Jegesmedvék

2020.09.26. 11:00

Megnyerték a főpróbát a Macik

Negyedik felkészülési mérkőzését péntek este vívta a Macik Tipos Extraligában szereplő hokicsapata.

Fotó: Kozma István

A piros-fehérek a kassaiakat fogadták és a rendes játékidőt követő 1–1 után az 5 perces hosszabbításban, emberelőnyből harcolták ki a győzelmet. A diósgyőriek a jövő héten pénteken a Trencsén ellen hazai környezetben már tétmeccsen is bemutatkoznak.

DVTK Jegesmedvék – HC Kosice 2–1 (0–0, 1–0, 0–1) – hosszabbítás után

Miskolc, 750 néző. V.: Nagy A., Salánki (Vincze D., Szabó D.).

DVTK Jegesmedvék: Rajna – Pukka, Kiss D., Részegh, Vas, Egle – Szirányi, Wehrs 1 (1), Csanyi (1), Galanisz (1), Magosi 1 – Láda B., Vojtkó, Révész (1), Osterberg, Ritó – Gőz, Lövei, Miskolczi, Farkas M. – Kiss B. (kapus). Vezetőedző: Dave Allison.

A vendégek gólszerzője: Bellus (Fric).

Kiállítások: 6, ill. 10 perc, + 10 perc fegyelmi (Ruzicka).