Hétközi mérkőzések

A vendég Mátészalka saját magát verte meg, hiszen ezen a szinten gyermeteg hibákból kapott gólokat Berettyóújfalutól.

NB III. Tisza-csoport, 2. forduló

Berettyóújfalu–Mátészalka 4–1 (2–0)
Berettyóújfalu, 300 néző, v.: Vróbel. Mátészalka: Gergely – Nagy A., Vacsilja, Szabó I., Sipos, Czvik (ifj. Tóth Z.), Jurkó, Illés Gy., Szakács, Hengsperger, Trencsényi (Pálfi). Edző: Tóth Zoltán.
A vendégcsapat saját magát verte meg, hiszen ezen a szinten gyermeteg hibákból kapott gólokat, pedig mezőnyben végig ellenfele fölé kerekedett. Gól: Kasza (6. perc), Nagy T. (42.), Varga Zs. (11-esből, 68.), Szűcs G. (87.). Jó: Vacsilja, Sipos, Illés Gy., Szakács. Ifi: 0–2. (Tudósító: Plesu Ádám)

Tóth Zoltán:– Ezeket a rossz beidegződéseket néhány játékosnál csákánnyal elég lesz szétverni…

Brekk Fitness megyei I. osztály, 3. forduló

Gyulaháza–Csenger 2–0 (0–0)
Gyulaháza, 200 néző, v.: Kristán. Gyulaháza: Tóth Sz. – Tóth T., Gáti, Szentmiklósi (Takács), Papp, Deák, Peti, Bombera (Éles), Tóth G., Szabó G., Varga J. Edző: Bardi Attila. Csenger: Gere – Boros, Mándi, Horváth, Országh, Nyerges O., Zámbó, Tóth Z. (Nyerges D.), Szabó L. (Csontos), Katona (Lőrincz), Mihók (Szilágyi). Edző: Molnár Csaba. A hazai csapat az első félidőben játszott jól, a másodikban pedig eredményesen. Gól: Varga J., Szabó G. Ifi: 3–4.

Bardi Attila:A tiszta gólhelyzetek alapján nagyobb különbségű győzelmet arathattunk volna.

Molnár Csaba:A második félidei játékunk alapján nem érdemeltünk vereséget, de az a csapat nem szerezhet pontot, amelyik a tizenegyest sem tudja berúgni.