Hazai győzelmek a keleti csoportban

Két találkozót játszottak vasárnap a megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság Keleti csoportjában.

Hollóháza – Tarcal 4-2 (3-1)
Hollóháza, 300 néző. V.: Gál V.

Hollóháza: Trembulyák G. – Dobai I., Nagy, Dobai M. (Kristóf), Kubosi, Kiss, Dobai Z., Vranyák, Szemán, Sikorszki (Tirpák), Trembulyák Z. Edző: Tirpák László.
Tarcal: Spisák N. – Balogh L., Fehér (Ötvös), Horkai, Takács, Csikai, Őri (Tomkovics), Kádas (Spisák), Jerebák, Szegedi, Vadász. Edző: Soltész Csaba.
G.: Trembulyák Z. (2), Sikorszki, Szemán, ill. Vadász, Szegedi. Jók: Trembulyák Z. (a mezőny legjobbja) és az egész csapat, ill. senki. Ifi: 2-1.
Tirpák László: – Ezt a mérkőzést gólokkal kellett volna megnyerni, ehelyett csak kis győzelem lett belőle.
Soltész Csaba: – Hiányos csapattal nem tudtuk felvenni a harcot tizennégy játékos ellen. A meccs összképe alapján döntetlen reálisabb lett volna. Ennek a játékvezetőnek nem a pályán van a helye.

Pácin – Szerencs 4-1 (1-1)
Pácin, 150 néző. V.: Molnár I.

Pácin: Kovács Cs. (Sütő) – Ocsenás, Nagy A., Lakatos, Králik, Tóth (Paronai Tibor), Paronai Tamás, Nagy P. (Halász András), Horváth, Góré (Móricz), Kovács D. (Halász Attila). Edző: Séra Csaba.
Szerencs: Homa – Suller, Kramcsák (Budai), Erdein (Varga), Szentirmai, Sohajda, Ladinszki (Takács), Boncsér, Lengyel (Nagy), Gombos, Rabócz. Edző: Tóth István és Lukács Bertalan.
G.: Kovács D. (3), Nagy P., ill. . Kiállítva: Horváth (81.). Jók: az egész csapat, ill. Homa, Erdei, Rabócz, Takács. Ifi: 2-0.
Séra Csaba: – Már az első félidőben eldönthettük volna a mérkőzést, de helyzetek tömkelegét és 11-est hibáztunk. A másodikban azonban sikerült győznünk a szimpatikus szerencs ellen. Jó játékvezetés.
Tóth István: – Félidőig tartottuk magunkat. A második félidőben több egyéni hibánk eldöntötte a mérkőzést. Gratulálok a jól játszó Pácinnak.