Ilyen is van, de ennek senki nem örül: 19–0

Labdarúgás: vármegyei II. osztály, Kelet csoport, 27. forduló

Szerencs VSE – Sátoraljaújhelyi TKSE    3–2 (0–2)
Szerencs, 100 néző. V.: Kujbus (Solymosi, Fintor).
Szerencs: Kristóf P. – Jáger, Margitai, Spéder (Kiss K.), Ternyik, Fazekas (Hausel), Tóth T., Godzsák, Buri A. (Kiss M.), Timár (Szabó Zs.), Buri Sz. (Suller). Edző: Nagy László. Sátoraljaújhely: Dienes L. – Lukács, Dandás, Nagy M., Sárga (Besztercei), Bartha, Barna A., Dienes T. (Fényes), Ónodi, Czipf, Bandor (Nagy E.). Edző: Nagy Zsolt Csaba. G.: Kiss K., Margitai, Ternyik, ill. Bandor, Barna A. Kiállítva: Tóth T. (80.), ill. Ónodi (58.), Dandás (85.). Jók: Suller, Kiss K., Szabó Zs., Ternyik, ill. az egész csapat.
Nagy László: – A heti felkészülésünkön látszódott, hogy nem vagyunk elég élesek, meg is kaptuk a figyelmeztetést a félidei 0–2-es eredménnyel. A szünet után összeszedte magát a csapat és megfordította a mérkőzést. Mielőbbi felépülést kívánok Fazekas Péter játékosunknak.
Nagy Zsolt Csaba: – Sajnálom, hogy egy vármegyei kettes mérkőzésen vélelmezés alapján hibás döntés születik, mellyel a mérkőzésbe belenyúlva hátrányba hoznak minket. Meg is lett az eredménye: 2–0-ás vezetésből 3–2-es vereség. Sajnálom, hogy 2024-ben ilyen megtörténhet. A sérült játékosnak mielőbbi gyógyulást kívánok.

Telkibánya – Mádi FC    0–3 (0–2)
Telkibánya, 35 néző. V.: Mészáros M. (Turnyánszki, Fülöp G.).
Telkibánya: Tarr – Horváth G. (Jassó), Sontra, Treszkán, Varga L., Lakatos L., Korotki, Szabó Z., Balogh Sz., Szarka, Juhász B. Edző: Sontra Béla. Mád: Czakó – Kuknyó, Simon M., Pajger, Farkas M. (Kovács A.), Czetnár, Tóth L., Kiss A., Jakab, Juhász I., Tóth J. Technikai vezető: Farkas Milán.  G.: Tóth J. (2), Pajger. Jók: mindenki, ill. Tóth J., Kiss A.
Szabóné Kiss Edit elnök: – A játékvezetés meghozta Mád győzelmét. Gratulálunk a vendégeknek.
Farkas Milán: – Az első félidőt magabiztosan irányítottuk. A második játékrész viszont borzalmas volt, magunknak tettük nehézzé, de legalább nem kaptunk gólt, gólokat. Gratulálok a csapatnak, biztos a bennmaradása a megyei II-ben. Telkibányának további sok sikert. Hajrá Mád.

Pácin SE – Tokaj FC    3–0 (2–0)
Karcsa, 70 néző. V.: Fercsák (Kiss B., Granoviter).
Pácin: Mihalkó – Halász A., Lakatos R., Kocsi P., Kocsi M. (Kocsi E.), Bódi (Botos), Kállai, Tárkányi (Szabó P.), Csurka, Hogya, André. Edző: Paronai Tamás. Tokaj: Kotán – Csizmadia, Kovács M., Pásztor L., Pásztor K., Posta Gy., Molnár K., Gombos (Jaczenkó), Cziczer, Beör, Klaj (Tóth D.). Edző: Juhász Zsolt. G.: Tárkányi (2), Kocsi M. Jók: az egész csapat, ill. Pásztor L.
Paronai Tamás: – Sportszerű mérkőzésen sikerült legyőzni a tokaji csapatot, amelynek sok sikert kívánunk a továbbiakban.
Jubász Zsolt: – Lélektelen játékunk csak erre volt elég. A játék minden elemében jobb volt az ellenfél.

Gönc VSE – Garadna-Talentum SC    2–5 (1–3)
Gönc, 100 néző. V.: Éliás (Balogh T., Gyüre).
Gönc: Jósvai – Galajda, Ágoston D., Lehoczki, Molnár J. (Szentpéteri), Tóth B., Makovics, Bodnár P., Konkoly, Rakaczki (Csernyiczki), Kiss Zs. Edző: Spisák Róbert. Garadna: Galyas – Szaniszló B., Szabó N., Szabó M., Pecsenye, Molnár D., Fajkó (Kuszkó), Gregó (Bujnóczki M.), Szakálos (Szabó M.), Csonka, Orosz I. Edző: Berencsi László. G.: Rakaczki (11-esből), Kiss Zs., ill. Pecsenye (2), Szakálos, Gregó, Szabó M.
Kiállítva: Makovics (81.). Jók: senki, ill. Pecsenye (a mezőny legjobbja) és az egész csapat.
Spisák Róbert: – Megérdemelt vendéggyőzelem. Saját játékunk értékelhetetlen.
Berencsi László: – Az elmúlt heti fiaskót sikerült kijavítani. Szervezetten és eredményesen játszottunk. További sok sikert a gönci barátainknak.

Taktaharkányi SE  Megyaszó KSE    3–1 (1–0)
Taktaharkány, 100 néző. V.: Fotiu (Horváth R., Szaniszló-Sz. M.).
Taktaharkány: Lechner – Radics, Nagy Viktor, Horváth Á., Horváth A., Vadász, Hisák, Horváth G. (Balogh F.), Nagy Vencel (Timár), Tóth L., Bokor. Edző: Vojnár István. Megyaszó: Ujj – Rozgonyi, Szilasi M., Vadászi, Bodnár Zs., Horváth Sz., Balogh Zs., Farkas E. (Bobik, Juhász G.), Kajtár, Radics, Sikorszki. Edző: Szilasi Milán. G.: Hisák (2), Vadász, ill. Szilasi M. Kiállítva: Horváth A. (60.), ill. Juhász G. (96.). Jók: Vadász, Hisák, Balogh F., Tóth L., ill. Szilasi, Kajtár, Bodnár, Balogh Zs.
Vojnár István: – Az első félidőben eldönthettük volna a meccset, így a másodikban tíz emberrel már sokkal nehezebb volt, de végül sikerült és ez a fontos. A sérült játékosoknak mielőbbi gyógyulást kívánunk.
Szilasi Milán: – A taktikát maximálisan betartva jól játszottunk. Két perccel a vége előtt kapura vezethettük a labdát, de amíg mi kihagytuk, az ellenfél az ellentámadásból belőtte. Gratulálunk nekik, a három sérült játékosunknak gyors felépülést kívánunk.

Tiszaladány KSIE – Erdőhorváti SC    1–3 (1–0)
Tiszaladány, 100 néző. V.: Bodnár Á. (Horváth Á., Lipták).
Tiszaladány: Farkas L. – Bódi Tamás, Seres, Lakatos R., Minczér, Szükösdi, Szabó B., Bódi Tibor, Lakatos K., Paczári, Liszkai K. Edző: Liszkai Attila. Erdőhorváti: Gyöngyösi – Orosz M., Molnár M. (Orosz Á.), Bacsi (Silling), Petró, Vojtovics, Orosz B. (Gáspár Sz., Buzsik), Czipf, Kovács L., Fedor, Gulyás. Edző: Kazsimér Bence. G.: Bódi Tamás, ill. Kovács L. (11-esből), Vojtovics, Silling. Jók: senki, ill. Orosz Máté (a mezőny legjobbja) és az egész csapat.
Liszkai Attila: – Az idény leggyengébb játékával rukkoltunk elő. Ez nem lehetett más, csak vereség.
Kazsimér Bence: – Felejthető első félidő után a szezon egyik legjobb teljesítményével sikerült megnyerni a mérkőzést.

Kesznyéten SE – Karcsa LSE    19–0 (11–0)
Kesznyéten, 100 néző. V.: Fülöp N. (Hankó, Kasuba).
Kesznyéten: Horváth A. – Nótár I. (Irhás Sz.), Papp Z., Kiss I. (Farkas Gy.), Kiss F., Irhás J., Irhás D. (Tálas), Nótár R. (Farkas Sz.), Irhás I. (Horváth J.), Irhás E., Schöller (Vadászi). Edző: Irhás Ignác. Karcsa: Bárány – Gyöngyösi I Z., Gulyás, Biacskó, Vadász Zs., Váradi, Gyöngyösi II Z., Vadász Gy., Kazsimérszky, Bodnár N., Csóka. Edző: Kovács Dávid. G.: Nótár R. (5), Irhás E. (3), Kiss I., Irhás J., Irhás D., Horváth J., Irhás Sz. (2-2), Vadászi. Jók: mindenki, ill. senki.
Irhás Ignác: – További sok sikert a Karcsának. Jó játékvezetés mellett ilyen arányban is megérdemelt a győzelem.
Milinki László elnökségi tag: – Jó játékvezetés mellett sportszerű edzőmeccset hozott le a hazai csapat. Asszisztáltunk, de még annak sem nevezhető, bár csak egyszer ki tudnánk állni teljes kerettel, mert elvileg azért vannak leigazolva a többiek, hogy járjanak meccsre. További sok sikert a hazaiaknak.

Mezőzombor visszalépése miatt Pálháza szabadnapos volt.