Harsányi 11-es

A labdarúgó megyei II. osztály Közép csoport, 24. fordulójában vasárnap öt mérkőzést játszottak. Az eredmények:

Sajóvámos – Szirmabesenyő 1-3 (0-2)
Sajóvámos, 150 néző. V.: Tiszóczki.

Sajóvámos: Husonyica – dr. Hajkó, Nagy J., Paszternák, Váradi, Apostol, Körtvélyesi L. (Körtvélyesi G.), Bodnár (Juhász D.), Szemán, Mohácsi, Tóth. Játékosedző: Váradi Norbert.
Szirmabesenyő: Polyák – Balogh, Kriston, Nyitrai, Kiss, Soltész (Debreceni), Gável, Tóth, Burai (Koppány), Szabó (Kristóf), Varga. Edző: Békési Ferenc.
G.: dr. Hajkó, ill. Gável, Szabó, Varga. Jók: Nagy J., dr. Hajkó. Apostol, ill. az egész csapat. Ifi: 3-3.

Váradi Norbert: – Mezőnyjátékossal a kapuban és többi hiányzónk ellenére is egyenrangú ellenfélként játszottunk. A nem megadott büntető nagyban befolyásolta a mérkőzést.

Békési Ferenc: – Szomszédvárak rangadóján, jó játékkal és jó helyzetkihasználással megérdemelt győzelmet arattunk. További sok sikert kívánunk a hazaiaknak.

Sajósenye – Szentistván 1-1 (0-1)
Sajósenye, 50 néző. V.: Bárczi.

Sajósenye: Mag – Balogh, Spisák, Németh, Janó (Lajtos), Bastyúr, Fehér (Nyíri), Hankó, Komjáti, Illés. Edző: Takács István.
Szentistván: Bukta – Baranyi, Pelyhe, Bacsik, Tóth A., Kovács P. (Nagy), Ferenczi A., Szepesi, Kispál, Sajtós, Karancsi. Edző: Kubinyi József.
G.: Illés, ill. Sajtós. Jók: Mag, Balogh, Németh, Varga, Hankó, ill. Bukta, Pelyhe, Tóth A., Karancsi. Ifi: 6-4.

Takács István: – Amelyik csapat 11-est sem tudja belőni, az nem érdemel győzelmet, így a döntetlen igazságosnak mondható.

Kubinyi József: – Megnyert meccset vesztettünk el az utolsó 5 percben. Köszönet azoknak, akik helytálltak, és azoknak is, akik cserbenhagytak.

Harsány – Nyírjes-Szirma 11-0 (4-0)
Harsány, 100 néző. V.: Sveda.

Harsány: Vas – Székely (Dudás), Nagy G., Éliás, Pusztai N., Gönczi, Titkó, Markov, Hegedűs L., Farkas R. (Rafael J.), Bihari. Játékosedző: Markov Tamás.
Nyírjes-Szrima: Sváb – Orosz, Jakab Sz., Bódi (Jeles), Kállai, Jakab D., Madaras (Árvai), Riespler, Farkas, Szirmai (Hajnócz), Havasi. Csapatvezető: Veres László.
G.: Markov (5), Titkó (2), Hegedűs L. (2), Éliás, Bihari. Jók: az egész csapat, ill. senki. Ifi: elmaradt.

Markov Tamás: – Minden egyes gólt a harsányi édesanyáknak ajánljuk föl. Szebb jövőt a sportszerű ellenfélnek, és köszönjük Róza néni.

Veres László: – Köszönöm azoknak, akik eddig kitartottak a csapatért, a többieknek meg…

Vatta – Bükkzsérc 2-2 (2-2)
Vatta, 50 néző. V.: Jakkel.

Vatta: Gulyás – Cseh, Harsányi, Balázs, Vass, Csapó (K. Tóth Sz.), Oláh, Juhos (Gyöngy), Offenbecker, Lakatos, Pelyhe. Edző: Kovalik Mihály.
Bükkzsérc: Balogh – Lénárt, Oborzil, Lovász, Kriston K., Csuhai (Kriston B.), Szemán P., Tóth, Aranyosi, Rémiás, Mikita. Edző: Kovács József.
G.: Vass. Lakatos, ill. Mikita, Szemán P. Jók: Balázs, Lakatos, Harsányi, ill. Balogh, Oborzil, Mikita, Tóth. Ifi: 1-6.

K. Tóth János. Elnök: – Megnyert mérkőzést engedtünk ki a kezünkből, helyenként jó játékkal.

Kovács József: – 20 perc előnyt adtunk a hazai csapatnak, aztán kétgólos hátrány dolgoztunk le, így az eredmény így reális. További sok sikert kívánok Jani barátomnak.

Mezőnagymihály – Tiszapalkonya 5-1 (4-1)
Mezőnagymihály, 120 néző. V.: Marton.

Mezőnagymihály: Áfra – Panyi, Tóthpál (Tóth), Moroncsik, Dobi, Németh, Szarvas, Kiss G., Kiss B. (Dobos), Farkas, Kun. Edző: Holló Ferenc.
Tiszapalkonya: Óvári – Barna (Balogh), Kiss T., Karócz, Poór, Ágoston, Stegerán (Kiss J.), Nótár, Nyitrai, Aranyász (Bakó), Putnoki. Edző: Imre Gyula.
G.: Németh, Kun, Farkas, Kiss G., Dobos, ill. Putnoki. Kiállítva: Nyitrai (88.). Jók: Kiss B., Moroncsik, Németh, Farkas, Kiss G., ill. Kiss T., Putnoki. Ifi: 4-2.

Holló Ferenc: – Nagyon jó és eredményes első félidőt produkáltunk, tulajdonképpen el is döntöttük a mérkőzést. Hiányérzetem persze van, de ez eltörpül a magabiztos győzelem mellett. Gratulálunk az ifi csapat jó szerepléséhez.

Balogh Lajos, elnök: – Az első félidőben a hazaiak könyörtelenül kihasználták hibáinkat. A második játékrészben igyekeztünk felzárkózni, de a szerencsével is hadilábon álltunk.