HAON-ÉLŐ – DVSC vs. Puskás Akadémia 1-1 (0-1)

DVSC vs. Puskás Akadémia - © Fotó: Derencsényi István
Debrecen – A labdarúgó OTP Bank Liga 2017/2018-as szezonjának 32. fordulójában a Debreceni VSC csapata a Puskás Akadémia együttesét fogadta vasárnap 18.00-tól. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Hajdú Online-on!

Ön szerint mi lesz a DVSC vs. Puskás Akadémia mérkőzés végeredménye?

Eredmények megtekintése

Betöltés ... Betöltés ...

HAON-LIVE – DVSC vs. Puskás Akadémia – 2018. 05. 27., 17.00
20:26 | live

A DVSC vs. Puskás Akadémia (1-1) labdarúgó NB I-es mérkőzés után a két edző, Herczeg András és Pintér Attila értékelte a látottakat.

19:56 | live

Vége a mérkőzésnek. DVSC vs. Puskás Akadémia 1-1.
19:55 | live

Bódi is besárgul. A térfele közepén szabálytalankodott.

A végére ismét Loki-helyzetek. Bereczki beadásai rendre veszélyesek, Hegedűs pedig hihetetlen formában fogja a közelről kapura küldött labdákat.
19:53 | live

Takácsot indította Tőzsér a szöglet után, de a támadó megkerülős csele nem sikerült, sőt, szabálytalankodott is, kifelé szabadrúgás.
19:52 | live

90' Tőzsér labdája rövid volt a kitűnő pozícióban lévő Bódinak. Ezután a másik oldalon szöglet lett egy kontra vége.
19:50 | live

89' Bereczki halálpontos beadását Takács 3 méterről bólintotta kapura, Hegedűs ezt is védte.
19:49 | live

Bódi gyengén kapu elé lőtt szabadrúgását kifejelték.

88' Takácsot billentették ki egyensúlyából a kaputól mintegy 30 méterre.
19:48 | live

86' Nagy három hatalmas lövést védett fél percen belül, amelyeket 8-10 méterről tettek kapujára. Végül Tőzsér szabadított fel.
19:47 | live

85' Varga és Hegedűs ütközött a tizenhatoson - egyszerre értek a labdához, a játékvezető Vargát látta szabálytalannak, a Puskás jöhet szabadrúgással.
19:45 | live

84' Sárga lapot kapott Tabakovic és Hegedűs, komoly kakaskodás előzte meg a lapokat a középkörben. A kapus később avatkozott bele.
19:44 | live

82' Bereczki beadását Takács fejéről szedte le Hegedűs a kapu torkában.
19:42 | live

A másik oldalon Nagy fogott egy 20 méterről leadott lövést.

81' Takács cselezte be magát a tizenhatoson belülre, de beadása nem jutott el Tabakovicig.
19:40 | live

79' Henty helyett Latifi a pályán.

Óriási hangulat a stadionban, biztatják a Lokt - a csapatot mintha kicseréltek volna a félidőben.
19:39 | live

78' Tabakovic elől szögletre perdítették a labdát az ötösön.
19:36 | live

Csere a Puskásnál is. Radó le, Perosevic fel.
19:35 | live

74' Kusnyír helyett Takács folytatja a Lokiban.
19:34 | live

72' Hegedűsből hőst csinálnak a Loki-játékosok: előbb Bényei, majd Tabakovic, végül Bódi lövését védte hatalmas bravúrral.
19:33 | live

71' Ismét Loki-helyzet hosszas passzolgatás után a vendégek kapuja előtt: Bényei beadását Tabakovic fejelte 6 méterről a kapu fölé.
19:32 | live

70' Bódi lőtte át a védelmet 25 méterről, a sarokra tartó labdát a kapus kiöklözte a mezőnybe.
19:30 | live

69' A hosszú felsőbe tartó Tőzsér-lövést Hegedűs öklözte ki.

68' Bereczkit rántották le az oldalvonal mellett, szabadrúgás befelé.
19:28 | live

67' Szabálytalanság Nagy kapujától 27 méterre az oldalvonal mellől. A beívelt labdát a kapu torkából rúgták ki a védők.

66' Bódi szerelt a játékvezető szerint szabálytalanul a félpályán, indulhat a vendégek támadása - aminek a vége Loki-bedobás, mert Madarász kivezette a labdát.
19:26 | live

65' Cserél a Puskás: Molnár helyett Madarász a pályán.

64' A szabadrúgásból Tőzsér nem érte el a kapu elé lőtt labdát fejjel, mérgében a gyepet ütötte.
19:25 | live

63' Szabálytalanság Kusnyírral szemben. Bacelic-Grgic lökte el úgy, hogy a környékén nem volt a labda. A játékvezető piros lappal leküldte a pályáról. Tíz emberrel folytatja a játékot a vendégcsapat.
19:23 | live

61' Okosan szerelték Radót, majd Hentyt a Loki-védők egy támadás végén. Jó iramú a meccs.
19:21 | live

60' Trajkovski csúsztatását Henty igazította sarokkal sarokra, Nagy védett.
19:20 | live

59' Újabb Loki-helyzet: Bereczki passzát Tabakovic éppen nem érte el a kaputól 10 méterre.
19:19 | live

58' Vendég szabadrúgás 36 méterre a kaputól, a belőtt labdát Nagy fogta.

57' Egyenlít a Debrecen! Bényei bepasszát már nem érték el a védők, az ötösre robbanó Tabakovic elemi erővel lőtt a kapu közepébe. 1-1.
19:17 | live

Tíz perc eltelt a félidőből, és továbbra is igen motivált a Loki, hajtanak a pályán.
19:16 | live

55' Tőzsér erősen passzolta be a labdát a tizenhatoson belülre Bényeinek, így kihasználatlan maradt a többet ígérő támadás.
19:15 | live

54' Elkezdtek drukkolni a B-közép tagjai, lekerült a motiválatlanságukat kifejező molinó is.

53' Parázs helyzet Nagy kapuja előtt: Radó tört kapura egy az egyben Naggyal szemben, a kapus viszont elhalászta a lába elől a labdát, majd kiejtette, amire Radó lecsapott, de az érkező Bényei szerelte. Végül Szatmári szabadított fel.
19:14 | live

51' Loki-helyzet. A végletekig kijátszották a védelmet a debreceniek, Tőzsérnek, Bódinak és Tabakovicnak is volt lövőhelyzete, de egymásnak passzolgattak, végül egyikük elvállalta, a kapus védett.
19:11 | live

49' Bóditól kapott remek labdát Bényei a kaputól 18 méterre, de lőni nem tudott - hosszan tolta meg, szerelték.
19:10 | live

47' Ismét nagy kedvvel játszik a Loki. Körbepasszolják a tizenhatost, ha elveszítik a labdát, hajtanak a megszerzéséért, és gólhelyzet környékére kerülnek. Bódi kapott labdát a kaputól 14 méterre, lövése azonban gyenge volt, de legalább kapura ment, Hegedűs védte.
19:07 | live

Bereczki beadása nem jutott el Tabakovichoz, kirúgták a védők.
19:06 | live

46' A Loki kezdte a félidőt.

Megérkeztek a csapatok a második félidőre. A Lokiban lesz egy csere. Bereczki váltja Sóst.
18:54 | live

Az első játékrész egyértelműen vendégfölényt hozott. Erőtlen Loki-támadások jellemezték, és - egy hatperces időszakot leszámítva - kevés harcosság. Megérdemelt a Puskás vezetése.
18:53 | live

Vége az első félidőnek.
18:52 | live

Hatalmas helyzetet hagyott ki Henty: egy bepassz után 5 méterről a kapu fölé lőtt.
18:51 | live

45' Tabakovic vitte végig a labdát szélen, a tizenhatoson belülre szánt passza viszont nem sikerült, a védő szemfüles volt.

A kisszöglet, majd három rövid passz után már a másik oldalon lévő Ferenczihez került a labda, aki 20 méterről csúnyán fölé lőtt.
18:49 | live

Egy kontrából szögletet ért el a Debrecen.

44' Védekezésre kényszerül a Loki az egyre veszélyesebben játszó vendégekkel szemben.
18:48 | live

Henty került helyzetbe a védőket kicselezve, és lőtt 8 méterről bombaerősen, Nagy bravúrral védett. Majd ismét ő fejelhetett 6 méterről, ezúttal a hálóba, de előtte szabálytalanságot vétett, így érvénytelen a gól.
18:47 | live

Egy szabadrúgáskombináció után Balogh emelt a kapu elé, ahol csak piros mezesek várták a labdát.
18:45 | live

40' Vendég szabadrúgás 32 méterről, a kapuval szemben.
18:43 | live

38' Vargát vágták fel a félpályánál, Klinar sárgát kapott.
18:42 | live

Kusnyír beadását Tabakovic a kapu mellé fejelte 10 méterről.
18:41 | live

36' Sóst rántotta le Márkvárt egy indulásnál a félpályán, sárga lapot kapott a vendégcsapat játékosa.

34' Ismét összehozott egy helyzetet a Puskás: egy beadás utáni kapu előtt elcsorgó labdát éppen nem értek el a támadók.
18:39 | live

34' Nagy hatalmas, a félpályán is túlszálló kidobását Tőzsér éppen nem érte el.

33' Henty elleni szabálytalanság miatt szabadrúgás a Puskásnak az oldalvonal mellől. A 35 méterről kapu elé tekert labdát Szatmári rúgta ki a mezőnybe.
18:36 | live

31' Henty cselezte be magát a tizenhatos területére, lőtt, de Nagy hatalmasat védett. Szöglet.
18:35 | live

30' Tőzsér szerzett labdát a kaputól 23 méterre, majd lőtt, egy védő kezében akadt el a labda, de a bíró rárúgásnak minősíthette, nem sípolt.
18:34 | live

29' Ferenczi és Henty kakaskodása a térfél közepén, szélen, befelé szabadrúgás a vendégeknek.
18:32 | live

Ferenczinek kétszer is lehetősége volt beadni a labdát, mindkétszer az ötösön felálló ellenfélhez passzolt.

26' Visszavett az iramból a Loki, a vendégek a támadóbbak.

A gyors kontra végén előbb Henty lőtt 20 méterről - Nagy kiöklözte a labdát -, majd Molnár 16 méterről leadott próbálkozása ment nem sokkal a kapu mellé.
18:30 | live

Ferenczi 20 méterről fejelte a tizenhatos területére a labdát, csak éppen induló ember nem volt. Heris kirúgta a játékszert.
18:29 | live

24' Loki-szabadrúgás, pontosan a középkör közepéről.
18:28 | live

Bocsi srácok, nem vagyunk "elég motiváltak" - áll a B-közép elé kihelyezett molinón. Nem is drukkolnak.

22' Szép vendéghelyzet. Pontos passzokkal jött előre a Puskás, a támadás végén Molnár rúgott 9 méterről kapura, Nagy védett.
18:23 | live

17' Tőzsér bombája túljutott a sorfalon, Hegedűs védte a jól helyezett labdát.
18:22 | live

Tabakovic 17 méterről próbált kapura fordulni, a védő elkaszálta, szabadrúgás.
18:21 | live

16' Hatalmas lendületre kapcsolt a Loki, nem ismernek elveszett labdát. A vendégek nem tudnak átjönni a félpályán, helyzet azonban nincs.
18:20 | live

14' Sós kapott 40 méteres indítást, az alapvonalon túl érte csak el. Kirúgás.
18:19 | live

13' Bódi kapott remek ütemű indítást a vendégtérfél közepén, lesről szó sem lehetett, a kapujából kifutó Hegedűs viszont hamarabb érte el a labdát, és kirúgta bedobásra.
18:18 | live

11' Márkvárt maradt lenn a földön a kapujától 26 méterre. Kifelé szabadrúgás, a játékvezető szabálytalannak ítélte a Loki-játékos becsúszását.
18:15 | live

10' Megszerzi a vezetést a Puskás. Radó kapott labdát a kaputól 18 méterre, védő sem volt körülötte, lapos, pattogó lövését Nagy nem érte el. a bal sorokban kötött ki a labda. 0-1.
18:13 | live

2414 fő a hivatalos nézőszám.

7' Molnár beadására jól futott ki Nagy, összeszedte a labdát, még a tizenhatoson belül.
18:11 | live

5' Hosszas passzolgatás után a Loki előretolt védelme mögül Molnárt igyekeztek megjátszani egy 30 méteres passzal, ám az indítás hosszú lett, a kifutó Nagy fogta.
18:09 | live

3' Bódi bepassza után Tabakovicnak és Sósnak nyílt volna lehetősége gólszerzésre az ötösről, viszont a pattogó labdát nem tudták megszelídíteni.
18:08 | live

2' Nem tud folyamatos játék kialakulni, nagyon vizes, csúszós a pálya, a labda lelassul, felpörög, nehezen találják a ritmust a játékosok.
18:07 | live

1' Tőzsért buktatták a középkörben, a gyorsan elvégzett szabadrúgást Ferenczi kapta meg a szélen, aki rosszul indította Tabakovicot.
18:06 | live

1' A vendégek kezdték a meccset.
18:04 | live

A Zilahi Zoltán-díjat 20. éve adják át. A díjat az idén a Loki kitűnő kapusa, Nagy Sándor kapta. Hagyomány, hogy az elismerést mindig az utolsó hazai bajnoki mérkőzésen adják át.

A DVSC tiszta pirosban, a vendégek kék alsóban és fehér-sárga felsőben és sportszárban.

Érkeznek a csapatok.
17:59 | live

Kimaradt a kezdőből, de még a kispadon sem kapott helyet Filip, aki az utóbbi mérkőzéseken gyenge formában volt. És a védelem szélén ott van a szintén sérülésből visszatért Bényei.

A Loki kezdőcsapatába visszatért a hosszú ideig sérült Ferenczi, és ugyancsak a kezdőben kapott helyett Bódi, ő ugyancsak nem volt bevethető.
17:57 | live

A csapatok már befejezték a melegítést, a játékvezetők is az öltözőjükbe vonultak. A Nagyerdei Stadionban elég kevés néző van, a napos oldalban, a szemben lévő árnyékos részen (itt van a sajtó és a VIP is), valamint a B-középben vannak sűrűbben a drukkerek. A vendégszektorban egyetlen néző szotyizik.
17:55 | live

A délutáni hatalmas eső időlegesen víz alá tette a gyepet a Nagyerdei Stadionban, ezért egy órával később, tehát 18 órakor kezdődik az OTP Bank Liga 2017-2018-as évadának utolsó hazai mérkőzése, amelyet a házigazda DVSC vív a vendég Puskás Akadémia ellen.
17:47 | live

A Puskás Akadémia kezdőcsapata:

Hegedűs - Trajkovski, Spandler, Heris, Klinar - Balogh, Bacelic-Grgic - Radó, Márkvárt, Molnár - Henty.
17:46 | live

A DVSC kezdőcsapata:

Nagy S. - Bényei, Mészáros, Szatmári, Ferenczi - Varga K., Kusnyír, Tőzsér, Bódi - Tabakovics, Sós.
17:21 | live

Helyszíni jelentések szerint a pálya állapota miatt csak 18.00-kor kezdődik az összecsapás. Az MTI információi szerint a felhőszakadás nemcsak játékteret nem kímélte, de a víz betört a stadion épületébe is, a játékoskijárónál és az öltözőfolyosókon több centiméter magasan hömpölygött. (Fotó: dvsc.hu)
17:07 | live

Bár délelőtt még sütött a nap, délután a cívisvárost is elérte a meteorológusok által jósolt vihar, jókora adag jégeső formájában.

16:57 | live

Az időjárás miatt csúszik a mai mérkőzés. A várható kezdés 17.45 - tájékoztatott Facebook-oldalán a DVSC.
16:28 | live

A felhőszakadás miatt víz alatt a pálya, de a jelek szerint meg lesz tartva a mérkőzés - olvasható a DVSC hivatalos Facebook-oldalán.
15:42 | live

A labdarúgó NB I. 32. fordulójában DVSC vs. Puskás Akadémia mérkőzést rendeznek a Nagyerdei Stadionban. A találkozó 17 órakor kezdődik.

1 – 1 (0 – 1)

Debrecen, Nagyerdei Stadion, 2414 néző. V.: Bognár T. (Ring Gy., Lémon O.).

Debreceni VSC: Nagy S. – Bényei, Mészáros, Szatmári, Ferenczi – Varga K., Kusnyír, Tőzsér, Bódi – Tabakovics, Sós. Vezetőedző: Herczeg András.

Puskás Akadémia FC: Hegedűs – Trajkovski, Spandler, Heris, Klinar – Balogh, Bacelic-Grgic – Radó, Márkvárt, Molnár – Henty. Vezetőedző: Pintér Attila.

Gólszerző: Radó a 10. (0-1), Tabakovic az 57. (1-1) percben.

Sárga lap: Márkvárt a 36., Klinar a 38., Tabakovic és Hegedűs a 84., Bódi a 90+3. percben.

Kiállítás: Bacelic-Grgic a 63. percben.

Csere: Sós helyett Bereczki a félidőben, Molnár helyett Madarász a 65., Kusnyír helyett Takács és Radó helyett Perosevic a 74., Henty helyett Latifi a 79. percben.

Ön szerint hányadik helyen végez a DVSC a 2017/2018-as szezonban?

Jobbról: Bücs Zsolt
Debrecen - A DVSC az idény utolsó hazai bajnokiján a Puskás Akadémiát fogadja, eléggé tartalékosan. Igen hosszú lajstromot osztott meg a debreceniek hivatalos honlapja csütörtökön, a cikkből kiderül, hogy többen is távol maradnak sérülés vagy betegség miatt a vasárnap 17 órától (élőben: www.haon....

Fotó: Derencsényi István
Debrecen - A DVSC labdarúgócsapata május 27-én, vasárnap 17 órától játssza az idény utolsó hazai bajnoki mérkőzését. Az OTP Bank Liga 32. fordulójában a Puskás Akadémia érkezik a Nagyerdei Stadionba. A Loki balmazújvárosi vendégszereplése nem sikerült papírforma szerint, így a csapat bizonyára...