NB II

2020.02.17. 13:30

„Sajnálom a játékosaimat, ugyanis az első félidőben nagyszerűen játszottunk”

A labdarúgó NB II, 24. fordulójában döntetlent játszott a Kazincbarcikai SC csapata.

Fotó: Bujdos Tibor

Kazincbarcikai SC – WKW ETO FC Győr 2-2 (2-1)

Putnok, 250 néző. V.: Ducsai (ifj. Varga G., Kovács II. G.)

Kazincbarcikai SC: Horváth L. (Fila, 63.) – Heil, Szűcs K., Fótyik, Farkas A. – Toma, Krausz, Géringer T., Korbély (Mitruscsák, 59.) – Oldal (Fekete Á., 72.), Kovác. Vezetőedző: Dzurják József.

WKW ETO FC Győr: Gyurákovics – Kovács K., Dvorschák (Kiss M., 75.), Gengeliczki, Fejes A. – Bagi, Simon Á., Andric – Gaál B. (Simon A., 68.), Horváth Z. (Lovrencsics B., 68.), Vashkeba. Vezetőedző: Kondás Elemér.

25. perc: Vendég szöglet után vezetett kontrát a Barcika: Kovác, Toma, Oldal volt a labda útja a jobb oldalon, majd középen Kovác kapta meg a játékszert, és az akció végén 5 méterről a kapu közepébe gurított, 1-0.

40. perc: Toma baloldali szabadrúgását követően Krausz fejelte a bal felső sarokba a labdát, 2-0.

44. perc: A vendégek baloldali beadása után röviden szabadítottak fel a barcikaiak, a labda az üresen maradt Vashkebához került, aki a kapuba lőtt, 2-1.

92. perc: Fila hárított egy győri lövést bravúrral, a labda Tomára pattant a 16-oson belül, a játékvezetői asszisztens kezezést jelzett, a főnöke pedig ezt követően 11-est ítélt, majd a piros lapot mutatta fel a hazai játékosnak. A büntetőt Andric a kapu bal oldalába lőtte, 2-2.

Jók: Toma, Krausz, Horváth, ill. Andric, Horváth Z.

Dzurják József: – Sajnálom a játékosaimat, ugyanis az első félidőben nagyszerűen játszottunk. A szünet után hatalmas erővel küzdöttünk, és megnyerhettük volna a mérkőzést. Nem sikerült, mert a hosszabbításban ajándék tizenegyest kaptak a vendégek, egyszerűen nevetséges esetnek tűnt. A játékosomnak nem a kezét, hanem az arcát találta el a labda...

Kondás Elemér: – Küzdelmes, változatos és fordulatos mérkőzést játszottunk. Az első félidőt átaludtuk, de szerencsére az utolsó pillanatokban szereztünk egy gólt. A második félidőt végig támadtuk, rengeteg helyzetet dolgoztunk ki, de a jobbnál jobb lehetőségeket is elhibáztuk. Mérkőzéslabdánk is volt, de elhibáztuk.