Hat gól és döntetlen Barcikán

A labdarúgó NB II Keleti csoportjának 14. fordulójában hazai környezetben ért el döntetlent szombaton a Kazincbarcika.

Kazincbarcikai SC – DVSC-DEAC 3-3 (1-2)
Kazincbarcika, 200 néző. V.: Varga L.

Kazincbarcikai SC: Botló – Vadász, Kovács R., Nagy T., Tátrai (Zimányi, 73.) – Kerékgyártó, Kovács P., Borbély (Odrobéna, 53.), Fehér – Horváth B., Stevica (Máthé, 75.). Edző: Kádár Zsolt.
DVSC-DEAC: Verpecz – Bényei (Tóth L., 37.), Kardos, Máté, Ludánszki – Korhut (Pavlovic, 77.), Spitzmüller, Lucas, Csorba – Ferenczi, Szilágyi P. (Sigér, 89.). Edző: Kondás Elemér.

11. perc: A vendégvédők hibáját kihasználva Kerékgyártó egyedül vitte a labdát a kapura és Verpecz mellett higgadtan a  kapuba gurított, 1-0.
24. perc: Lucas szabadrúgása után az ide-oda pattogó labdát Csorba lőtte 5 méterről a hálóba, 1-1.
45. perc: Csorba lépett ki a jobb szélen majd középre passzolt ahol az érkező Lucas 7 méterről a kapuba lőtt, 1-2.
48.. perc: Fehér beadását Stevica passzolta Kovács P.-hez aki védőjét megelőzve 3 méterről a kapuba lőtt, 2-2.
84. perc: Pavlovic szöglete után a rövid saroknál érkező Kardos kézgyanús mozdulattal juttatta a kapuba a labdát, 2-3.
93. perc: Kerékgyártó szöglete után Nagy T. fejelte 8 méterről a hálóba a labdát, 3-3.

Jók: Odrobéna, Fehér, Kerékgyártó, Nagy T., Vadász, ill. Verpecz, Kardos, Lucas, Csorba.

Kádár Zsolt: – Nagyszerűen kezdtük a találkozót aztán két védelmi hibánk után az ellenfél megszerezte a vezetést, A második félidőben hiába tettünk meg mindent a győzelem érdekében a vendégek a játékvezető segítségével megszerezték az egyik pontot. Gratulálok csapatom küzdeni tudásához.
Kondás Elemér: – Változatos mérkőzésen értékes győzelmet szalasztottunk el az utolsó percben kapott góllal.