Gólgazdag szombatot tudtak le

A labdarúgó megyei I. osztály 27. fordulójában hét meccset játszottak le szombaton.

Szikszó-Tomor-Lak – Emőd 9-0 (4-0)

Lak, 200 néző. V.: Nagy.

Szikszó-Tomor-Lak: Simon – Szita, Hanász, Illés (Bokk), Kalász (Barta), Subert, Tóth, Boros L., Komjáti (Farkas), Gáspár (Boros M.), Kótai (Nagy). Edző: Ártim Csaba.
Emőd: Jaksi – Kékedi, Vass, Csibrik, Halász (Jónás), Bodzán, Boncsér, Török, Petruska, Kiss (Nagy), Valóczki. Edző: Szepesi Zsolt.

G.: Boros L. (2), Komjáti (2), Kalász, Subert, Tóth, Boros M., Barta.
Kiállítva: Vass (53.), Szita (73.).
Jók: Tóth, Subert, Komjáti, Kótai, Boros L., Illés, ill. Jaksi, Kékedi.
Ifi: 4-1.

Szilvai Attila, elnök: – Ma nagyon jó napot fogott ki csapatom ilyen arányban is megérdemelten győztünk a becsülettel küzdő vendégek ellen.
Szepesi Zsolt: – Osztálykülönbség volt a két csapat között. A jelenlévőknek köszönet a részvételért, a teljesítmény már más kategória. Gratulálok a hazaiaknak!

Abaújszántó – BTE Edelény 5-0 (1-0)

Abaújszántó, 250 néző. V.: Kujbus.

Abaújszántó: Erdei – Molnár I., Konyecsnyik, Matisz (Kukta), Lehoczki (Pocsai), Molnár L., Balogh, Németh B., Sztankovics (Kuremszki), Mató, Jáger (Müller). Edző: Erdősi István.
Edelény: Molnár M. – Benke, Kecskeméti, Gáll, Konyha, Molnár D., Barbarits, Bányász (Köteles), Bari G., Bari M., Badalik. Edző: Szatmári Zoltán.

G.: Mató (2), Jáger, Lehoczki, Molnár I.
Jók: Mató (a mezőny legjobbja), Konyecsnyik, Németh B., Molnár I., ill. az egész csapat.
Ifi: 2-2.

Erdősi István: – Fokozatosan felőröltük ellenfelünket, a mérkőzés utolsó harmada már örömfoci volt. Az igazi helyzetek alapján a végeredmény 12-4 lett volna.
Szatmári Zoltán: – Ezt a mérkőzést mi is nyerhettük volna a helyzeteink alapján. Sajnos a döntő szituációkban mi nem találtuk a kaput. A jövő héten újra megpróbáljuk!

Sajóbábony – Tiszalúc 4-0 (2-0)

Sajóbábony, 150 néző. V.: Zám.

Sajóbábony: Komlóssy – Tamás, Tóth I., Bazsányi, Hronyecz (Mannheim), Molnár Cs., Hamza (Repei), Nyíri, Erdei-Nagy, Bódi, Schmidt (Molnár Á.). Edző: Kapitány Béla.
Tiszalúc: Serki – Roha, Simon, Gellérfi, Huszti, Horváth T., Koczka (Lövei), Glonczi (Pataki), Végső, Horváth S., Egyed. Edző: Majdanics Péter.

G.: Tóth I., Molnár Cs., Bazsányi, Nyíri.
Jók: Tamás, Tóth I., Molnár Cs., Nyíri, Erdei-Nagy, ill. senki.
Ifi: 4-4.

Kapitány Béla: – Hiányzóink ellenére sem változtattunk az alaptaktikánkon, meggyőző fölényünk gólokban is megmutatkozott. Gratulálok játékosaimnak mert igazi csapatként érték el a sikert.
Majdanics Péter: – Sajnos ez nagyon kevés volt.

Sajószentpéter – Aszaló 4-2 (0-1)

Sajószentpéter, 100 néző. V.: Tóth I T.

Sajószentpéter: Viszóczki – Harnócz, Matyják, Pecsenye, Kovács, Sipos, Verebélyi (Drotár), Rapp, Kiss, Musa (Juhász), Poszuk (Szabó). Edző: Divinszki József.
Aszaló: Lövei – Buri (Medve), Jakab, Meczkó, Varga (Füleki), Sikorszki (Tóth N.), Horváth (Bodnár), Kosztek, Konkoly, Lázár, Halder (Tóth L.). Edző: Barcsa László, Luhály István.

G.: Rapp, Kiss (11-esből), Poszuk, Sipos, ill. Kosztek, Lázár.
Kiállítva: Lövei (92.), Konkoly (92.).
Jók: az egész csapat, ill. senki.
Ifi: 2-0.

Divinszki József: – A második félidő alapján győzelmünk megérdemelt amit elnökünk elhunyt édesanyja emlékére ajánlunk.
Luhály István: – Megnyert mérkőzést veszítettünk el, mert most is bebizonyosodott, hogy a focit nemcsak lábbal, fejjel is játsszák. A mérkőzés végén történtek következtében nemcsak a mai három pontot veszítettük el, sajnálatos módon a játékvezetők tevékenységének köszönhetően is. Sok sikert a továbbiakban Divinszki Jóskáéknak.

Sátoraljaújhely – Tállya 2-1 (1-1)

Sátoraljaújhely, 50 néző. V.: Oscsenda.

Sátoraljaújhely: Dankó R. – Fedor, Matisz, Fodor R., Fodor J., Kállai, Szabó, Pankovics D., Pankovics I. (Petró M.), Kalocsai, Petró A. Edző: Jurkó Tamás, Szabó László.
Tállya: Kristóf – Siróczki, Kiss, Pachinger (Tóth), Paranai, Balázs, Kovács, Mihálszki Cs., Szárnya, Mihálszki N., Orosz (Sikur). Játékosedző: Pachinger János.

G.: Szabó (2), ill. Paranai.
Jók: Szabó (a mezőny legjobbja) és az egész csapat, ill. senki.
Ifi: 4-0.

Szabó László: – Fegyelmezett játékkal egy jó erőkből álló Tállyát sikerült legyőznünk a mérkőzés összképe alapján megérdemelten. További sok sikert a Tállyának. Korrekt volt a játékvezetés.
Réti István, szakosztályvezető: – Nulla támadójáték következménye az újabb megalázó vereség. Undorító és aljas volt a játékvezetés.

Encs – Onga 3-4 (0-4)

Encs, 70 néző. V.: Belicza.

Encs: Bóni – Orosz, Galyas, Molnár, Gregó, Hankó, Czernai, Lencsés G., Tarr, Köteles, Lencsés N. (Kerekes). Edző: Kőrössy Pál.
Onga: Gável – Smida, Glonczi (Nagy M.), Ruzsvánszki, Markó, Varacskai, Hozdik, Szabó, Nagy K. (Csikós), Jankó (Bacsó), Varga. Edző: Varacskai István.

G.: Orosz, Galyas, Molnár, ill. Glonczi, Ruzsvánszki, Hozdik, Nagy K.
Kiállítva: Smida (50.).
Jók: Orosz, Molnár, Lencsés G., ill. Hozdik (a mezőny legjobbja) és az egész csapat.
Ifi: 5-1.

Kőrössy Pál: – Az első félidei iszonyat után a második félidőben majdnem sikerült kiegyenlíteni de az Onga megérdemelten nyert.
Varacskai István: – Megjártuk a mennyet és a poklot. Két ellentétes félidőn vagyunk túl. Sok sikert az Encs csapatának!

MVSC-TS Hungária – Mád 0-3 (0-2)

Miskolc, 200 néző. V.: Csorba II.

MVSC-TS Hungária: Császi – Pataki (Horváth) A.), Scholtz, Pócs, Dorogi, Illovai, Venczel (Szajkó), Tóth, Mészáros, Sári (Hesz), Balajti (Thür). Edző: Jóner Gábor.
Mád: Mata S. – Hoffmann, Gierling, Tóth (Pápai), Czentnár, Motkó (Földi), Szívós, Vasas (Hajdú), Erdélyi, Orlóczki, Csiklya. Edző: Zsiga Gyula.

G.: Gierling, Orlóczki, Tóth.
Kiállítva: Hoffmann (58.).
Jók: Szajkó, ill. Mata S. (a mezőny legjobbja) és az egész csapat.
Ifi: 8-0.

Jóner Gábor: – Nincs új a nap alatt, csak a szokásos gratuláció soros ellenfelünk megérdemelt győzelméhez.
Zsiga Gyula: – Élvezetes mérkőzésen a helyzeteink alapján megérdemelt győzelmet arattunk egy nagyon fontos találkozón.