Hétvégi és ünnepi sportműsor

Budapest – A fontosabb hétvégi és ünnepi hazai sportesemények:

április 29., szombat:

Atlétika:

Savaria Kupa, Szombathely 9.00

Autósport
Ózd-Salgó Rali, az országos bajnokság második futama, Ózd 8.45
Evezés
Dr. Simády Béla-emlékverseny, nemzetközi regatta, Szeged 10.00

Kézilabda
Férfi NB I: CYEB Budakalász-Mezőkövesdi KC 18.00 Eger SBS Eszterházy-Váci KSE 18.00 Balmazújvárosi KK-B.Braun Gyöngyös 18.00 Női NB I: Érd-Győri Audi ETO KC 16.00 Siófok KC-MTK Budapest 18.00 DVSC-TVP – Ipress Center-Vác 18.00
Kisvárda Master Good – FTC-Rail Cargo Hungaria 18.00 EUbility Group-Békéscsaba – Alba Fehérvár 18.00

Kosárlabda
Férfi NB I, középszakasz:
középház:
Sopron KC – PVSK-PANNONPOWER 16.00
Naturtex-SZTE-Szedeák – Kaposvári KK 19.00

alsóház:
MAFC – JP Auto-JKSE 16.00

Női NB I:
a 3. helyért, 2. mérkőzés:
VBW CEKK CEGLÉD-CMB CARGO UNI GYŐR 19.15
alsóház, 9-10. helyért:
BEAC Újbuda – PINKK-Pécsi 424 18.30

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 29. forduló: Ferencváros-Mezőkövesd Zsóry FC 18.00 Újpest FC-MTK Budapest 18.00 Diósgyőri VTK-Vasas, Mezőkövesd 18.00 Budapest Honvéd-Gyirmót FC 18.00 Swietelsky Haladás-Paksi FC, Sopron 18.00 Videoton FC-Debreceni VSC, Felcsút 20.3

Szabadidősport
Guinness rekordkísérlet a tánc világnapján: a legnagyobb létszámú szenior korosztályba sorolható párok által bemutatott közös tánc hazai csúcsának felállítása (Óbuda Auchan parkoló) 8.00
3. Savaria Legio Race extrém futóverseny (Szombathely)

Tenisz
ATP: Budapest 13.00

Vízilabda
E.ON férfi ob I:
a 3. helyért, 1. mérkőzés:
A-Híd OSC-Újbuda – FTC-PQS Waterpolo 19.00
az 5. helyért, 1. mérkőzés:
PannErgy-Miskolci VC – MKB-Euroleasing-BVSC 20.30
a 7. helyért, 1. mérkőzés:
ContiTech-Szeged-Diapolo – VasasPlaket 17.00
a 13-16. helyért, 3. mérkőzés:
EBP Tatabánya – Metalcom-Szentes 15.00

április 30., vasárnap:

Atlétika
20 kilométeres gyalogló országos bajnokság, Békéscsaba 9.00
10 ezer méteres országos bajnokság, Vasas Pasaréti Centrum 19.00

Autósport
Ózd-Salgó Rali, az országos bajnokság második futama, Ózd 7.45

Evezés
Dr. Simády Béla-emlékverseny, nemzetközi regatta, Szeged 10.00

Kézilabda
Női NB I:
Kispest NKK-Dunaújvárosi Kohász KA 18.00

Kosárlabda
Férfi NB I, középszakasz, felsőház:
Falco KC Szombathely-Egis Körmend 18.00
Szolnoki Olaj KK-Alba Fehérvár 18.00
Női NB I, az 5. helyért, 2. mérkőzés:
Aluinvent DVTK Miskolc – PEAC-Pécs 17.30

Labdarúgás
Merkantil Bank Liga NB II, 32. forduló:
Nyíregyháza Spartacus-Szolnoki MÁV FC 17.00
Dorogi FC-Soroksár SC 17.00
Szeged 2011-Budaörs, Gyula 17.00
Ceglédi VSE-Balmazújváros, Albertirsa 17.00
Vác FC-Békéscsaba 1912 Előre, Dunaújváros 17.00
Mosonmagyaróvár-Kisvárda 17.00
Cigánd SE-Kozármisleny 17.00
FC Csákvár-SZEOL SC 18.00
ZTE FC-Soproni VSE 18.00
BFC Siófok-Puskás Akadémia 19.00

Tenisz
ATP: Budapest – egyes és páros döntő, 13.00

május 1., hétfő:

Autósport
Nagy Futam (Budapest, V., Városháza park és környéke) délelőtti program 10 órától, délutáni program 14 órától

Kosárlabda
Női NB I, döntő, 3. mérkőzés:
Atomerőmű KSC Szekszárd-UNIQA Sopron 19.00

Vízilabda
E.ON férfi ob I, döntő, 1. mérkőzés:
ZF-Eger – Szolnoki-Dózsa Közgép 17.30

– MTI –








hirdet�s