HAON-ÉLŐ – DVSC vs. Dorogi FC 1-2 (0-0)

© Fotó: Matey István
Debrecen – A labdarúgó Magyar Kupa 2017/2018-as szezonjának 9. fordulójában a DVSC csapata a Dorogi FC együttesét fogadta kedden 17.00-tól a Nagyerdei Stadionban. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Hajdú Online-on!

18:45 | live

89' Takács lőtt nagyon gyatrán főlé.
18:43 | live

Kínlódik a DVSC, de nem nagyon kerül helyzetbe.
18:41 | live

A kilépő Takács lábát elhúzta a kapus, de a csatár kapott sárga lapot!

85' Egy tiszta 11-est nem adtak meg a Lokinak!
18:40 | live

A kupaforduló egyik legnagyobb meglepetése érik...
18:38 | live

Mészáros bevágta a büntetőt a jobb alsóba! 1-2!
18:37 | live

Sitku esett nagyot Kinyik ,mellett, a bíró befújta...

81' Tizenegyes a Dorognak!
18:36 | live

80' Nagy Dorog-helyzet: Kitl lőtt a tizenhatoson belülről, alig mellé!
18:35 | live

79' Kovács Dánielt Grabant váltja a Dorogban.
18:31 | live

76' Vendég csere, Sitku váltja Víghet. Sitku korábban játszott a DVSC-ben is.
18:30 | live

74' Sós elé került a labda, teljesen egyedül a kaputól 12 méterre fölé vágta a lokista!
18:26 | live

71' Csere, Kuti helyett Tisza jön a Lokiban.

70' Cserél a Dorog: Nagyházi váltja Városit.
18:24 | live

68' Kitl rántotta le Varga Kevint, sárga lap.
18:21 | live

Hazaadták a labdát, Nagy Sándortól elpattant, lecsapott rá Kovács Dániel, elhúzta a kapus mellett és a sarokba lőtt, 1-1!
18:20 | live

64' Góóól, egyenlít a Dorog!
18:19 | live

63' Varga Kevin beadása suhant le veszélyesen a berobbanó társak előtt.
18:18 | live

62' Kinyik volt túl szigorú ellenfelével, sárga lapot kapott cserébe.
18:15 | live

800 néző van a stadionban.

59' Gyors dorogi kontra után Mészáros Áron lőtt éles szögből mellé.
18:12 | live

56' Cserélt a Loki: Sós váltotta Varga Kevint.
18:11 | live

Kis szöglet után Tőzsér adta be a labdát, a rövid saroknál érkező Kinyik a hálóba perdített. 1-0

56' Góóóól, vezet a Loki!
18:10 | live

55' Kuti beadását Tabakovic csúsztatta kevéssel mellé.
18:05 | live

49' Varga Kevin lőtt szabadrúgásból kapura, a kapusról kipattanót Tabakovic vágta rá, az is kijött a hálóőrről, majd Takács fejelt mellé.
18:02 | live

Bódi helyett Tabakovic a hazaiaknál.

Elkezdődött a második félidő.
17:46 | live

Vége a félidőnek.
17:45 | live

Egy perc hosszabbítást jelez a tartalék játékvezető.
17:44 | live

44' Németh tarolta le Kutit, sárga lap!
17:42 | live

43' Egy Loki-lehetőség: Bódi lágy beadását Takács erőtlenül fejelte a kapus kezei közé.
17:39 | live

40' Bódi szöglete minden debreceni előtt elsuhant a kapu torkában.
17:38 | live

39' Takács csúsztatott kapura, természetesen lesről.
17:37 | live

Kiegészültek a dorogiak, visszatért a sérült játékos.
17:35 | live

36' Bódi gurította le a szabadrúgást Jovanovicnak, aki eléggé mellé lőtt 18 méterről.
17:33 | live

34' Sérülés miatt áll a játék, az egyik dorogi fekszik a földön, ápolják.
17:30 | live

30' Könyves harcolt a labdáért, a játékszer a kifutó kapusról a hátvédre pattant, onnan pedig a kapu mellé.
17:29 | live

30' Varga Kevin adott be a bal szélről, de nagyon mély volt a labdája, a kapus kezében landolt.
17:27 | live

Nagyon gyenge színvonalú mérkőzést látunk.
17:24 | live

25' Egy távoli Németh Ádám-lövés szállt nagyon fölé.
17:23 | live

23' Bódi akasztott meg egy kontrát hátulról, szabálytalanul, sárga lett a jutalma.
17:19 | live

20' Újra Varga próbálkozott meg egy távoli lövéssel, a labdája két méterrel ment el a dorogi kapu jobb oldala mellett.
17:17 | live

Közben az eső átváltott havas esőre, nem éppen ideális futballidő van.

18' Takács Tamást sokadjára állítják meg lesen.
17:14 | live

Most többet van a dorogiaknál a labda.
17:11 | live

12' Varga Kevin lőtt 17-ről, de estében, ezért jócskán fölé szállt a labda.
17:10 | live

10' Ez is ziccer volt! Vígh zavartalanul lőhetett, 5 méterről nem találta el a kaput.
17:08 | live

8' A meccs eddigi legnagyobb helyzete, Bódi remek passzát Varga Kevin ziccerben középről a kapusba vágta!
17:07 | live

7' Mészáros Áron lőtt kapura, Nagy Sándornak kapaszkodnia kellett, hogy kiszedje a labdát a léc alól.
17:06 | live

6' Tőzsér beadása került Takács elé, aki a sarokba lőtt, de lesen állt, ezért marad a 0-0.
17:02 | live

Egy maroknyi dorogi szurkoló jött el a cívisvárosba, hangosan szurkolnak és verik a dobot. A hazaiak csendben vannak.
17:00 | live

1' A DVSC kezdte a játékot.
16:59 | live

Az alapcsapatból a debrecenieknél Szatmárit Mészáros helyettesíti, Bényeit pedig Kuti.
16:58 | live

A DVSC tiszta piros szerelésben, a vendégek fehérben játszanak majd.

Jönnek ki a csapatok, kb. 1500-an lehetünk a stadionban.
16:57 | live

Hideg, esős időben kerül sor a Magyar Kupa-mérkőzésre a Loki és a Dorog között.

Debrecen, Nagyerdei Stadion, 800 néző. V.: Németh Á. (Ring Gy., Tóth II. V.).

DVSC: Nagy, Kinyik, Tőzsér, Ferenczi, Kuti, Mészáros N., Takács, Varga, Bódi, Könyves, Jovanovic. Vezetőedző: Herczeg András.

Dorogi FC: Zima, Németh, Városi, Mészáros Á., Vígh, Kovács, Csató, Kitl, Bora, Szalai, Tamás. Vezetőedző: Schindler Szabolcs.

Gólszerző: Kinyik (1-0) az 56., Kovács (1-1) a 64., Mészáros (1-2) a 81. percben.

Sárga lap: Bódi a 23., Németh a 44., Kinyik a 62., Kitl a 68., Takács a 85. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Bódi helyett Tabakovic a félidőben, Varga helyett Sós az 56., Városi helyett Nagyházi a 70., Kuti helyett Tisza a 71., Vígh helyett Sitku a 76., Kovács helyett Grabant a 79. percben.

Fotó: Derencsényi István
Debrecen - A hosszú téli álom után „kitavaszodik” a magyar futballban, kedden kupamérkőzést játszik a Loki. Bár az időjárás egyáltalán nem azt ígéri, a héten beköszönt a kikelet a honi labdarúgásban, ugyanis hét közben Magyar Kupa-találkozókat rendeznek, szombaton pedig már az első idei bajnoki f...

Budapest - Két és fél hónap szünet után a héten folytatódnak a magyar klubfutball küzdelmei, elsőként kedden és szerdán a Magyar Kupa nyolcaddöntőjének első mérkőzéseit rendezik, a legjobb 16 között hét élvonalbeli együttes érdekelt. Az biztos, hogy három év után új győztes avatnak, mivel az elmú...