Gyógyítás, nevelés, művészet – diplomaosztó az Egyetemen

Akt.:
Gyógyítás, nevelés, művészet – diplomaosztó az Egyetemen
Debrecen – E hétvégén megkezdődik a nyári diplomaosztó ünnepségek sorozata a Debreceni Egyetemen.

Szombaton az orvosi, valamint a gyermeknevelési és felnőttképzési karon adják át az okleveleket, vasárnap pedig gyógyszerészeket és zeneművészeket, -tanárokat avatnak az egyetemen. A végzők névsorát – az intézmény közlése alapján – alább ismertetjük.

Általános Orvostudományi Kar
2011. június 18., szombat, 10 óra, díszudvar

Általános orvos szak végző hallgatói

Aaser Silje Elisabeth, Abu-Tume Abed El-Hakem, Adamu Hyelhirra, Ahmed Nayab, Ajir Ramin, Alatamin Nasrin, Arrestad Maren Bjerke, Bar Alon , Barazandeh Negar, Ben Shalom Netanel, Bene József, Ben-Zvi Lior Mordechay, Bjelke Oyvind, Boguslavsky Alexander, Borodetsky Vladimir, Burai Ágnes Ninon, Chang Hsiao-Yun, Cozacov Yaniv, Csabalik Richárd, Darwish Sarah Mazin Sabri, Deák Judit Blanka, Dezső Dóra, El Mugrabi Nadal, Emami Arash, Engler Ildikó, Eran-Drumer Yaara, Eversheim Kristin, Fazzi Mona, Ferster Hezi, Filesch Daniel Alexander, Firestein Nave, Frostadóttir ?orger?ur Drífa, Fux Arik Arye, Gohmann Robin Fabian, Golzar Ghoshoni Shojaaddin, Grisaru Maya, Hamzic Lejla, Hendrik Zoltán, Herceg Mónika, Hersh Nir, Hilely Assaf, Horvárth Nóra, Ioannou Anna, Iski Gabriella, Johannessen Josefin, Kacsala Ákos, Kárai Bettina, Kask Ogenblad Evelina Louise, Kaur Dilraj, Keret Ophir, Kia Moberhan Meybod, Kozma Mariann, Kristóf Endre Károly, Kupecz Ildikó, Last Omer, Lőrincz László, Magyar Viktória Gabriella, Manassa Elias, Manos Edan, Meidan Roy, Merenzon Mariana, Nagy Péter Ferenc, Nussinovitch Hanan, Onwasigwe Ebubechukwu Nnaemeka, Pais Naama, Peled Chilaf, Pósfai Éva, Raviv Oshrat, Rayman Shlomi, Roland Silje, Safadi Tariq, Saigal Priyanka, Schlachter Krisztina, Sheinis Vadim, Shelly Shahar , Simon Andrea, Slijper Yael, Sofer Asaf Yosef, Solliway Omer, Straesser Christina, Szabó Levente, Takács Milán, Takács Zoltán, Teiringer Nóra, Tóth Péter Balázs, Umar Sadiq Firdausi, Vardy Shelly, Yalon Tal, Yisa-Doko Salamtu Azara Ladi, Zahalka Abd Ellateaf, Zilberman Itamar, Zoker David Roy

Gyermeknevelési és Felnőttképzési Kar
2011. június 18., szombat, 14 óra, díszudvar

Pedagógus szakvizsga szakirányú továbbképzési szak

Differenciáló, fejlesztő pedagógiai ismeretek
Bacskai Sándorné, Bagdi Margit, Baier Gabriella, Dudásné Tilles Mónika, Gábor Sándorné, Gálné Almási Beáta, Gyönyörű Margit, Kiriminé Kovács Hajnalka, Komáromi Tiborné, Kozmáné Dudás Éva, Környeiné Hermann Ágnes, Lábas Anikó, Márián Blanka, Mihalikné Erdei Mária, Mikené Kutás Tünde, Molnár Erzsébet, Nagyné Bodácska Éva, Oláhné Rácz Tünde, Papp Éva, Péter Éva, Pethéné Ujhelyi Marianna, Piroskáné Borbély Mária, Szakácsné Bene Ildikó, Szaszákné Krajnyák Anita

Gyermek-, ifjúság és családvédelem pedagógiája

Durayné Környei Emese, Kovácsné Megyesi Irén, Szuromi Lászlóné, Valastyánné Nagy Julianna

 

Kommunikáció és beszédfejlesztő pedagógia

Ádám Attiláné, Balogh Sándorné, Fodorné Muhari Nikoletta, Juhászné Gereben Ildikó, Lázárné Molnár Edit, Leskuné Orosz Ágnes, Oláhné Molnár Hajnalka, Sivák Attiláné, Szögi Zsoltné, Urbánné Nagyváradi Krisztina, Varga Antalné

Fejlesztőpedagógus szakirányú továbbképzési szak

Bakti Judit, Balázs Lászlóné, Barakné Horváth Eszter, Barát Szabina, Bartha Ágnes, Bereczné Szabó Judit, Bindáné Lázár Katalin, Bucskóné Magyar Ildikó, Bundáné Szabó Zsuzsanna, Buzai Jánosné, Csuporné Tóth Ágnes, Czifra Edit, Domány Anikó, dr. Szathmáry Jánosné, Gavaldik Éva, Gulyásné Dócs Krisztina, Hárs Mária, Juhászné Tóth Loretta, Juhászné Völcsek Mária, Kathi Imréné, Király Jánosné, Kissné Fekete Mariann, Kissné Rácz Ildikó, Kondor Éva, Kövécsné Törzsök Dóra, László Margit, Lipóczi Tamásné, Lukács Adél, Madai Anita, Mártháné Tóth Bernadett, Méhész Balázs, Mócsány Rozália, Molnár Bertalanné, Nagy Jánosné, Nagy Viktória, Novák Enikő, Oláh Györgyné, Orosz Tamásné, Oroszné Tordai Andrea, Pap Sándor Józsefné, Pásztor Erzsébet, Petrákné Daróczi Enikő, Petrovszskiné Krizsán Adrienn, Pócsi Józsefné, Polonkainé Szabó Marianna, Pongó Ottóné, Radácsi Jánosné, Rausch Bernadett, Sárga Anikó, Simkó Sarolta, Soltészné Kovács Zita, Somlyainé Tóth Tímea, Szabóné Balogh Éva, Szabóné Sánta Katalin, Szegőné Bene Anita, Szép Zsuzsanna, Szőllősi Alexandra, Tarczyiné Alföldi Anikó, Tóth Gáborné, Tóth Márta, Tóthné Farkas Ágnes, Tóthné Papp Anikó, Tóthné Szojka Marianna, Varga Miklósné, Veisz Jánosné, Vértesné Jónás Erika

Család- és gyermekvédelem szakos pedagógus szakirányú továbbképzési szak

Ádámszki Tímea, Baráth Gyuláné, Fülöpné Pető Aranka, Kovács Gábor Tamás, László Mónika, Pócsik Alexandra Beatrix, Siró Jánosné, Szilágyi Sándor

Szociális menedzser szakirányú továbbképzési szak

Derecskei Erzsébet, dr. Pilcsákné Gulyás Erika, Gálné Pataki Gabriella, Gondos Gabriella, Maximovits Györgyné, Molnár Lászlóné, Ujvári Ágnes, Varga Brigitta, Varga Csaba

E-learning tanácsadó szakirányú továbbképzési szak

Egerer Zsuzsanna, Horváth László, Margitai Istvánné, Martinkovits Katalin, Szikora Lászlóné, Szilágyiné Buzsáki Rita

Csecsemő- és gyermeknevelő- gondozó felsőfokú szakképzés

Nappali tagozat
Baranyai Anna, Csíki Borbála Anna, Dombrádi Éva, Földi Júlia, Garai Veronika, Gulyás Edit, Kocsis Anita, Kovács Dalma, Lós Henrietta, Molnár Erika, Nádasdi Judit, Perge Brigitta, Pető Boglárka, Szenka Enikő, Szirkó Judit, Téglási Nikolett, Tóth Fruzsina, Tóth Mária, Vas Éva, Vecsei Szilvia, Veres Evelin

Levelező tagozat
Balogh Erzsébet, Balogh Istvánné, Baranyi Anikó, Berkó Tamara Erzsébet, Boros Szilvia, Borsi-Szabó Georgina, Boruzs Beáta Nóra, Czaga Zsófia, Gombosné Bíró Erika, Harmati Enikő, Kádár Kinga, Karlovits Péterné Szilágyi Krisztina, Kiss Brigitta, Kiss Józsefné, Kiss Sándor Zoltánné, Kissné Pelei Ildikó, Komádi Brigitta, Kovács Éva, Kovácsné Katona Éva, Lakatos Klaudia, Maticu Filobeta Karolina, Molnár Györgyi, Murguly Zsuzsanna, Nagy Mária, Nagy Viktória, Nagyné Boros Edit, Németi Márta, Oláhné Szabados Márta, Pap Ágnes, Pellesné Lóránt Mónika, Rózsa Hajnal Noémi, Szarka Judit, Szilágyi Anikó, Szimáné Szilágyi Edit, Szirányiné Sőrés Anita, Szirmainé Köteles Erzsébet, Vargáné Farkas Erika, Varró Marietta, Zelenkáné Péter Melinda

Andragógia szak

Nappali tagozat
Ádámku Renáta, Árva Henrietta, Bárány Eszter, Erdős Dóra, Gyurján Adrienn, Kapcsos Réka, Kovács György Zoltán, Ozsvárt Csilla, Veres Éva Renáta, Zágonyi Rita

Levelező tagozat
Alföldi-Lakatos Gábor, Balogh László, Bujdos Erika, Debreceniné Nagy Éva, Dobos Írisz Ilona, dr. Uzonyiné Lévai Katalin, Eszesné Hevesi Szilvia, Faragóné Nyíri Ágnes, Fodor Bernadett, Gere-Hudy Andrea, Győrfi Beáta, Hajdu Sándorné, Harangi Ildikó, Hunyadi Mihályné, Lelesz Bettina, Molnár Anita, Nagyházi Tamás Dezső, Nyíri-Nagy Ágnes Eszter, Nyusti György, Pohly Szilvia Magdolna, Sebestyénné Csordás Tímea, Somogyi Zoltán, Szabó Edit Margit, Szabó Mihályné, Szabó Zsolt, Szalkainé Tarcsai Melinda, Szűcs Csaba Tamás, Tajtiné Szabó Anna, Váradi Zoltán

Óvodapedagógus szak

Nappali tagozat
Apai Edina Annamária, Balogh Mariann, Bartha Barbara, Cselényi Judit, Gráf Lilla, Lovász Anita, Magyar Anett, Mészáros Ildikó, Péter Renáta, Polyák Renáta, Simon Melinda, Tóth Edit, Tóth Regina, Vasné Szilágyi Klarissza
Levelező tagozat
Bagosi Viktória, Balogh Éva, Bodnárné Nagy Mária Erika, Bun Csilla, Csete Ilona, Csizmadia Rita, Gurbánné Pásztor Barbara Lilla, Kapiné Fülep Tünde, Katona Erzsébet, Marsi Noémi, Mercsné Lakatos Tímea, Nagyné Szűcs Tünde, Tóth Katinka, Tóth Gabriella, Vargáné Puskás Andrea, Vargáné Szilágyi Mária, Vizniczkiné Kiss Klaudia Éva, Ványi Melinda

Szociálpedagógia szak

Nappali tagozat
Baranyi Beatrix, Domokos Georgina, Polyák Melinda, Szőke Zsófia Zsuzsanna, Veres Ágnes

Emberierőforrás-tanácsadó levelező tagozat (MA)

Agud Brigitta, Bánhidi József László, Berta Barbara, Bojti Zsolt, Boronkai József, Boronkainé Báji Anita, Csogány Csilla, Csongár Anita Erzsébet, Elekné Antos Judit, Farkas Szilvia, Fodorné Bernáth Mariann, Horváth Márta, Juhász Róbert, Kecskés Borbála, Kertész Pál Csaba, Kerülő Bernadett, Kis Andrea, Kiss Tamás, Koponyás Ágota, Kovács-Tőzsér Veronika, Kurucz Hajnalka, Majancsik Kinga, Moncsek Anita Zsuzsa, Mosolygó Marietta, Nagy Csilla, Nagy Helga, Pókáné Kiss Anita, Rédai Zoltánné, Ribáné Galovicz Zsuzsanna Mária, Sándor Judit, Somogyi Arnoldné, Szabó Zsófia, Szabó Szilvia, Szakadáth László György, Szokai Dánielné, Szőllősi Klára, Tokárné Batka Mária, Tóth János Tamás, Virágné Elek Piroska, Völfli Tibor

Gyógyszerésztudományi Kar végző hallgatói
2011. június 19., vasárnap, 11 óra, aula

Aryafar Shafagh, Bagi Nikolett Brigitta, Balázs Péter Balázs, Balogh Bella, Bene Tímea, Berecz Orsolya, Berényi Réka Renáta, Béres Gabriella, Bonyár Ágnes, Dargai Emese Rita, Dobos Anikó, Ebrahimi Fatemeh, Fábián Terézia, Farkas Viktor, Horváth Zsuzsanna, Hudivók Zoltán, Iván Bernadett, Jakab Mihály, Kapin Kornélia, Kemecsei Erika, Kerek Zsolt, Kicsák Balázs, Kis Gábor, Kiss Emese, Kovács Enikő, Körmendy Adrienn, Kun Gábor Péter, Kun Lajos Tamás, Kurdits Tamásné, Kurucz Vivien, Leiter Anett, Magos Judit, Magyar Ildikó, Máté Gábor, Mező Renáta, Molnár Dávid, Molnár Róbert Dávid, Molnár Szandra, Nguyen Minh Nhat, Nochta Attila, Oláh Andrea, Oláh Gábor, Pataki Lajos, Péter Csilla, Radics Kinga, Reményi Annamária, Réti-Nagy Katalin, Riskó Mária Adrienn, Sikora Ádám, Soós Mária, Szabó Gergő, Szabó Rita, Szanyi Tibor, Széles Attila, Szikszay László, Szuromi Erika, Tatár Tímea Zsófia, Tógyer Melinda, Torzsás Renáta, Tóth Ádám, Tóth Dóra, Tóth Judit, Varga Ilona, Végh Róbert Ferenc, Vincze Ádám, Zsóka István

Zeneművészeti kar, végző hallgatók
2011. június 19., vasárnap, 14 óra, Liszt-terem

Előadóművészet alapszak

Alvári Bettina, Binda Balázs Zsolt, Boczán Zsófia, Császár András, Donkó Imre, Dóry Zsuzsa, Dudás Nóra, Halász Illés Árpád, Harsányi Tamás, Jakab Lászlóné, Kiss Alexandra Enikő, Kovács Erika Krisztina, Kovács Viktória, Krémer Nóra Lili, Lakatos Gergely Zsolt, Major Bence, Mitru Tímea, Moldován Tekla Mária, Nagy Ákos, Nagy Judit Katalin, Pfaff Erika, Pipis Zoltán, Szitás Tamás, Szűcs Magdaléna, Viczai Eszter Piroska, Zsarkó Dénes Zoltán

Szakirányú továbbképzés

Csonka László, Horváth István, Kismarjai Lilla, Méhesné Fadgyas Margit, Molnár Andrea, Nagypálné Dienes Erika, Radovics-Méder Lili, Rózsár Brigitta, Solymosi Attila, Tündik Judit, Vatainé Facsar Veronika

Főiskolai

Bogya Kis Áron, Ködöböcz Katinka, Zilai Mátyás

Művész MA

Fejes Márton, Koppányi Zsolt, Kovács Ferenc, Réthy-Fercsik Szilvia, Rixer Krisztián, Sárvári József, Szalóky Béla, Varga Zsolt

Zenetanár MA

Bajzáth Linda, Bányai Diána, Fretyán Nikolett, Linzenbold Gábor

Egyetemi tagozat

Bauer Márta, Borbás Márta, Cseh Ákos, Dorcsin Attila, Elischer Balázs, Gadár Ágnes, Halmai Ágnes, Kajtár László, Kéménczy Antal, Kolát Attila, Szilágyi Valéria, Tóth Róbert Károly

Zeneművész-tanár

Réthy-Fercsik Szilvia, Seleljo Erzsébet, Varga Zsolt

Címkék: ,







hirdet�s