Labdarúgó NB II – „Gratulálok mindkét együttesnek, jó meccset játszottunk”

© Fotó: cigandse.hu / Fodor Balázs
Cigánd – A labdarúgó NB II 22. fordulójában hazai környezetben játszott vasárnap a Cigánd.

Cigánd SE – Ceglédi VSE 1-2 (0-1)

Cigánd, 300 néző. V.: Lovas.

Cigánd: Sánta – Kasza, Raducu, Oltean, Szilágyi – Kuti, Sándor (Csicsvári, 85.) – Katona (Popa, 76.), Nicorec (Balogh, 56.), Varga K. – Popescu. Szakmai igazgató: Szénay Péter.

Cegléd: Mursits – Fürjes, Nánási, Farkas, Preklet – Takács, Nagy – Gaszner (Valkovszki, 65.), Albert Á., Asztalos (Karacs, 71.) – Tóth (Peres, 79.). Vezetőedző: Nagy Mihály.

29. perc: A bal oldalon Gaszner kapott jó labdát majd rövid vágta után a hosszú sarokba lőtt, 0-1.

47. perc: Varga a jobb oldalról kanyarított középre ahol Popescu 4 méterről vágta a hálóba a labdát, 1-1.

83. perc: Peres cselezte át magát a védőkön majd élesen középre adott ahol az üresen álló Karacs közelről lőtt a kapuba, 1-2.

Jók: Kuti, Varga K., ill. Nánási, Farkas, Preklet, Tóth.

Szénay Péter: – Semmiben sem okozott meglepetést ellenfelünk, masszívan védekeztek és gyors támadásokat vezettek: erre számítottunk, de sajnos védekezésben olyan hibákat követtünk el, melyek miatt elveszítettük ezt a fontos mérkőzést.

Nagy Mihály: – Az első félidőben jobban játszottunk ellenfelünknél, a másodikban a gyors hazai gól után kiegyenlítődött a játék. Azt gondolom bármelyik csapat megnyerhette volna a mérkőzést, de mi jöttünk jobban a találkozóból. Gratulálok mindkét együttesnek, jó meccset játszottunk.