Hétvégi és ünnepi sportműsor

Budapest – A fontosabb hétvégi és ünnepi hazai sportesemények.

május 19., szombat:

Amerikaifutball
Fezen HFL:
Fehérvár Enthroners-Győr Sharks 14.00
TD Store Eagles- Miskolc Steelers 14.00

Atlétika
Összetett országos bajnokság, Győr, 1. nap, 13.00

Birkózás
Szabadfogású és női országos bajnokság, Kecskemét 10.30

Kajak-kenu
Világkupaverseny, Szeged – elő- és középfutamok 8.00, para döntők 11.00, döntők 12.20, elő- és középfutamok 15.40

Kézilabda
Női NB I:
Békéscsabai ENKSE-Siófok KC 17.00
GVM Europe-Vác – Dunaújvárosi Kohász KA 18.00
Vasas SC-MTK Budapest 18.00

Kickbox
Kick-box világkupa, BOK Sportcsarnok 9.00

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 31. forduló:
Vasas FC-Videoton FC, Szusza Ferenc Stadion 17.00
Puskás Akadémia FC-Mezőkövesd Zsóry FC 17.00
Balmaz Kamilla Gyógyfürdő-Debreceni VSC 17.00
Diósgyőri VTK-Paksi FC 17.00
Swietelsky Haladás-Újpest FC 17.00
Budapest Honvéd-Ferencváros 19.30

Puskás Suzuki Kupa, Felcsút:
A csoport:
Flamengo (brazil)-Bayern München (német) 12.15
B csoport:
KRC Genk (belga)-Budapest Honvéd 10.30
Sporting Lisboa (portugál)-Real Madrid (spanyol) 12.15

Snooker
III. Magyar Sznúkergála: Jimmy White és Shaun Murphy bemutatómérkőzése (Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnok, XIV., Istvánmezei út 3.) 14.30 és 20.00

Szabadidősport
11. Intersport Keszthelyi Kilométerek, Keszthely, 9.00

Szinkronúszás
Világkupaverseny, Duna Aréna 10.00

Triatlon
XXVII. Tisza Triatlon, klubcsapat ob, Tiszaújváros

Vízilabda
E.ON férfi ob I, döntő, 3. mérkőzés:
FTC-PQS Waterpolo – Szolnoki Dózsa 15.00
az 5. helyért, 3. mérkőzés:
MKB-Euroleasing-BVSC – PannErgy-Miskolci VSC 17.00
a 9. helyért, 2. mérkőzés:
Kaposvári VK – PVSK Mecsek-Füszért 16.00
a 11. helyért, 3. mérkőzés:
VasasPlaket – Metalcom-Szentes 20.00

május 20., vasárnap:

Amerikaifutball
Fezen HFL:
Nyíregyháza Tigers -Budapest Wolves 15.00

Atlétika
Összetett országos bajnokság, Győr, 2. nap, 11.00

Kajak-kenu
Világkupaverseny, Szeged – középfutamok 8.00, döntők 11.30 és 14.50

Kézilabda
Férfi NB I, döntő, visszavágó:
Telekom Veszprém – MOL-Pick Szeged 15.00
Női NB I:
Kecskeméti NKSE – FTC-Rail Cargo Hungaria 17.15
Budaörs KSN-Győri Audi ETO KC 17.15

Kickbox
Kick-box világkupa, BOK Sportcsarnok 9.00

Kosárlabda
Férfi NB I, negyeddöntő, 3. mérkőzés:
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – Zalakerámia ZTE KK 18.00

Labdarúgás
Puskás Suzuki Kupa, Felcsút:
A csoport:
Puskás Akadémia-Panathinaikosz (görög) 17.00
B csoport:
KRC Genk (belga)-Real Madrid (spanyol) 13.30
Sporting Lisboa (portugál)-Budapest Honvéd 15.15

Merkantil Bank Liga NB II, 36. forduló:
Vác FC-Budaörs, III. ker TVE utánpótlásképző központ 17.00
Szolnoki MÁV FC-Budafoki MTE 17.00
ETO FC Győr-Soproni VSE 17.00
Kisvárda-Szeged 2011 17.00
BFC Siófok-Kazincbarcika 17.00
FC Csákvár-Soroksár SC 17.00
Ceglédi VSE-Dorogi FC, Albertirsa 17.00
Békéscsaba 1912 Előre-Nyíregyháza Spartacus FC 17.00
Mosonmagyaróvár-Gyirmót FC 17.00
ZTE FC-MTK Budapest 19.00

Rögbi
NB I, helyosztók: Szeged, Felső-Tisza parti Stadion: a 3. helyért: Battai Bulldogok-Esztergomi Vitézek 10.00, döntő: Bp. Exiles-Kecskeméti ARC 12.00

Röplabda
Női Európa Liga, arany divízió, B csoport, 1. forduló:
Magyarország-Franciaország, Nemzeti Közszolgálati Egyetem sportcsarnoka 18.30

Szabadidősport
11. Intersport Keszthelyi Kilométerek, Keszthely, 9.50

Szinkronúszás
Világkupaverseny, Duna Aréna 10.00

május 21., hétfő:

Amerikaifutball
Fezen HFL:
DAK Acél Dunaújváros Gorillaz-Budapest Cowbells 15.00

Labdarúgás
Puskás Suzuki Kupa, Felcsút:
Döntő 18.00
Bronzmérkőzés 16.30
az 5. helyért: 14.30
a 7. helyért 13.00

Kosárlabda
Férfi NB I, negyeddöntő, 3. mérkőzések:
Alba Fehérvár – Pécsi VSK-VEOLIA 18.00
Szolnoki Olaj KK-Atomerőmű SE 20.00

– MTI –



További hírek a Sport kategóriából

Sporthírek