A labdarúgó NB II Keleti csoportjának  29. fordulójában a Bőcs egy pontot szerzett, az MSE viszont kikapott.

Bőcs Sport – Hajdúböszörményi TE 1-1 (1-1)

Mezőkövesd, 100 néző. V.: Oláh.

Bőcs: Trepák – Bokros, Sipos, Molnár, Tóth K. – Konate, Ur (Mbei, 69.), Bakos (Manulucci, 40.), Nyírcsák, Zsarnai (Urbancsik, 74.) – Urbin. Szakmai igazgató: Tóth László.

Hajdúböszörmény: Tóth – Király, Póti, Arnóczki, Papp – Cosmin (Andorkó, 73.), Bogdanovics, Nagy, Kiss – Lovas, Bellon (Balás, 59., Simtchatcha, 80.). Edző: Lajos Ferenc.

35. perc: Lovas jobboldali, 28 méteres szabadrúgása után Cosmin fején megpattanva jutott a kapuba a labda, 0-1.
45. perc: Zsarnai forgolódott a 16-oson belül, majd fordulásból, 10 méterről a kapu jobb oldalába lőtt, 1-1.

Jók: Sipos, Bokros, Molnár, Konate, ill. senki.

Tóth László: – A mérkőzésen nagyon sok helyzetet dolgoztunk ki, amiket ki is hagytunk. Ez jellemzett bennünket a tavasz folyamán, aminek meg is lett az eredménye.
Lajos Ferenc: – Nem érdemeltük volna meg a győzelmet, az iksznek is örülhetünk.

Vecsés FC – Mezőkövesd-Zsóry SE 1-0 (0-0)
Vecsés, 300 néző. V.: Iványi.

Vecsés: Gyenes – Könczey, Máj, Vasas, Erdei (Radnai, 85.) – Fritz, Kiss (Ponczok, 75.), Zana, Lannert – Horváth, Piros (Bojtor, 46.). Edző: Détári Lajos.
Mezőkövesd: Szántai – Kaszás (Haburcsák, 66.), Vámosi, Elek, Éles – Hegedüs, Bagi, Sivák, Török (Bogdány, 50.) – Jeremiás (Szabó V., 56.), Husaník. Edző: Huszák Géza.

35. perc: Zana megkapta második sárga lapját hátulról való becsúszásért, így a játékvezető kiállította.
52. perc: Horváth szerzett labdát a Mezőkövesd térfelének közepén, egy csel után lövésre szánta el magát 28 méterről, s a labda a kapu bal felső sarkába vágódott, 1-0.

Jók: az egész csapat, ill. senki.

Détári Lajos: – Gratulálok a csapatomnak, csak szuperlatívuszokban tudok beszélni a játékosokról, köszönet mindegyiküknek.
Huszák Géza: – Támadójátékunk a nullával volt egyenlő.