Cigánd, Tállya, Tiszaújváros – A labdarúgó NB III Keleti csoportjának 26. fordulójában három megyei csapatunk játszott szombaton.

Gyöngyös, 300 néző. V.: Kovács.

Gyöngyös: Halasi – Földi (Tatár), Csornij, Pilinyi, Molnár E., Petrezselyem, Tarnai, Niedermüller (Szilágyi), Gergely, Bartha (Sárándi), Ficzere. Szakmai igazgató: Csank János.

Cigánd SE: Sánta T. – Sánta K., Kovács G., Baksa, Szőllősi, Balla (Oláh), Szegedi (Répási), Horváth A. (Oravecz), Toma, Svedyuk, Horváth F. Technikai vezető: Terjék Sándor.

G.: Pilinyi, Gergely (11-esből). Jók: az egész csapat, ill. Sánta T., Baksa.

Csank János: – Nehéz mérkőzésre számítottam és ez be is következett. A vendégek az első félidőben nagyon jól játszottak de kihagyták a helyzeteinket, nekünk pedig sikerült betalálni a félidő végén. A második játékrészben a gólunk után jól tartottuk az eredményt ezért úgy gondolom megérdemelten nyertünk.

Terjék Sándor: – Megvoltak a lehetőségeink nagyobb koncentrációval akár fordított eredmény is születhetett volna. De kimaradtak a helyzeteink míg ellenfelünk berúgta őket, gratulálok nekik.

Tiszafüredi VSE – Termálfürdő Tiszaújváros 1-3 (0-2)

Tiszafüred, 150 néző. V.: Hanyecz.

Tiszafüred: Szalánczi – Szövetes, Keménffy, Kalóz, Székely I D., Székely II D., Bozsó, Pataki, Benedek (Tóth T.), Csábi, Éder (Varga). Edző: Zoran Kuntics.

Termálfürdő Tiszaújváros: Tóth Cs. – Dajka, Pap (Turcsik), Faggyas, Bussy, Kovács, Hussein (Fodor), Illés, Márton, Balogh, Molnár M. (Bucz). Edző: Gerliczki Máté.

G: Székely, ill. Márton, Hussein, Turcsik. Kiállítva: Csábi (10.).

Jók: Szaklánczi, Székely I D., Székely II D., ill. Illés, Márton, Balogh, Molnár M., Hussein.

Zoran Kuntics: – Korán ember- és gólhátrányba kerültünk, majd egy egyéni hiba után már kettővel vezettek a nálunk amúgy is képzettebb vendégek. A második félidőben mindent egy lapra feltéve próbáltunk változtatni az eredményen, de sajnos nem sikerült szorossá tennünk a mérkőzést.

Gerliczki Máté: – Lehet hogy kívülről ez egy sima győzelemnek tűnik, de belülről nem volt az. Gratulálok a csapat taktikailag érett játékához.

Tállya KSE – Monori SE 1-3 (0-0)

Mucsony, 50 néző. V.: Káprály.

Tállya KSE: Tarr – Ondó (Stropkay), Horváth B., Irhás (Mihálszki Cs.), Horváth N., Kovács Sz., Nyitrai, Németh B., Bihari, Minczér, Bocsi (Kovács F.). Edző: Uray Attila.

Monor: Paulovicz – Balanescu, Barthel, Mundi (Tóth II Á.), Karacs, Berki (Ficsor), Haragos (Tamás), Májer, Tóth B., Sági, Tóth I Á. Edző: Horváth Dávid.

G.: Irhás, ill. Tóth I Á. (2), Tóth B. Jók: senki, ill. senki.

Uray Attila: – A mai mérkőzést a levegőben veszítettük el, pont amire készültünk. A vezetésünk után fájó a vereség. Gratulálok a Monornak a bajnoki címhez.

Horváth Dávid: – Játékra alkalmatlan pályán hátrányba kerültünk, de a csapat megmutatta, ilyen helyzetben is nyerni tud.

Putnok vs. Tiszaújváros - Illusztráció
A labdarúgó NB III Keleti csoport 2017/18-as évad tavaszi idényének órarendje. 17. forduló (március 3-4) Sz, 14.30: Tiszafüredi VSE – Jászberényi FC Sz, 14.30: Balassagyarmati VSE – Monori SE Sz, 14.30: Termálfürdő Tiszaújváros – Nyírbátori FC Sz, 14.30: Cigánd SE – Putnok FC Sz, 14.30: Debrec...