NB II

2021.04.06. 09:15

„Rosszul kezdtük a meccset, s ez rá is nyomta bélyegét az első félidőre”

Molnár István

20210404 Csákvár Aqvital FC Csákvár (fehér mez) - Kolorcity Kazincbarcika SC (kék-sárga mez) férfi felnőtt NB II. labdarúgó mérkőzés A képen: Fotó: Kricskovics Antal KRA Fejér Megyei Hírlap FMH

Forrás: MW

Fotó: Kricskovics Antal

Aqvital FC Csákvár – Kolorcity Kazincbarcika SC 4–1 (2–0)

Csákvár, zárt kapuk mögött. V.: Sipos (Bertalan, Hofbauer).

Csákvár: Markek – Major G. (Tányéros, 80.), Csató M., Vaskó, László (Daru, 67.) – Mészáros D. (Albert I., 67.), Posztobányi – Kocsis B., Madarász (Nándori, 83.), Mim – Baracskai (Ganbayar, 83.). Vezetőedző: Visinka Ede.

KBSC: Horváth L. – Oltean, Szűcs K., Fótyik, Farkas A. (Tóth-Gábor K., 46.) – Oldal, Toma, Németh T., Mikló – Takács T., Kovac (Korbély, 76.). Vezetőedző: Kriston István.

9. perc: Madarász középre lőtt labdáját a bevetődő Szűcs kézzel állította meg, jogos a tizenegyes. A büntetőt Madarász végezte el, és a balra elvetődő barcikai kapus mellett a kapu jobb oldalába küldte a játékszert, 1–0.

24. perc: Kocsis lefordult őrzőjéről, pontosan tálalt a jobb szélen megiramodó Major elé, aki éles szögből nem kapura lőtt, hanem keresztbe passzolt, érkezett Baracskai, és két lépésről az üres kapuba helyezett, 2–0.

55. perc: Elcsúszott a hazai gárda védekezése, a szünetben pályára lépett Tóth-Gábor a tizenhatos jobb sarkáról kilőtte a hosszú alsót, 2–1.

77. perc: Mim kétméteres hátrányból indult el egy előrevágott labdára, utolérte, mi több, lefutotta Olteant, majd a kapujából kilépő Horváth mellett a hálóba gurított, 3–1.

88. perc: Nándori a bal oldali alapvonalról pontosan gurított középre, Ganbayar pedig egy lépésről a hálóba passzolt, 4–1.

Jók: az egész csapat, ill. Tóth-Gábor K.

Visinka Ede: – Először is gratulálok a Barcika szívós, akaratos játékához, ugyanakkor büszke vagyok csapatomra, hogy ilyen kiélezett szituációban, mint amilyenben vagyunk, ilyen jó és eredményes futballal rukkoltunk ki. Volt 2–1-nél egy tíz perc, amikor izgulnunk kellett, de a harmadik gól mindent eldöntött.

Kriston István: – Rosszul kezdtük a meccset, s ez rá is nyomta bélyegét az első félidőre. Szünet után másként jöttünk ki, és meg is szereztük a meccsben tartó szépítést. A kétes szituációból esett harmadik gól azonban lezárta a meccset.