Gólzáporos győzelmek

Bükkszentkereszt - Ónod
A megyei II. osztályú labdarúgó bajnokságban a 19. fordulóból több mérkőzést is lejátszottak szombaton.

Közép csoport

Bükkszentkereszt – Ónod 1-2 (0-1)
Bükkszentkereszt, 50 néző. V.: Koleszár I. (Fiderák , Koleszár J.)
Bükkszentkereszt: Bodzán – Tassy, Forgó (Volyák), Csipkés, Kömlei V., Bodnár, Pataky, Orosz, Soltész (Mikola), Kömlei J., Fábián (Varanai). Edző: Kömlei Viktor.
Ónod: Baranyi – Rontó, Gyükér, Pazicsák, Krajnyák, Burai II. J., Glonczi, Szitai, Burai G., Győri (Burai I. J.,), Horváth Zs. (Horváth Sz.). Edző: Burai János. G.: Kömlei J., ill. Burai G., Horváth Sz. Kiállítva: Glonczi (46.), Burai G. (47.). Jók: senki, ill. az egész csapat. Ifi: 1-1.
Bacsik László, elnök: – Az a csapat, amelyik 9 ember ellen hazai pályán csak ilyen produkcióra képes, az nem érdemel még pontot sem…
Burai Jánosné, elnök: – Büszke vagyok a fiúkra: a 44. perctől 9 emberrel hősiesen harcolva megérdmelten nyertünk. Ez a csapat több figyelmet érdemel!

Tiszaújváros – Sajóvámos 4-1 (0-1)

Tiszaújváros, 150 néző. V.: Kovács M. (Vodila S., Kovács A.)

Tiszaújváros: Molnár – Fodor, Adorján, Bodnár (Orlóczki), Gulácsi T. (Mező), Kovács R., Makó, Kovács P., Boros, Kovács T., Horváth T. (Gulácsi B.). Edző: Orlóczki Tibor.
Sajóvámos: Bordás – Hajkó, Juhász, Molnár, Farkas, Balogh A., Ákos, Körtvélyesi L. (Husonyicza), Szatmári, Németh (Mohácsi), Körtvélyesi G. (Kovács Z.). Edző: Szűcs Géza. G.: Boros (2), Gulácsi T., Kovács P., ill. Fodor (öngól). Kiállítva: Balogh (85.). Jók: Makó, Kovács R., Gulácsi T., Boros, ill. Bordás. Ifi: 3-1.
Orlóczki Tibor: – Nehezen, de beindultunk igaz csak a második félidőben. Remélem ez a lendület kitart a szezon végéig.
Szűcs Géza: – Egy félidőt már bírtunk…

Bogács – Tiszakeszi 3-1 (3-1)
Bogács, 150 néző.V.: Leveleki (Zám, Csolti)
Bogács: Bencsik – Petrik, Pető, Farkas, Bajzáth (Tóth V.), Nyeste, Dudás (Guba), Orosz (Huszár), Fehér, Pintér, Bóta. Csapatvezető: Papp Sándor.
Tiszakeszi: Eszes – Kántor, Szalai (Tóth), Deák, Barna, Szőke, Boros (Perge), Kulcsár, Bartók, Szabó L., Balogh (Simon). Edző: Kápolnai László. G.: Fehjér (2), Bóta, ill. Szabó. Jók: senki, ill. az egész csapat. Ifi: 3-0.
Papp Sándor: – Jó első félidő után, egy elszórakozott második, amiért elnézést kérünk szurkolóinktól.
Kápolnai László: – A kezdeti megilletődöttség után magunkra találtunk. Felnőttünk a feladathoz. Ha van önbizalom erősítő vereség, akkor ez az volt.

Bükkábrány – Tiszatarján 9-0 (5-0)
Bükkábrány, 100 néző. V.: Fotiu (Czél, Vajkó)
Bükkábrány: Jaksi – cseh, gyöngy I. (Székely), Tóth, Nagy (Dávid), Gyöngy V., Kerekes, Makó, Rémiás (Dargai), Palcsák, Visegrádi. Edző: Rémiás Róbert. Tiszatarján: Debreczeni – Kiss J., Farkas Z., G. Nagy, Farkas J., Kiss L., Balogh Zs. (Balogh S.), Farkas Gy. (Farjkas K.), Balogh S., Balogh T. (Szabó), Balogh F. Edző: Barna Róbert. G.: Rémiás (2), Kerekes (2), Visegrádi (2), Tóth, Dávid, Palcsák. Kiállítva: Farkas Gy. (35.). Jók: Gyöngy V., Cseh, Visegrádi, ill. Kiss J., Ifi: 1-1.
Rémiás Róbert: – Sportszerű mérkőzésen megérdemelt győzelem, ami nagyobb oda figyeléssel több gólos is lehetett volna.
Barna Róbert: – Dolgozunk tovább. A jövőt építjük.

Keleti csoport

Olaszliszka – Pácin 2-2 (2-0)
Olaszliszka, 200 néző. V.: Gáll V. (Kalász G., Zima).
Olasziszka: Puhnyák János – Vadász L., Kostyó, Madák, Vadász Zs., Lakatos, Horváth, Puhnyák József, Spisák (Nagy), Laczkó (Holykó), Vadász E. Edző: Oldal Ferenc.
Pácin: Kovács – Halász András (Halász Attila), Szatmári, Lakatos, Ocsenás, Tóth, Séra (Móricz), Paronai Tibor, Iski (Halász K.), Paronai Tamás, Nagy P. Csapatvezető: Kollár Sándor. G.: Vadász E., Laczkó, ill. Nagy P., Séra. Kiállítva: Puhnyák József (76.), Madák (87.). Ifi: 5-2.
Oldal Ferenc: – Győztes meccset engedtünk ki a kezünkből. Sajnálom a játékosaink fegyelmezetlenségét.
Kollár Sándor: – Nagyon jó játékvezetés mellett a sírból hoztuk vissza a döntetlent, de egy kis szerencsével győzhettünk a volna a az utolsó percben. Mielőbbi gyógyulást kívánunk a sérült hazai játékosnak.

Tiszakarád – Tállya 1-3 (0-1)
Tiszakarád, 100 néző. V.: Bárdos Z. (Szutorcsik, Alexa)
Tiszakarád: Nagy I. – Hajnal I. J., Tóth R., Szabó, Budai Ernő, Zsiga Illés, Tóth S., Horváth I., Pásztor, Hajnal II. J., Horváth M. (Török M.). Edző: Kántor Zoltán.
Tállya: Hegedüs – Major (Réti), Simon, Takács K., Czentnár, Jakab, Mihálszki Cs., Lengyel, Szárnya, Mihálszki N. (Sánta), Nalesnyik (Takács B.). Edző: Barcsa László. G.: Tóth S., ill. Lengyel (2), Mihálszki N. Kiállítva: Zsiga Illés (55.). Jók: senki,. ill. az egész csapat. Ifi: 2-1.
Batta Dezső, elnök: – Az első félidőben az ellenfél jobban játszott és megérdemelten vezetett. Szünet után már a kezünkben volt a mérkőzés, csak magunkat okolhatjuk az ellefél győzeméért amihez gratulálunk.
Barcsa László: – Ha nehezen is, de sikerült győzni. Korrekt volt a játékvezetés.

Cigánd – Bodrogkisfalud 5-0 (3-0)
Cigánd, 400 néző. V.: Kónya (Galán, Pongárcz)
Cigánd: Mata – Dókus (Tóth I.), Csillik, Králik, Tóth J., Deák (Gecse), Terjék, Balla (Gergely), Csáki, Janikó, Nagy. Edző: Nagy Gábor.
Bodrogkisfalud: Bánóczki – Vajkó (Vakter), Kanyári, Németh, Hauberger, Sipos, Abari, Maczek, Csikja (Bodnár), Hajdu, Halász: Elnök: Daróczi Zsolt. G.: Csillik (3), Balla, Terjék. Jók: Csillik, Terjék, Králik, ill. senki. Ifi: 8-0.
Nagy Gábor: – Ettől már játszottunk jobban is, de az eredménnyel elégedett vagyok.
Daróczi Zsolt: – Jobbak voltak!

Boldogkőváralja – Forró 5-1 (3-0)
Boldogkőváralja, 100 néző. V.: Szoboszlay (Kalló Zs., Urbán).
Boldogkőváralja: Zima – Batyi A. (Nagy), Glonczi, Kovács, Feka, Batyi B., Budai (Molnár), Szepesi, Mata, Bozsányi, Galyas (Matisz). Edző: Sándor János.
Forró: Trinácz G. – Szűcs, Sziránszki, Müller, Trinácz Á., Pataky, Rubi (Sotkó), Lakatos, Horváth (Zeher), Hajkó (Czapák), Tóth L. Edző: Nyitrai Attila. G.: Budai (2), Matisz (2), Batyi B., ill. Tóth L. Jók: az egész csapat, ill. senki. Ifi: 3-3.
Batyi Béla, elnök: – Erős, hajtós meccsen jó játékvezetés mellett ilyen különbséggel is megérdemelt hazai győzelem. Gratulálok játékosainknak.
Nyitrai Attila: – Adtunk 3 gól előnyt a hazaiaknak. Utána már csak futottunk az eredmény után.