Nagy kint a kapuból, a tizenhatoson kívül, Rácz szemfülesen 4 méterről a kapuba rúgta a labdát.

Passzolgatás, sok hibával, a vendégeknek nem sürgős.
18:51 | live

Kirúgás.

Elcselezgette a vendégcsapat a labdát a szögletzászló körül.
18:50 | live

4 perc hosszabbítás.
18:49 | live

90' Arabuli le, Maisure fel.

89' Bereczki cselezgetett és szögletet harcolt ki, de rossz lett, kivágták a védők.
18:47 | live

A vendégdrukkerek éltetik a csapatot, míg a Loki B-középből szól a "%#@ gyenge"!
18:46 | live

DVSC-Balmazújváros 0-1

Egy gyors támadás végén a bal oldalról belőtt labdát az üresen kapu elé robbanó Arabuli lőtte 5 méterről a hálóba.
18:45 | live

87' Érett a gól, be is lőtte Arabuli.
18:44 | live

85' Arabuliról lemaradtak a Loki védők, 13 méterről lőtt a kapu mellé senkitől sem zavartatva magát.
18:43 | live

83' Kinyik is kapott egy sárgát. Visszahúzta az ellenfél középpályán meglóduló játékosát.
18:41 | live

Bódi helyett Bereczki a pályán.

81' Sürgős lehet a Lokinak, Bódi 30 méterről lőtt sokkal a kapu fölé. Nem volt lövőhelyzet és tér is volt a Loki 27ese előtt.
18:39 | live

80' Egy végigvitt Balmaz akció végén Rudolf lövés gyanánt Nagy kezébe gurította a labdát 10 méterről, éles szögből.
18:37 | live

78' Bényei pöckölte szögletre Sigér elől a labdát.
18:36 | live

77' Eseménytelen percek, küzdelem a pályán, sok hibával, egyik kapu sem volt veszélyben.
18:32 | live

Andric le, Rácz fel.

73' Tőzsér kapásból lőtt 26 méterről, éppencsak fölé tudta nyomni a labdát Horváth.
18:31 | live

Habovda sárgát kapott, Könyvest buktatta a kaputól 35 méterre.

70' Újváros megfogta a felsőbe tartozó labdát., a szögletzászló mellől a beadásra ketten is rajtoltak.
18:26 | live

67' Takács lent a földön, két ember közrefogta és lekönyökölték a Loki 20asát.
18:25 | live

66' Eltaláltuk Horváthnak a kaput, Tabakovic 20 méterről emelt kapura, könnyű zsákmány volt.
18:24 | live

65' Bosszankodnak a Loki játélkosai és a közönség. Feszült a meccs, ha esik egy vendégjátékos, hatalmas kiáltás és fetrengés.
18:22 | live

63' Varga le, Tabakovic fel.
18:21 | live

Hatalmas fütty a Loki B-középből.
18:20 | live

Zsiga le, Rudolf fel.

60' Bényei is besárgult. A félpályán szabálytalankodott.
18:19 | live

Szatmári sárgát kapott. Vajda ellen szabálytalankodott.
18:18 | live

58' Nagy Sándor és Andric sárgát kapott, komoly kakaskodás volt a Loki kapuja előtt.
18:17 | live

56' Kapufa mentett, köszönet után lövés 10 méterről Zsoma ment végig a szélen beadta a labdát, majd a kipattanót 8 méterről, üres volt a kapu.
18:15 | live

A vendég drukkerek úgy 50-en bíztatják a csapatukat.
18:14 | live

54' Bényei szerzett labdát a térfele közepén, majd két látványos csellel a félpályán volt, ott Bódinak, Bódi Filinek, aki 35 mézterről értetetlen módon lőtt mellé.
18:11 | live

52' Barna cselezte be magát az alapvonalig a tizenhatoson belül, beadása már nem sikerült, sok védő között csak Tőzsér volt, ő nem jutott lövéshez.
18:10 | live

50' Ulit ápolják a pályán, összeesett egy ütközésnél a tizenhatos sarkán.
18:08 | live

48' Zsiga sárgát kapott.
18:05 | live

Cserélt a Loki. Nagy helyett Takács. A Loki kezdte a félidőt.

17:48 | live

Vége a félidőnek. DVSC-Balmazújváros 0-0

45' Vendég szabad a szögletzászló elől, Tőzsér kifejelte a labdát.
17:47 | live

43' Nagy bravúr, kifutva a kapuból lépéselőnyben volt a támadóval a labdára. Előbb ért oda mint Arabuli, kirúgta a labdát a mezőnybe. Mindez 22 méterre volt a kaputól.
17:46 | live

42' Tőzsér szabadja 20 méterről az alapvonal mellől, a hosszúra beívelt labdát kirúgták a védők. Kontrából Zsiga lódult meg, a kaputól 16 méterre lőtt, fölé.
17:44 | live

41' Arabuli lába sült el 12 méterről. Laposan nagyerővel lőtt kapura, Nagy keze között elment a labda, a fenekében akadt el.
17:43 | live

40' Hangorkán a vendégszektorból, felváltva vezetik támadásaikat a csapatok, helyzet nincs.
17:41 | live

37' Tőzsér készítette le Bényeinek a labdát lövésre a kaputól 24 méterre, éppen fölé ment a labda.
17:39 | live

1824 a hivatalos nézőszám.
17:37 | live

33' Bódi 25 méterről lőtt a kapu fölé, előtte tetszetős Loki támadás, sok passzal, látványos cselekkel. Taps a közönségtől.
17:32 | live

30' Loki szöglet. Bódi beívelését a hazaiak kapu mellé pöckölték.

A bedobásra mentettek a vendégek a félpályánál.
17:30 | live

28' Vendég szabad 30 méterről.

6' Bényei egy jó belépéssel szögletre mentett egy beadást. Ismét hosszas előkészület, az érkező vendégjátékos Szatmári szögletől, majd Skapura fejelt 10 méterről.
17:27 | live

24' Hosszas passzolgatás után Varga rúgása mellé és fölé szállt a kapunak. Nem találta a lövőhelyzet.
17:25 | live

22' Középmagasan a kapu elé tett labdát rúgott ki Szatmári.
17:23 | live

20' Meddő Loki fölény után kirúgás a Balmaznak. Most a Loki van beszorulóban, igaz, nincs helyzet a vendégeknél.
17:21 | live

17' Hosszas cselezgetés és passzok után Varga cselez.
17:18 | live

15' Ezek a Loki percei, a vendégek térfelén folyik a játék, a tizenhatoson belülre nem tud.
17:17 | live

13' Zsiga pillanatai: előbb a jobb szélen ment el, majd a bepasszába Bényei lépett bele, de visszakapta a labdát, még egy bepassz, megint Bényei lábában akadt el, ismét visszakerült a balmazújvárosi játékoshoz, aki 22 méterről fölé lőtt.
17:14 | live

30 méterről Balmaz szabaddrúgás, a kapu elé tett labdát a Loki védők kivágták.
17:13 | live

10' Kezd fölénybe kerülni a Balmaz, a Loki labdát veszít a vendég térfél elején, pontatlanok a passzok, a vendégek eljutnak a Loki kapuja előterébe. Igaz, helyzet nincs.
17:10 | live

Vajda lőtt 22 méterről magasan Nagy kapuja fölé.

Gólhelyzet azonban nincs.

7' Aktív, pörgős a meccs, sok passz, sok futás.
17:09 | live

5' Labda jobb szélen, az utolsó lépésnél hosszan tolta meg a labdát, Filip elé került és kikísérte a labdát az alapvonalon túlra. Vesztés egy rossz passz után a Balmaz térfél közepén, Andrics megkapta a félpályán a labdát, végigszáguld.
17:06 | live

3' Galmaz szöglet, miután a beadásba beleléptek. A hatalmas előkészület uttán oldalhálót lőtt a pontrúgó.
17:04 | live

1' Bódi csent labdát a kezdés utrán vezette az alapvonalig, ott szerelték, szöglet. A laposan belőtt labdát Kinyik próbálta 6 méterről kapuba sarkazni. A labda elakadt a sok lábban.
17:02 | live

A vendégek kezdenek.

Lázár Bence emlékére egyperces gyászszünettel a meccs előtt.
17:01 | live

A vendégdrukkerek rázendítettek az Újváros, Újváros...
16:59 | live

A vendégek tiszta fehérben, míg a DVSC tiszta pirosban.

Érkeznek a csapatok.
16:52 | live

A Loki egyébként olyan összeállításban kezd, amilyenben még tétmeccsen soha nem lépett pályára. A debreceniek kezdőcsapatában van Barna Szabolcs, Varga Kevin és Nagy Kevin. A kispadon van Mészáros, Takács, Sós és Tabakovics is.
16:51 | live

A stadionba tartva összefutottam a vendégek B-közép tagjaival. Zászlóikkal és dobbal felszerelkezve igyekeztek bejutni, és mint az a vendégszektorból már olykor hallatszik is, be is jutottak. Azt mondják, hogy mikor máskor, ha nem most kell elkapni a "nagytestvér" grabancát, hiszen a hétközi magyar kupa fordulójában gyenge játékkal maradtak alaul az NBII-es Dorog ellen hazai pályán, tehát nincs együtt a csapat. Eredmény?Egy, vagy két góllal nyer a vendéggárda.
16:48 | live

A Lokit a debreceni csapat legsikeresebebb időszakában erősítő Rudolf Gergelyt is soraiban tudja a Balmaz. Míg a Lokiban lényegében nem volt játékosmozgás.

A Balmazújváros csapata új igazolásokkal készült az idényre.

A DVSC a bajnoki tabella harmadik helyen kezdi az idényt, míg a vendégek jelenleg a kiesést jelentő 11. helyen teleltek.
16:45 | live

Mindkét csapat befejezte a bemelegítést, éppen most vonulnak az öltözőbe a játékosok. A lelátókon néhány százan dideregnek, beszélgetnek, de a stadionba jövet sokan tartottak a sportesemény helyszíne felé.

A tél eddigi leghidegebb napján kezdődik a labdarúgó NBI tavaszi idénye. A Nagyerdei Stadionban a DVSC fogadja a Balmazújvárois csapatát.

Debrecen, Nagyerdei Stadion, 1824 néző. V.: Erdős J. (Farkas B.)

DVSC: DVSC: Nagy – Kinyik, Szatmári, Barna, Bényei – Varga K, Filip, Tőzsér, Bódi – Könyves, Norbert. Vezetőedző: Herczeg András

Balmazújváros: Horváth L. – Habovda, Póti, Tamás L., Uzoma – Vajda, Sigér, Haris, Zsiga – Andrics, Arabuli. Vezetőedző: Horváth Ferenc. Vezetőedző: Horváth Ferenc

Gólszerző: Arabuli a 87., Rácz a 90. percben.

Sárga lap: Zsiga a 48. percben, Szatmári és Bényei a 60., Habovda a 70., Kinyik a 83. percben.

Kiállítás:

Csere: Nagy helyett Takács a 45., Zsiga helyett Rudolf a 60., Varga helyett Tabakovic a 63., Andric helyett Rácz a 73., Bódi helyett Bereczki a 81., Arabuli helyett Maisure a 90. percben.

Ön szerint hányadik helyen végez a DVSC a 2017/2018-as szezonban?

Ön szerint hányadik helyen végez a Balmazújváros a 2017/2018-as szezonban?

Fotó: Matey István
Debrecen - A DVSC kikapott a Magyar Kupában, de hétvégén a bajnokságban szeretne győzelemmel rajtolni. Meglepő vereségbe szaladt bele hazai pályán a Debrecen a Magyar Kupában: a piros-fehérek 2–1-re elvesztették az NB II-es Dorog elleni nyolcaddöntőt. Herczeg András legénysége szombaton 17 órától...