Gyulaházi győzelem

Egy mérkőzést rendeztek szerdán a labdarúgó megyei első osztály Brekk Fitness csoportjában, amelyen a gyulaháziak legyőzték a csengerieket.

Gyulaháza–Csenger   2–0 (0–0)

Gyulaháza, 200 néző, v.: Kristán. Gyulaháza: Tóth Sz. – Tóth T., Gáti, Szentmiklósi (Takács), Papp, Deák, Peti, Bombera (Éles), Tóth G., Szabó G., Varga J. Edző: Bardi Attila. Csenger: Gere – Boros, Mándi, Horváth, Országh, Nyerges O., Zámbó, Tóth Z. (Nyerges D.), Szabó L. (Csontos), Katona (Lőrincz), Mihók (Szilágyi). Edző: Molnár Csaba. A hazai csapat az első félidőben játszott jól, a másodikban pedig eredményesen. Gól: Varga J., Szabó G. Ifi: 3–4.

Bardi  Attila:A tiszta gólhelyzetek alapján nagyobb különbségű győzelmet arathattunk volna.

Molnár  Csaba: A második félidei játékunk alapján nem érdemeltünk vereséget, de az a csapat nem szerezhet pontot, amelyik a tizenegyest sem tudja berúgni.