Ön szerint mi lesz a Videoton vs. DVSC mérkőzés végeredménye?

Hatalmas az öröm, a 27. forduló után a vidi vezeti a bajnoki tabellát.

Vége a mérkőzésnek.

Cserélt a Vidi. Lazovic le, Szolnoki fel.

Jovanovic kapáslövése 27 méterről, a kapu mellé ment a lapos labda.
21:17 | live

Mengolo is sárgát kapott, ollózni próbált a kaputól 16 méterre, csak fejbe rúgott egy hazai játékost.
21:16 | live

Tőzsér szabadrúgását kifejelték.

Loki szabad a kaputól 37 méterre.

3 perc hosszabbítás.
21:15 | live

90' Jovanovic beadását kifejelték, gyors kontrából Nego beadása átszállt a fejek fölött, a Loki kihozta a labdát.
21:13 | live

88' Danko Lazovic is besárgult, reklamálás miatt.

87' Szatmári is sárgát kapott. Legyalulta apályáról Kovácsot a Vidi térfelén a középvonal közelében.
21:12 | live

86' Stopira nem ért el egy keresztlabdát, Loki bedobás, majd Stopira és Sós csatájából Stopira került ki győztesen az ellenfél tizenhatosánál.
21:10 | live

85' Cserél a Loki is. Varga le, Tisza fel.
21:09 | live

84' Cserél a Vidi. Huszti le, Fiola fel.
21:08 | live

A szabadrúgás a kapu mellé szállt.

83' Ismét szabadrúgás, de most már 24 méterről, ismét Varga szabálytalankodott.
21:07 | live

82' Varga buktatta Lazovicsot, sárgát kapott. A kaputól 27 méterre szabadrúgás.
21:06 | live

Tőzsér fejelte ki az ötösről a szögletből belőtt labdát.
21:05 | live

80' Nego beadásába tette bele a lábát Szatmári, szöglet.

79' Jovanovic cselezte magát középre, 23 méterre a kaputól, a tömörülő védőktől nem tudott lőni, majd Mengolót játszotta volna meg, de a Loki csatár nem mozgott befelé a tizenhatoson belül.
21:02 | live

77' Próbálkozik a Loki, de elfogyott a lendület a támadásaiból, a kéz tizenhatos között folyik a játék.
21:00 | live

75' Sós szabálytalankodott az ellenfél tizenhatosánál, Danko Lazovic lesre futott az indításkor.
20:58 | live

A csere óta ismét a Vidi irányít, helyzetük nincs.

Jovanovic fejelte ki a labdát.

73' Vidi szöglet Scepovic és Szatmári párharca eredménye.
20:57 | live

Huszti a szélen futott nagyot, Szatmárin átjutott de hosszan szöktette magát, Nagy kezében nyugodott meg a labda.

71' Vidi bedobás a tizenegyessel egymagasságban, Varga kirúgta a kapu elé tett labdát.
20:54 | live

Takács le, Mengolo fel. A Loki is cserélt.

68' Scepovic le, Varga fel.
20:53 | live

Lazovic felállt, lebiceg a pályáról, tapsol a publikum.

67' Marko Lazovic fetreng a gyepen, közben üti és magyaráz, hogy cserét kér. Előtte szerelték a kezdőkörön belül. Valószínűleg a combizmával lehet gond.
20:51 | live

Tőzsér a sorfalba lőtte a labdát.
20:50 | live

A hazaiak nem találják a Loki sokpasszos játéka ellenszerét.

65' Sárgát kapott Stopira, a kapura egyedül törő Vargát buktatta a kapu előtt 23 méterrel.
20:49 | live

Viniciust figyelmezteti a játékvezető, Tabakoviccal kakaskodott, utána a hazai kispadon lévőkkel is.
20:48 | live

Közben a hazaiak csak szabálytalanságokkal tudják megállítani a Lokit, igaz, helyzet nincs, a tizenhatosig jutnak csak el.
20:47 | live

62' Agresszíven játszik a Loki, támad.
20:46 | live

Cserél a Loki: Barna helyett Sós a pályán.

61' Nikolov sárga lapot kapott, az előbb Jovanovicot tarolta le.
20:45 | live

Barna a pályán.

60' Ezt meg Vinicius fejelte ki.
20:44 | live

Stopira szögletre fejelte a szabadrúgást.

A szabadot Tőzsér végzi majd el, közben Barnát lekísérik a pályáról.
20:43 | live

58' A kaputól 28 méterre páros lábbal szállt bele a védő Barnába, aki lent maradt a gyepen. Ápolják.
20:42 | live

57' Nego találta meg Marko Lazovicot a tizenegyesponton, a Vidi játékos éppen a kapu mellé csúsztatta fejjel a labdát.
20:40 | live

55' Szabad 25 méterről. Tőzsér szabadrúgását kifejelték az ötösről.

54' Takács iramodott meg a szélen Varga labdájával, a tizenhatos előtt Vinicius visszahúzta, szabad befelé. Vinicius sárgát kapott.
20:37 | live

Közben hiba a Lokinál is, Barna indította hosszan Takácsot a másik oldalon.

52' Kovács lőtte el a labdát a szélen Stopira előtt, talán indítani akarta.
20:36 | live

50' Juhászt kellett ápolni a pályán, az előbb egy ütközésben a gyepen maradt.
20:35 | live

A szögletet viszont a vendégek kivágták, de csak a félpályáig jutott a labda, onnan a Loki visszatámadott, egy beadást Takács éppen nem árt el. Ez is ígéretes helyzet volt.
20:34 | live

48' Vargát rántották le a félpályánál, a gyors szabadrúgás után Barna badását szögletre fejelte a védő Takács elől az ötösön.
20:31 | live

46' Nego beadását Huszti nem tudta megszelídíteni a kaputól 15 métere, három Loki védő szerelte.
20:30 | live

Itt vannak a csapatok, a hazaiak kezdik a félidőt.
20:15 | live

Vége az első félidőnek.

45' Negónak sikerült a tizenhatoson belülre kerülnie, Husztinak passzolt, aki 13 méterről laposan lőtt a kapu közepében lévő Nagy kezébe.
20:13 | live

Egy bedobásra tudtak csak felszabadítani a vendégek.
20:12 | live

A szögletet is kifejelték.

43' A kapu elé ívelt szabadrúgást szögletre fejelték.

42' Vidi szabadrúgás a kaputól 23 méterre a tizenhatos sarkával egyvonalban, buktatás volt.
20:11 | live

A Loki percek óta nem tud átjönni a félpályán, ha meg is szerzi a labdát, 2-3 passz után elveszíti.
20:10 | live

41' Egy lövésnél Szatmári vállát érintette a labda a tizenhatoson belül, 11-est reklamálnak, a spori jelezte, leszorított kar volt.
20:08 | live

38' Hosszas passzolgatás után sikerült a tizenhatoson belülre, Marko Scsepovicshoz játszani a labdát, ő azonban nem tudott lövésre fordulni, Kinyik és Szatmári szerelték.
20:06 | live

36' Loki támadás csak a félpályáig jutott el, ott passzolgattak keresztbe a fehérek, majd labdavesztés, az ellentámadásból Nego 27 méterről beadta a labdát, Nagy azonban jól jött ki.
20:03 | live

A hazaiak támadgatnak, a tizenhatosig jutnak csak el. Helyzet nincs.

33' Leült a meccs lendülete, csendes passzolgatás a pályán.
20:01 | live

Agresszívebb a hazai csapat, minden labdára lecsapnak. Most Takácsot előzték meg egy indításnál.

Tabakovic fejelte ki a labdát.
20:00 | live

31' Egy beadás Jovanovicot találta el, szöglet.
19:59 | live

30' Egyenrangú partnere a Loki a Vidinek, egyforma kb. a labdabirtoklás, hatékony a védekezés mindkét csapatnál.
19:57 | live

27' A másik oldalon Marko Scsepovics egy távoli lövéssel próbálkozott, 24 méterről a kapu fölé durrantott.
19:56 | live

26' Filip cselezte magát két védőn át a tizenegyes pontig, akkorra elfogyott a lendület, laposan, gyengén lőtt, Kovácsik könnyen védett.

25' Barna passzolási hibáját Szatmári korrigálta a szélen, visszaszerezte a labdát, de indítani nem tudott, ellenfélhez ment a labda.
19:53 | live

23' Varga szerzett labdát a térfele közepén, a szélen megiramodott, a középre adása azonban ellenfélhez ment.
19:52 | live

22' A beadott labdát kifejelték, majd kirúgták.
19:51 | live

21' Takács elől szögletre fejelték a labdát.

19:50 | live

20' A pontrúgásból a labda a hosszúra ment, Marko Scsepovics a tömörülésben megszerezte a labdát és néhány méterről a hálóba kotorta.
19:49 | live

És vezet a Vidi.

19' Éled a Vidi, beszorulóban a Loki. Barna megszerezte a labdát az alapvonalon, majd kigurította, szöglet.
19:48 | live

18' Nagy hosszasan készült egy kirúgáshoz, nem tetszett a közönségnek.
19:46 | live

Bocsánat, tízszer annyi hazaiakat.
19:45 | live

Hangerőben a Loki-drukkerek felülmúlják a létszámban négyszer annyi hazaiakat.

A kontrából Szatmári vágta a mezőnybe a labdát a tizenegyes pontról.
19:44 | live

15' Varga indítását Filip nem tudta lekezelni a kapu előtt, igaz, magas és hosszú volt a labda.

13' Marko Scsepovics ment lesre a tizenhatos előtt, kifelé szabadrúgás. Jóiramú, változatos a meccs.
19:42 | live

12' Scsepovics elől mentettek a tizenhatoson belül, az indítás hosszú volt Tabakovicnak, bedobás, majd szabálytalankodott a hazai csapat. Szabad 26 méterről. Scsepovics fejelte bedobásra a szabadot.
19:41 | live

11' Nego beadását Kinyik fülelte ki és vágta ki az ötösre berobbanó csatár elől.
19:40 | live

9' Loki támadás végén szereltek a védők a tizenhatoson, előtte pontos passzok, labdatartás a Lokitól, ami azért érdekes, mert ez nem volt jellemző az utóbbi meccseken a Lokira.
19:37 | live

8' Az első szöglet a Vidié, egy beadást hatástalanított a védelem. Takács fejelte ki a beívelt labdát.
19:36 | live

Közben hatalmas hangulat az arénában, mindkét szurkolótábor elemében van.

7' Éled a Vidi, szépen végigvitt támadás után Nagy egy beadást húzott le.
19:35 | live

5' Takács taszajtotta meg Juhászt a tizenhatoson belül, a vendég védő pontosan szerelte a beadott labdára lecsapni készülő Loki csatárt.
19:33 | live

Hátul nagyon jól szerepel a védelem, pontosan szerelnek Szatmáriék.

4' Mintha aktívabb lenne a Loki, helyzet ugyan nincs, de pontos passzokkal tartják a labdát és támadásban voltak eddig.
19:32 | live

2' Előbb Stopira szerelte Takácsot a tizenhatoson, majd Szatmári visszaszerezte a labdát a félpályán, azonban szabálytalanság történt elől, kifelé szabad.
19:31 | live

1' Nego ment el a szélen, Lazovichoz passzolt, aki laposan beadta a labdát, Nagy kivetődve fogta.
19:29 | live

A Loki kezdi a játékot.

Barna-Szatmári-Kinyik-Mészáros a védvonala a Lokinak.
19:28 | live

A Loki kezdőjében nincs ott Bényei, viszont benne van Jovanovic.

A hazaiak kék alsóban és sportszárban, piros-bordó csíkos fölsőben, a Loki tiszta fehérben.
19:27 | live

Hatalmas hangzavar, énekel a közönség, a hangszórókból dől a Vidi fülbemászó indulója, és persze érkeznek a csapatok.
19:25 | live

A Loki-drukkerek nincsenek sokan, de alaposan felszerelkeztek - molinók és egy nagy dob a maroknyi piros-fehér szurkolói csapat előtt.
19:24 | live

Hatalmas üdvrivalgás a vendég B-középben, megérkeztek a cserejátékosok, köztük az exlokista Varga.
19:20 | live

A stadion körül tettem egy kört, volt rá idő, remekül haladtunk a sztrádán, és néhány Videoton drukkerrel elegyedtem szóba. Számukra nem kétséges a meccs eredménye - minimum 3-0-ás székesfehérvári győzelem, ezzel érnék utol lőtt gól számában a vetélytárs Ferencvárost, ám lehet, hogy öt vagy hat góllal is lelépi a vendégeket. Annál is inkább, mert ebben a bajnokságban mindkét Loki elleni meccsét megnyerték a székesfehérváriak. Még tavaly augusztusban egy emlékezetes meccsen az utolsó percben lőtt góllal 1-0-ra győztek Felcsúton. Késő ősszel pedig 5-2-re lépte le a debrecenieket a Nagyerdei Stadionban.

19:15 | live

A közönség hatalmas tapssal jutalmazza a nagy kivetítőkön látható tavaszi Vidi-gólokat. Kétségtelen, hatásos eszköze a drukkerek feltüzeléséhez; no meg alatta a magasztos zene. Mindeközben a játéktér kiürült, öltözőbe vonultak a csapatok.
19:13 | live

A kispadtól egy mérkőzésre eltiltott (egy hete a Fradi ellen reklamált a játékvezetőnél) Herczeg Andrással váltottam néhány szót. Ő mondta, hogy Az utóbbi hetek gólvágója, Könyves Norbert sérült. Ugyancsak lesérült Bódi Ádám, és Bényei is gyengélkedett az öltözőben. Bár a Loki hatosát a kezdőbe nevezte a szakmai stáb, egyelőre nem látom a melegítők között. Ugyanakkor a csupaszív Jovanovic - ugyancsak Herczeg Andrástól tudom - a fáradtság jeleit mutatja, ezért a jegyzőkönyv tanúsága szerint csak a kispadon foglal helyet. Viszont ott van a melegítő kezdő csapatban.
19:08 | live

A nézők szépen gyülekeznek a lelátókon, piros-kék mezekben, ingekben a drukkerek, és a vendégszektorban is vannak már néhányan. A pályán elkezdődött a melegítés, pontosabban, már javában tart. Kétségtelen, nehéz mérkőzés előtt a Loki, és nem csak azért, mert a bajnokaspiráns, igen jó játékosokból álló székesfehérvári alakulat ellen próbál pontot, pontokat szerezni, hanem azért is, mert bizony vannak sérültek a Lokiban.
19:05 | live

A Pancho Arénában melegít ismét a DVSC NBI-es labdarúgó csapata. A hétközi Magyar Kupa mérkőzés után (4-0 a Puskásnak) ezúttal a Videoton vendégeként vív bajnoki meccset a debreceni gárda.
18:37 | live

A Loki ebben a felállásban kezdi a mai mérkőzést: Nagy S. - Bényei, Kinyik, Szatmári, Mészáros - Varga K., Filip, Tőzsér, Barna - Takács T., Tabakovic.

1 – 0

Felcsút, Puskás Akadémia Pancho Aréna. V.: Vad II. I. (Pintér Cs., Nagy R.).

Videoton FC: Kovácsik, Souza Dos Santos, Lazovic, Huszti, Kovács, Nego, Scepovic, Nikolov, Dos Santos Tavares, Juhász , Scepovic. Vezetőedző: Nikolic Marko.

Debreceni VSC: Nagy S. – Jovanovic, Kinyik, Szatmári, Mészáros – Varga K., Filip, Tőzsér, Barna – Takács T., Tabakovic. Vezetőedző: Herczeg András.

Gólszerző: Scsepovics (1-0) a 20. percben.

Sárga lap: Vinicius az 55., Niklov a 61., Stopira a 65., Varga a 82., Szatmári a 87., Lazovic a 88., Menglo a 90+1. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Barna helyett Sós a 61., Scsepovic helyett Varga, és Takács helyett Mengolo a 68. Huszti helyett Fiola a 84., Varga helyett Tisza a 85., Lazovic helyett Szolnoki a 90+2. percben.

Ön szerint hányadik helyen végez a DVSC a 2017/2018-as szezonban?

Jovanovicék újra Felcsúton játszanak
Debrecen - A DVSC a szerdai kupavereség után ismét a Pancho Arénában játszik, ezúttal a Videoton lesz az ellenfél. Nincsenek jó emlékei szerda óta a Lokinak a felcsúti stadionról, holott a hétközi Magyar Kupa-elődöntő első mérkőzése előtt még sosem szenvedett vereséget a debreceni gárda a Puskás ...

Fotó: Derencényi István
Debrecen - Másfélmillió forintra büntette a Debreceni VSC-t a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága csütörtöki ülésén. Az indoklás szerint a hajdúsági klub szurkolói - visszaesőként - jelentős mennyiségű pirotechnikai eszközt vittek be, majd használtak múlt szombaton a Ferencváros...