport
I. Bajai Bringa Fesztivál, Baja 10.00

szeptember 6., vasárnap:

Asztalitenisz
Férfi Extraliga:
Floratom Szegedi AC Probart I-Komló Sport Kft., Szeged 11.00
Szerva ASE-Békési TE, Szécsény 11.00
Női Extraliga:
Hufbau-Akker Soltvadkerti TE – Statisztika, Soltvadkert 11.00
Szekszárd AC II-Szekszárd AC

Atlétika
Magyar Szuper Liga-döntő, Debrecen, 2. nap 14.00

Autósport
Kamion Európa-bajnokság, Hungaroring 9.30

Jégkorong
Ifj. Ocskay Gábor Emléktorna (ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnok):
bronzmérkőzés 15.00
döntő 18.00

Kézilabda
Női NB I:
MTK Budapest – FTC-Rail Cargo Hungaria 18.00
Mosonmagyaróvár-Dunaújvárosi Kohász KA 18.00
EUbility Group-Békéscsaba – Érd 18.00

Röplabda
Női Európa Liga, elődöntő, visszavágó:
Magyarország-Görögország, Szombathely, Savaria Aréna 18.30

Rövidpályás gyorskorcsolya
Országos bajnokság, Gyakorló Jégcsarnok 9.00

– MTI –